Şimdi Ara

Avea ? Vodafone ? tarife ve çekim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Avea nın yaptığı bir kampanya var. İşbankası çalışanları için. Aylık 55 lira sabit fatura ve 24 ay kalma sözü verene üzerine 600 lira teknosa hediye çeki veriyorlar.
    Bu ücret karşılığında da tüm avealılarla bedava konuşma artı heryöne 1200 dakika konuşma artı 50 adet mesaj ve 4 gb internet veriyor.http://www.avea.com.tr/web/isbank

Benim mevcut tarifem vodafone red tarife yani : aylık 95 liraya tüm ev telefonları ve vodafonlular ile bedava artı heryöne 4000 dakika artı 2000 sms artı 2 gb internet bedava.

iki paket arasındaki fark ortada.

Sorun şu : Avea ile vodafonda olduğu kadar iyi çekim performansı sağlayabilirmiyim? heryerde çekermi. konuşma kalitesi ve internet çekimleri nedir. Aveaya geçip te pişman olmaktan korkuyorum. 1999 dan bu yana vodafonluyum.

• Kendine heycan arama kal tarifende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cicada_48

Merhaba arkadaşlar.

Avea nın yaptığı bir kampanya var. İşbankası çalışanları için. Aylık 55 lira sabit fatura ve 24 ay kalma sözü verene üzerine 600 lira teknosa hediye çeki veriyorlar.
    Bu ücret karşılığında da tüm avealılarla bedava konuşma artı heryöne 1200 dakika konuşma artı 50 adet mesaj ve 4 gb internet veriyor.http://www.avea.com.tr/web/isbank

Benim mevcut tarifem vodafone red tarife yani : aylık 95 liraya tüm ev telefonları ve vodafonlular ile bedava artı heryöne 4000 dakika artı 2000 sms artı 2 gb internet bedava.

Sorun şu : Avea ile vodafonda olduğu kadar iyi çekim performansı sağlayabilirmiyim? heryerde çekermi. konuşma kalitesi ve internet çekimleri nedir. Aveaya geçip te pişman olmaktan korkuyorum. 1999 dan bu yana vodafonluyum.

İstanbul da oturuyosan cekik sikintisi olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: cicada_48

Merhaba arkadaşlar.

genelde bulunduğun yerlerde çekim kalitesini araştır eğer sorun yoksa avea ya geç.

• vodafone kadar iyi cekmez, tabi evinin ve is yerinin konumu onemli. Eger birinci kata isen kesinlikle avea ya bulasma.

• Bulunduğun bölgeye göre değişir.
  • Ben Ankara'da Avea hattımla çok iyi konuşurken Vodafone'a geçtikten sonra konuşamamaya başladım. Ankara'da evimde çekmiyor Vodafone. Aynı zamanda da köyümde de sadece Avea çekiyor. Vodafone ve Turkcell nanay.
  • izmirdeyim evin bi odasına geçince avea çekmiyor odadan odaya fark var öle bişey avea
  • Vodafone 2 haftadır internet bağlantısı zayıflattı

• bahsettiğim tarifeye geçtim. Vodafone ile kıyasladığımda bir farklılık göremedim. hatta vodafonun çekmediği yerlerde daha iyi çekiyor.
  • Avea iyidir kullan tadini cikar vodafonedan iyi bence iki hatta var ben de her konuda avea > vodafone

• quote:

Orijinalden alıntı: trtunski

Avea iyidir kullan tadini cikar vodafonedan iyi bence iki hatta var ben de her konuda avea > vodafone

yerine göre değişir. 6 ay öncesine kadar 3 sene boyunca casper'daydım. yanda avea binası var ve avea'nın casper'in 3. katında çekmediğini gördüm.
  • Hem Avea hem Vodafone hattım var. Vodafone'un çekmediği birçok yerde Avea full çekiyordu. Hem Vodafone ses kalitesi çok düşük, ikide bir ses kesilmeleri oluyor. Avea'yı tercih ederim. Aynı zamanda ucuz da.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.