Şimdi Ara

##Avea İkiz Sım İstiyoruz## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
4
Favori
1.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • "Yeni hat açılışı yapıldığı durumda, yeni tesis hat ücreti ve TGM Ruhsat vergisi toplamı 12 eşit taksit halinde, TGM kullanım vergisi ise abonelik süresince her ay faturanıza yansıtılacaktır."

şartlarda bu madde var. bu TGM nin açılımı nedir. fatura geldi mi şimdiye kadar?
    aylık 250 MB ı geçmezsek ne kadar fatura ödeyeceğiz.
    bi bit yeniği yok değil mi burada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afanesavo

"Yeni hat açılışı yapıldığı durumda, yeni tesis hat ücreti ve TGM Ruhsat vergisi toplamı 12 eşit taksit halinde, TGM kullanım vergisi ise abonelik süresince her ay faturanıza yansıtılacaktır."

şartlarda bu madde var. bu TGM nin açılımı nedir. fatura geldi mi şimdiye kadar?
    aylık 250 MB ı geçmezsek ne kadar fatura ödeyeceğiz.
    bi bit yeniği yok değil mi burada.

yok hocam daha gelmedi ipad air aldım geçen haftalarda mini bozulunca 21 inde gelecek fatura o zaman bakacam.
  • bu TGM ile yeni hat tesis ücreti aylık ne kadar tutuyor onu fatura geldiğinde yazabilir misiniz?
  • quote:

bu TGM ile yeni hat tesis ücreti aylık ne kadar tutuyor onu fatura geldiğinde yazabilir misiniz?

yazarım hocam.
  • quote:

bu TGM ile yeni hat tesis ücreti aylık ne kadar tutuyor onu fatura geldiğinde yazabilir misiniz?

http://www.avea.com.tr/web/Destek/FaturaliHatIslemleri/Faturayla_Ilgili_Sorulariniz/Faturama_Yansiyan_Vergi_Tutarlari_Detaylari_Nelerdir

şurayı ve

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1896859/avea-faturama-tgm-kullanim-vergisi-ucreti-yansitti

şurayı bir inceleyin derim. Belki anlarsınız :)

• Avea'ın ikiz sim çıkaracağına inanıyor musunuz gerçekten?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıl olmuş 2015

• Zor dostum zor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de ipad mini 3 aldım.Telefon s4 kullanıyorum.Hotspot ile 6 gb internetimi paylaşabilirim ama bataryayı öldürüyor hotspot.Sanırım bir tek avea'da yok bu ikiz sim olayı.En kötü 250 mb'lik tarifeye geçmeyi düşünüyorum.Umarım herhangi bir ücretlendirmesi yoktur.
  • İlk sayfada mesajımda varmış üstunden 1 sene geçmiş ama hala yok

• quote:

Orijinalden alıntı: StevieRayVaughan

İlk sayfada mesajımda varmış üstunden 1 sene geçmiş ama hala yok

Hatta birisi 2012'de çalışmalar devam ediyor diye yazmış, sene olmuş 2015. Sanki Mars'a uzay aracı gönderecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Hatta birisi 2012'de çalışmalar devam ediyor diye yazmış, sene olmuş 2015. Sanki Mars'a uzay aracı gönderecekler

Aveada olmaz dostum o iş. Başka operatörlerdede varmı bilmiyorum ipad falan içinse data hattı alın bitane

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Aveada olmaz dostum o iş. Başka operatörlerdede varmı bilmiyorum ipad falan içinse data hattı alın bitane

Diğer ikisinde var deniliyor hocam.

Samsung Galaxy Gear S için alacağım. Saat üzerinden 3g bağlantı da var çağrı yanıtlama görüşme vs de var.

Olsa baya ise yarayacak...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.