Şimdi Ara

AVEA WOOPS PAKETİ 23TL/28TL (500DK-5000SMS-2GB) (01.04.2014) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.158
Cevap
11
Favori
120.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bugurlu

Hayirli olsun avea çekmiyor.Fabrikada disari çıkınca mesajlar geliyor.

Hattı taşımadan önce niye araştırmadin, fabrika iş yerin olsa gerek hiç mi avea kullanan arkadaşın falan yok keşke bi araştırıp öyle geçseydin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabah gidip numara taşıma başvurusu yapsak yetişirmi dersiniz beyler? yoksa hiç uğraşmayım mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soyturk58 -- 26 Ocak 2014; 1:52:24 >
  • 2 gb den sonra sınırsız mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyturk58

sabah gidip numara taşıma başvurusu yapsak yetişirmi dersiniz beyler? yoksa hiç uğraşmayım mı

ben şimdi taşıma başvurusu yaptım bugun bu tarife için son kayıtları alıyorlarmıs.4 gun içinde taşımayı yapacagız süre azaldıgı için dediler bilgin olsun
  • Kampanya bitse bilene 28 liraya super 3 lu paket var ondan da faydalanabilirsiniz ayni paket

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crazy0067 C kullanıcısına yanıt
    Burdaki yorumlara aldanarak oldu sanırım herkes avea eski avea degik diyor ondan olsa gerek turkcell den sasmamak gerek diye dusunuyorum turkcell her yerde çekiyordu cunku.

• Çekim sikintisi istemeyen turkcell ucuz olsun diyen avea arada yari yariya fiyat farki var tercih meselesi

• faturasız tarifede 23 tl nasıl yüklenir?
    internet bankacılığından yüklüyordum daha önce 20 ve 30 tl seçeneği veriyor banka.
    küsürat hattımda kalsın istemiyorum.
  • Kampanya Bitiş Süresi Hakkında Bilgisi Olan Var Mı?
  • I.C.O kullanıcısına yanıt
    Avea'ya gidip tl yükletirsen anca o zaman olur belki. Farketmez ki küsürat kalsa da bir sonraki ay 30 tl yerine 20 tl yüklersin
  • Suan Bimcell hattim var, acaba Yikilan paket ya da woops paketten nasil yararlanacagim? Once tekrar duz Avea ya da GSMobile olsam sonra bu paketleri secebilir miyim?

• Avea online işlemlerden web üzerinden sorgu yapınca sadece YeniSuperFirsat HY500DK görünüyor. Diğer internet ve sms paketleri görünmüyor.. Sadece SMS ile sorguda belli oluyor kalan kullanım.. Sizde de öylemi online işlemler..
  • Arkadaşlar hattını avea ya taşıyanlara bi sorum olacak,, benim hattım bugün saat 12 lerde taşındı ama woops yazıp 4545 mesaj gönderiyorum cevap gelmiyor sonra bi mesaj geldi 7 25 yaş arası TC kimlik gönderin diye yazıp gönderdim ama yaklaşık 1 saattir herhangi bi cevap gelmedi acaba sistem yoğunluğundan kaynaklı gecikme mi bu? Daha önce avea ya hattını taşıyıp bu işlemleri ne kadar zaman içinde yaptılar? Acele etmemin sebebi telefon görüşmesi yapmam lazım ama daha paketi alamadığım için yapamıyorum biran önce bu işlemleri gerçekleştirmem lazım

• crazy0067 C kullanıcısına yanıt
    Bende hemen geçmişti. 1-2 saniyede hemen oldu. Belki yoğunluktandır dediğin gibi. Müşteri temsilcisini arayıp sor bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerkanGD

Avea online işlemlerden web üzerinden sorgu yapınca sadece YeniSuperFirsat HY500DK görünüyor. Diğer internet ve sms paketleri görünmüyor.. Sadece SMS ile sorguda belli oluyor kalan kullanım.. Sizde de öylemi online işlemler..

Ben ve arkadaşlarımda da durum aynı woopsa sordum cevaplamadı

• emre544 E kullanıcısına yanıt
    Şimdi müşteri hizmetleriyle görüştüm aşırı yoğunluktan dolayı paket işlemlerinde gecikmeler yaşanıyor ilerleyen saatlerde düzelecek dedi, biraz daha beklemekten başka çare yok. Özellikle bu paketin son günleri olduğu için ve çoğu kişi benim gibi numara taşıma işini son günlere bıraktığı için yoğunluk var herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy0067

Arkadaşlar hattını avea ya taşıyanlara bi sorum olacak,, benim hattım bugün saat 12 lerde taşındı ama woops yazıp 4545 mesaj gönderiyorum cevap gelmiyor sonra bi mesaj geldi 7 25 yaş arası TC kimlik gönderin diye yazıp gönderdim ama yaklaşık 1 saattir herhangi bi cevap gelmedi acaba sistem yoğunluğundan kaynaklı gecikme mi bu? Daha önce avea ya hattını taşıyıp bu işlemleri ne kadar zaman içinde yaptılar? Acele etmemin sebebi telefon görüşmesi yapmam lazım ama daha paketi alamadığım için yapamıyorum biran önce bu işlemleri gerçekleştirmem lazım

16.01.2014 tarihinde geçiş işlemim gerçekleşti benim. gün içerisinde bir kaç kez denememden sonra işlemi gerçekleştirebildim. Sistemlerinin yoğun olduğu zamana denk gelmişsinizdir. ara ara sürekli deneyin.

• iqra kullanıcısına yanıt
    Öyle yapıyorum biran önce halledilse bari o değilde aramak istediğim yerleride arayamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: soyturk58

Her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS, 2 GB’lık her şey dahil paket ayda sadece 23 TL! Üstelik hem faturalı hem de faturasız!

Kampanyayı 28 Şubat 2014’te bitirmem gerekiyor, elini çabuk tut☺

ben bunu gördüm beyler sizdede aynı mı uzadı demi? avea geçicem uzamadıysa geçiş yetişmez :D
  • Ben daha cuma günü yaptım önceden süper 3 lü kullanıyodum aynı pakette 6-7 lira kâr yapıcam hattım avea alalı 3-4 ay oluyo ama internet yavaş

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.