Şimdi Ara

Avea, inTouch akıllı telefonunu tanıttı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
4.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence bedava dağıtması lazım gerek donanım açısından gerek kendi adıyla duyurduğu ilk cihaz olması açısından daha mantıklı olurdu. Ayrıca 1 - 2 mesajlasma uygulaması basit programlar icin yeter zaten gb ile geliyor bu donanım gb icin yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tarifeme ek 9 tl ye alabiliyorum bi beklentim yok açıkcası biraz iş yapsın yeter diyorum. 24*9=216 tl o kdr mı kötü yani alınmaz? 216 tl etmez mi?
  • Çoğu kişi bu telefonu 2.telefon olarak veya genel adı ile 'Anne' telefon'u yapabilir nacizane fikrim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadist26

Arkadaşlar tarifeme ek 9 tl ye alabiliyorum bi beklentim yok açıkcası biraz iş yapsın yeter diyorum. 24*9=216 tl o kdr mı kötü yani alınmaz? 216 tl etmez mi?

216 TL eder tabi hocam, eğer o tarifeyi 24 ay boyunca kullanırım diyorsanız, tarifeye ek 9 tl ye almak çok mantıklı bir karar olacaktır.

Ama telefon beklentilerinizi karşılar mı o konu tartışmalı. Bir arkadaşım Turkcelden T10 almıştı tarifeye ek olarak, fiyat olarak bayağı uyguna geliyor, ama şu anda bin pişman aldığına.
    Dediğim gibi fiyat uygun, özellikleri beklentilerinizi karşılıyorsa alın derim.
  • avea uçmuş maşallah s3le kapışır bu
  • Telefonu üretmek için kullanılan malzemeye ve çevreye verilen kirliliğe değmeyecek bir ürün yapmışlar. Başarısızlıklarını tebrik ediyorum..

• En iyisi biraz daha bekleyip samsung W almak :) teşekkürle yorumlar için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: beray07

quote:

Orijinalden alıntı: çay

islemcisi armv7 ise ve gpu olarak adreno 205 veya ustu androide giris icin guzel

Armv7 600 MHz yok malesef.galaxy s armv7 mesela 1ghz diye biliyorim armv6 veya armv6 vfp gibi birsey modeli tipki T20 gibi :))

Turkcell maxi plus 5 arm 7 800 mhz adreo 205 islemcı var namı değer scorpıon 1 ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar tarifeme ek 9 tl ye alabiliyorum bi beklentim yok açıkcası biraz iş yapsın yeter diyorum. 24*9=216 tl o kdr mı kötü yani alınmaz? 216 tl etmez mi?

24 ay türkcell , vergiler , gününde fatura ödeme.

2 yil önce ZTE vdf 945 i 1 TL ye aldik 55 TL den ve inanin rezil olduk sonrada 240 TL ceza verip zor kurtulduk . Hic 55 TL fatura gelmedi hatta!

Gerçek degeri daha iyi ve bunun 3 katı cihazları vermeleri gerek !

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

24 ay türkcell , vergiler , gününde fatura ödeme.

2 yil önce ZTE vdf 945 i 1 TL ye aldik 55 TL den ve inanin rezil olduk sonrada 240 TL ceza verip zor kurtulduk . Hic 55 TL fatura gelmedi hatta!

Gerçek degeri daha iyi ve bunun 3 katı cihazları vermeleri gerek !

hiç almaya gerek yok hiç kimse iyi demedi :)
  • Koyunlarada bu yakışırdı..
  • Şaka gibi ya resmen kullanıcılarla dalga geçiyorlar.
  • Bu telefona f p urunu diyenlere bir nebze katiliyorum ama bu telefona f p canavari diyenler var bole bir telefona canavar ifadesi yakismaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600 mhz işlemci ??!!
  • Ben de modası geçmiş bir telefon satın almamak istiyordum. Ama 700 TL'den aşağı orta seviye bir akıllı telefon (mesela Samsung Galaxy Wonder 700 TL) bulamadım. Samsung Wave 3 tam istediğim telefon ancak Bada işletim sistemli ve maalesef 1000 TL. İstesem Samsung Galaxy S3 almak da mümkün ancak o masrafa değmezdi. Ben de Avea inTouch marka (gerçekte ZTE Blade) bu telefonu bugün tarifeme ayda 15 TL ilave ile (15 TL * 24 ay = 360 TL) satın aldım. Herkes işlemci hızına takılmış, doğru oyun oynayacaksanız 1 ghz ve daha hızlı hatta çift çekirdekli olmalı. Ancak temel telefon fonksiyonlarının yanında e-posta okuyacaksanız, acil durumlarda internete girecekseniz, basit fotograflar çekecekseniz, facebook'a arada girecekseniz bu hız yetiyor: Hepsini denedim hiç sorun yoktu. Angry Birds oyununu oynamaya kalktık: Oynatıyor ama arada biraz bekletiyor. Benim niyetim zaten sürekli oyun oynamak değil. En iyi özelliği ekranı: Çözünürlüğünün yüksek oluşu ve 3,5 inç ebadında oluşu. Ekran kalitesi genel kaliteyi etkiler ve bu özellik çoğu kişi için yeterli olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aegean.nomad -- 25 Kasım 2012; 9:28:48 >

• Telefonun özellikleri sims freeplay için yeterli mi ya da yükleyip çalıştıran var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bego965

Telefonun özellikleri sims freeplay için yeterli mi ya da yükleyip çalıştıran var mı?
    Telefonda 150 mb dahili hafıza var. Hafızasının dolması çok uzun bir süre almayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 25 Kasım 2012; 10:34:29 >
  • hesap makinesi tanıtsa daha iyi olurdu
  • Telefonun başarılı olacağını sanmıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.