Şimdi Ara

AVEA:İkiz Paketler ile SMS ve internet 1 arada! (AYRICA ONLINE İŞLEMLERDE %50 İNDİRİM ŞANSI) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
14.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 500 SMS + 250 MB bile yeter bana. Avea sun şu teklifini. Hatta sunmadan söylüyorum, EVET
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep41

quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

quote:

Orijinalden alıntı: recep41

bende şimdi 5 tlye abone oldum.mail geldi bana.valal ben aveadan çok ama çok memnunum.arada böyle güzelikler yapmıor mu çok hoşuma gidiyor.

şimdi 250 mb internet kullanım hakkımız var bunu nasıl kontrol edicez ne kadar kaldı gibisinden?

avea online işlemlerden ve kalan yazıp 5555 e göndererek kalan megabyte bilginizi görebilirsiniz.

peki mesaj ücretli mi?

hayır gonderdıgınız smsler ucretsız.ayrıca sms paketınızı kontrol ıcınde sms yazıp 6000 e ucretsız gonderebılırsınız.

• bana da mail gelmişti size özel 100mb 3tl diye
    avea online işlemlere girince ikiz paketi gördüm bana da cazip geldi üye oldum
    iphonedan da ayarları yaptım suan problemsiz kullanıyorum..
    tavsiye ederim..
  • abone oldum mesaj da geldi ama kontrol yaptığımda mesaj hakkımnı olmadığını sölüyor avea.bende sürekli mesaj atıyorum nete giriyorum.faturada patlamayayım.
  • Merhabalar online islemde % 50 indirim demiyor bana neyapabilirim acaba
  • Bana da demiyordu.. Çevremdeki arkadaşlarda böyle var dedim.. Sırf bunun için faturalıya geçtiğimi söyledim.. Talep formu oluşturalım dediler.. 2 günde sonuçlandı vede 250 mb&250 sms yüzde 50 indirimle tanımlandı direk.. Ara müşteri hizmetlerini.. =)
    quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

Merhabalar online islemde % 50 indirim demiyor bana neyapabilirim acaba
  • Bende aradim ama olmaz dedi size kampanya cikmadi lazim diyor off ya ne sansiz bir adamim arkadas ya
  • Merhaba.
    28 Nisanda ben de 250sms+250mb internet paketi satın aldım.
    telefondan takip ettiğim kadarı ile 250mb sınırına az yakalaşıp bıraktım.
    şans eseri internetten, online işlemler menüsünden kalan datayı öğrenebileceğimi farkedip baktım.
    şöyle bi hata var, 250 mb sınırına yaklaşmama rağmen 122 mb kalan data görünüyor?
    bi yanlışlık yok mu sizce de? sürekli aynı sitelere girdiğim halde, 128 mb internet kullanmış görünmem sistem hatasımıdır?
    bu konuda bi bilginiz var mı? fazla fatura gelsin istemiyorum, sonuçda paket abonelğim var...
    şimdiden teşekkürler...
  • 250 ikiz pakete uye oldum,mail gelmedi ama sms geldi.su an kullanıma acıldı mı acaba.50 tl avea ya internet odeyınce guvenemiyorum hic
  • bende de 250mb lik ikiz paket var. 200mb kadar kullanmama rağmen, 100mb daha paketim görünüyor. Telefonu modem olarak tanıtarak internete girmiştim, acaba bilgisayardan girince paketten düşmüyo mu?? Bilgisi olan var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabip -- 13 Mayıs 2011; 20:04:24 >
  • hocam aynı sorun bende de var.
    bende 230 mb kullanmama rağmen 120 mb kalan görünüyor.
    müşteri hizmetlerini falan aradın mı? bi bilgi verdiler mi?

quote:

Orijinalden alıntı: Tabip

bende de 250mb lik ikiz paket var. 200mb kadar kullanmama rağmen, 100mb daha paketim görünüyor. Telefonu modem olarak tanıtarak internete girmiştim, acaba bilgisayardan girince paketten düşmüyo mu?? Bilgisi olan var mi

quote:

bende de 250mb lik ikiz paket var. 200mb kadar kullanmama rağmen, 100mb daha paketim görünüyor. Telefonu modem olarak tanıtarak internete girmiştim, acaba bilgisayardan girince paketten düşmüyo mu?? Bilgisi olan var mi

• ve aveanın bana son dakka golü .. geçen ay hattımda 100mb internet + 11.000 mesaj paketi yüklüydü. ben 22 si günü hem mesaj yoluyla hemde mh yi arayarak 2 pakatinde iptalini istedim. ve 22 si gecesi ikiz500 paketi satın aldım. mh den mesaj paketiniz iptal edilmiştir fakat internet için onay bekliyoruz bende burdan iptal edeceğim dedi. fakat dün itibari ile hala hattımda 100mb internet paketi + ikiz500 paketlerinin yüklü olduğunu öğrendim. 48 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız dediler .. aslında ben bekliyordum böyle bir gol şaşırmadım tam tersi bu benim vodafone a geçmem için çok büyük bir neden olacak eyer çözülmezse.

aptallık bende geç vodafone a yap sınırsız internet hızlı yavaş hiç olmazsa kafa rahat .. rekabet uğruna haddini aşan paketler sunup boşlukları böyle falan filan işlerle dolduran avea ya gülüyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: archi_hawk

hocam aynı sorun bende de var.

quote:

quote:

müşteri hizmetlerini aramadım. pc suite ile telefonu modem olarak gösterip internete girdim. bilgisayardaki modem ayarına baktığımda da telefondaki internet ayarının aynısı. mantık olarak kullandığım internetin paketten düşmesi gerekiyor ama bilemiyorum aveanın ne yapacağı belli olmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

ve aveanın bana son dakka golü .. geçen ay hattımda 100mb internet + 11.000 mesaj paketi yüklüydü. ben 22 si günü hem mesaj yoluyla hemde mh yi arayarak 2 pakatinde iptalini istedim. ve 22 si gecesi ikiz500 paketi satın aldım. mh den mesaj paketiniz iptal edilmiştir fakat internet için onay bekliyoruz bende burdan iptal edeceğim dedi. fakat dün itibari ile hala hattımda 100mb internet paketi + ikiz500 paketlerinin yüklü olduğunu öğrendim. 48 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız dediler .. aslında ben bekliyordum böyle bir gol şaşırmadım tam tersi bu benim vodafone a geçmem için çok büyük bir neden olacak eyer çözülmezse.

aptallık bende geç vodafone a yap sınırsız internet hızlı yavaş hiç olmazsa kafa rahat .. rekabet uğruna haddini aşan paketler sunup boşlukları böyle falan filan işlerle dolduran avea ya gülüyorum :)

bildiğim kadarıyla internet paketinde de sms paketinde de , satın alındıktan sonra iptal ederseniz, fatura tarihinden itibaren kaç gün geçmişse o kadar günlük hesaplama yapılıyor. ona göre fatura geliyor. ayrıca paket iptal olmasına rağmen, verilen hak geri alınmıyor.

şöyleki benim 30 sms paketim vardı, fatura kesildikten 2 gün sonra iptal ettirdim. bir sonraki ay faturaya baktığımda 30 kr gibi bir ücret gelmişti. 30 kr fatura edilmesine rağmen o ay 30 sms i kullanmıştım.

yine de site üzerinden paket detaylarına bakın. belki sizin paketlerde farklıdır.

• bende de aynı şekilde. daha önceleride aynı şekilde kullanıyorum. kontörlü iken bi sorun olmuyordu paketten gidiyordu. ancak bunda bi kısım gitmiş bi kısım kota duruyor. mantık aynı, faturalıya geçtim diye avea kazıklamaya mı çalışıyor acaba, anlamadım gittii...

hocam aynı sorun bende de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archi_hawk -- 14 Mayıs 2011; 22:02:45 >
  • aveadan çok memnunum da, şu online işlemleri ve müşteri hizmetlerini adam gibi yapsalar daha bi memnun olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabip -- 14 Mayıs 2011; 23:14:05 >
  • quote:

bende de aynı şekilde. daha önceleride aynı şekilde kullanıyorum. kontörlü iken bi sorun olmuyordu paketten gidiyordu. ancak bunda bi kısım gitmiş bi kısım kota duruyor. mantık aynı, faturalıya geçtim diye avea kazıklamaya mı çalışıyor acaba, anlamadım gittii...

muhtemelen sistemlerinde bir hata var ya da bizim sayaçlar fazla sayıyor. neyse ay sonunda göreceğiz ne kadar fatura gelecek..
  • evet ay sonunda belli olur... burdan haberleşiriz... cevaplar için teşekkürler, iyi akşamlar...

quote:

quote:

bende de aynı şekilde. daha önceleride aynı şekilde kullanıyorum. kontörlü iken bi sorun olmuyordu paketten gidiyordu. ancak bunda bi kısım gitmiş bi kısım kota duruyor. mantık aynı, faturalıya geçtim diye avea kazıklamaya mı çalışıyor acaba, anlamadım gittii...

muhtemelen sistemlerinde bir hata var ya da bizim sayaçlar fazla sayıyor. neyse ay sonunda göreceğiz ne kadar fatura gelecek..

• yok hocam olay şöyle aslında şimdi 22 si gecesi faturalar kesiliyor ya .. bende 22si sabahı paketlerimi iptal edip 22si gecesi ikiz500 aldım böylelikle yeni döneme sadece ikiz500 ile girecektim.. adam lar mesaj paketini iptal etmişler interneti iptal etmemişler. yoksa 22 sinde satın aldığım ikiz500 ün 1 günlük kullanım tutarı faturaya yansıdı ona razıyım da şimdi bu gelecek faturam kesin 60-70 leri (100mb+ikiz500) bulacak bakalım nasıl bir sürprizle karşılaşçam ..
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheLastViking

ve aveanın bana son dakka golü .. geçen ay hattımda 100mb internet + 11.000 mesaj paketi yüklüydü. ben 22 si günü hem mesaj yoluyla hemde mh yi arayarak 2 pakatinde iptalini istedim. ve 22 si gecesi ikiz500 paketi satın aldım. mh den mesaj paketiniz iptal edilmiştir fakat internet için onay bekliyoruz bende burdan iptal edeceğim dedi. fakat dün itibari ile hala hattımda 100mb internet paketi + ikiz500 paketlerinin yüklü olduğunu öğrendim. 48 saat içerisinde size geri dönüş yapacağız dediler .. aslında ben bekliyordum böyle bir gol şaşırmadım tam tersi bu benim vodafone a geçmem için çok büyük bir neden olacak eyer çözülmezse.

bildiğim kadarıyla internet paketinde de sms paketinde de , satın alındıktan sonra iptal ederseniz, fatura tarihinden itibaren kaç gün geçmişse o kadar günlük hesaplama yapılıyor. ona göre fatura geliyor. ayrıca paket iptal olmasına rağmen, verilen hak geri alınmıyor.

şöyleki benim 30 sms paketim vardı, fatura kesildikten 2 gün sonra iptal ettirdim. bir sonraki ay faturaya baktığımda 30 kr gibi bir ücret gelmişti. 30 kr fatura edilmesine rağmen o ay 30 sms i kullanmıştım.

yine de site üzerinden paket detaylarına bakın. belki sizin paketlerde farklıdır.

• hocam ayın 22si gelmeden 0 MB a düşmüş... galiba sistem düzelti...

quote:

quote:

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.