Şimdi Ara

Avea İntouch 3 root[ROOTLANDI] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
11
Favori
45.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ebr değişimi yapmak istemeyen ama uygulamaları sdkarta taşımak isteyen arkadaşlar için alternatif bir yöntem sunayim.

Cwm veya bir yazılım üzerinden sdkartta ext alan oluşturun.(Verilerinizi yedekleyin çünkü sdkart biçimlendirilerek)

Bölümlendirme işlemini yaptıktan sonra cihaza link2sd isimli yazılımı kurarark dilediğiniz uygulamayı sdkarta tasiyabilsirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu neden devam etmiyor ?

• turbotturan T kullanıcısına yanıt
    çünkü bu telefonu bir kullanan pişman birde kullanmayan bende çok sorunlar yaşadım bir ara telefon çöp oldu sandım neyseki saolsun trucks_one sayesinde telefonu kurtardım hemen elden çıkardım bütçeyi epey bi zorlayıp sony z3 aldım rootla falan ugraşmıyorum kafam rahat.

• quote:

Orijinalden alıntı: Diyalog

çünkü bu telefonu bir kullanan pişman birde kullanmayan bende çok sorunlar yaşadım bir ara telefon çöp oldu sandım neyseki saolsun trucks_one sayesinde telefonu kurtardım hemen elden çıkardım bütçeyi epey bi zorlayıp sony z3 aldım rootla falan ugraşmıyorum kafam rahat.

z3 yerine gm 4g alabilirdin -zorlandiysan- ama bu daha iyi takibiki de telefonunun kamerasını beğeniyo musun android sürümü? bide oyunlarda kasiyo mu bende almayi düsünüyorum tavsiye eder misin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icekicker -- 22 Haziran 2015; 0:31:16 >
  • Arkadaşlar biriniz avea in touch 3 ün stock romunu upload edebilir mi? verdiğiniz linklerin kırık. Lütfen Arkadaşlar yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muratdmrkrn -- 5 Temmuz 2015; 13:05:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muratdmrkrn

Arkadaşlar biriniz avea in touch 3 ün stock romunu upload edebilir mi? verdiğiniz linklerin kırık. Lütfen Arkadaşlar yaa

Burdan indirebilirsiniz.

http://download.ztedevice.com/UpLoadFiles/product/552/4245/soft/2014022014564451.zip
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Muratdmrkrn

Arkadaşlar biriniz avea in touch 3 ün stock romunu upload edebilir mi? verdiğiniz linklerin kırık. Lütfen Arkadaşlar yaa

Burdan indirebilirsiniz.

http://download.ztedevice.com/UpLoadFiles/product/552/4245/soft/2014022014564451.zip

Teşekkür ederim yardımın için ama daha önce ben bunu indirmiştim telefon hafızasına atıp yüklemeyi denemiştim ama hata vermişti neyse indirip tekrar deneyeceğim bide bu stock rom cwm ile yükleyebilir mi bildirirseniz çok sevinirim 😊

• Muratdmrkrn M kullanıcısına yanıt
    kardeşim stock romu yüklemeyi başardın mı benimde stock atmam gerekiyo ama bi türlü yapamadım :( bilgisi olan lütfen yardımcı olsunnn
  • Sistemi root edip farklı rom attiysan stock rom yüklenmiyor. Ben beceremedim enazindan. Cwm ile yedek aldıysa yedeğe geri dönüş yapabilirsin.

• kaan2601 K kullanıcısına yanıt
    s5 rom atmıştım. herneyse peki stock romla backup alan birininkini kullansam olur mu ?
  • enderwitoo E kullanıcısına yanıt
    Evet başka birinin yedeğini yükleyebilirsin. Onu da bulmak biraz sıkıntı tabi.
  • enderwitoo E kullanıcısına yanıt
    Evet başka birinin yedeğini yükleyebilirsin. Onu da bulmak biraz sıkıntı tabi.
  • benim gibi orjinal rom a geri dönemeyenler bunu denesin.
    bunu yaptım ve orjinal roma döndüm

quote:

Orijinalden alıntı: trucks_one

quote:

Ben telefona sizin tarif ettiğiniz gibi flashtool ile cwm yükleme işlemini yaptım cwm ekranında açıldı işlemleri yapıp s5 romunu tekrar yükledim telefonu kurtardım sayılır ama sonrasında baktım telefon sürekli kendi kendine kapanmaya başladı 5-10 dakika açık kalıyor kendiliğinden kapanıyor power tuşuyla tekrar açmam gerekiyor ama açıkkende sorunsuz kullanıyorum arama-mesaj-internet onlarda sıkıntı yok düşme çarpma hiçbirşey olmadı sorun ne anlamadım stock roma geri dönsem düzelecek gibi ama stock recovery olmadan oda olmuyormuş.

Aslında wipe işlemlerini anlattığım şekilde yaptığınız takdirde böyle bir sorunun olmaması lazım.
    Siz cwm'ye girip sadece wipe/data factory reset yapın. Bu işlem telefonu sıfırlayacaktır.

Baktınız aynı sorun devam ediyor. Zte'nin avea için verdiği resmi romu indirin. Arşiv içerisindeki update.zip'i dışarı çıkarın. Ardından update.zip içerisindeki Meta-Inf/com/google/android dizinine gelin "updaterscript" dosyasını aşağıda verdiğim dosya ile değiştirin. Artık resmi romu cwm ile yükleyebilirsiniz.

http://www12.zippyshare.com/v/q7Qw0MNr/file.html

Resmi Rom

http://www.ztedevice.com/support/smart_phone/1278d8c6-96ac-4a1a-8938-eb57242e43ff.html

İsteyenler için stock recovery linki

http://www12.zippyshare.com/v/81FTTdyA/file.html

benim gibi orjinal rom a geri dönemeyenler bunu denesin.
    bunu yaptım ve orjinal roma döndüm

• s5 yazılımı ve orjinal rom dışında ne denediysem yüklemedi
    aslında yükledi ama açılış logosunda kaldı hep.
  • TÜRKİYE'DE İLK

beyler ilk port deneyimim çalışıyor. herhangi bir sorun yok sadece gereksiz bazı programları kaldırdım.root sorunu olanlar kurduktan sonra framaroot ile rootlasınlar. romda dual sim desteği olduğu için ilk açılışta sim 2 ikazı gelir.sadece ilk açılışta.şu anda herkes yararlansın diye zipleyip upload ettim.memnun kalacaksınız.rom 4,2,2 dir.zaten mtk 6572 telefonlara başka rom yüklenmiyor.kitkat ve lolilop romlarda var ama hepsi fakedir aslı 4.2.2 dir.en iyisi birkaç resim atıyorum.sonra youtube a videosunuda atacam güle güle kullanın

MUSEUI V3 ZTE BLADE Q BY MASCELARO.zip

https://www.4shared.com/zip/X7ujqZcEba/MUSEUI_V3_ZTE_BLADE_Q_BY_MASCE.html

SESTE SORUN YAŞAYANLAR BUNU CWM DEN YÜKLESİNLER

https://www.4shared.com/zip/Wza6a9o6ce/SOUND__FIX.html

türkçce dil seçeneği var
    görüntülü konuşma özelliği var.
    fm radyo var
    call block özelliği var.

CWMden yükleme
    1.wipe data factory reset --> Yes--delete
    all user data
    2. - wipe cache partition --> Yes--Wipe
    Cache
    3. - advanced --> Wipe Dalvik Cache -->
    Yes--wipe dalvik cache
    4. - mounts and storage --> Format /
    System /data /cache (Recommended)
    5. - install zip from sd --> - choose zip
    from sdcard --> - Select Zip
    6. - reboot System now

[album][

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panamajack -- 14 Ağustos 2015; 22:37:00 >

• ilk yoruma bak.miui roma benziyormuş romundan memnunmuş.!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panamajack -- 14 Ağustos 2015; 4:41:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkuaz_1

MIUI rom yükledim üstteki ile aynı olsa gerek memnunum :)

bak kardeş bunu yazmakla emeğime saygısızlık yaptığını düşünüyorum.bu romun miui rom olmadığı açık ve net ayrıca miui yüklediysen sadece çince ve ingilizce var.hepsi port romdur .orjinal miui rom değildir.zaten orjinal olsa türkçeye çevirecektim.o benim alıntı yaptığımımı ima ediyorsun.bilyormusun bilmiyorum meizu telefon markası var miui gibi oda çin menşeili.onun portlanmış halidir.ben en az 60-70 tane rom denedim bazıları türkçe dil seçeneğii yoktu bazılarınında çözünürlük iyi değildi.bazılarıda vs.vs.çok uzattım buraya ilk sen yazdın.birde gülücük attın olsa gerek diye senin kalitesiz bir insan olduğunu gösteriyor.ben günlerdir uğraşıyorum kendi kullandığın rom olsa gerek diyip gülücük atıyorsun.ben burada tabiiki eleştirilmeliyim ama böylede olmazki romu kullanıyorum şu ana kadar en stail rom olan s5 romdan daha iyi olduğunu iddaa ediyorum.yönetimede bildiriyorum gereği yapılmalı yapılmazsa bu romu ilk bu foruma yüklemiştim kaldıracam.

• panamajack P kullanıcısına yanıt
    kardeşim eline koluna emeğine sağlık. Şimdi indirip deniycem bana faceden felan ulaşabilrmisin senle konuşmak istediğim bazı konular var
  • quote:

Orijinalden alıntı: enderwitoo

kardeşim eline koluna emeğine sağlık. Şimdi indirip deniycem bana faceden felan ulaşabilrmisin senle konuşmak istediğim bazı konular var

pm attım cepten arayabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.