Şimdi Ara

AVEA (Heryöne 500DK, 5000 SMS, 2GB NET) 23 TL - WOOPS! (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.183
Cevap
64
Favori
277.830
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
185 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hic mi bilen yok telsiz kullanim ucreti avantajinda gectigimiz tarihin mi basvurdugumuz tarihinmi onemli oldugunu?
  • Soyadı aynı olmayan birinin tc kimlik numarasını yazarsak kabul oluyor mu? Bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inishmore

Soyadı aynı olmayan birinin tc kimlik numarasını yazarsak kabul oluyor mu? Bilen var mı?

oluyo ben tc yı google dan yazdım tanımadıgım bırının tc si
  • quote:

Orijinalden alıntı: inishmore

Soyadı aynı olmayan birinin tc kimlik numarasını yazarsak kabul oluyor mu? Bilen var mı?

olur
  • Sabit fiyat garantisi var mı bu pakette 23TL yapıp bir kaç ay sonra fiyatı yükseltmesinler ? Yıkılan paket kullanıyorum şuanda 23TL ye oldukça memnundum kararsız kaldım açıkçası..
  • Soyadı aynı olmayan 12 yaşındaki kuzeni yazdım oldu valla. Teşekkürler :)

Sevgiliyi ikna edeyim o da geçsin bari. Taraftar hatlarından bu paket alınabiliyor mu? 2000dk taraftar hatları içindeki hakkımızı kullanalım :)
  • YEK kullanıcısına yanıt
    Evet benim de online işlemlerde güncel faturam bu şekilde gözüküyor
  • bimcell den aveaya gectim. 10 lira simkart parasi.

23 liraya aldim paketi.
  • merhaba
    bu yeniyıl kampanyasını sadece sec full artı ful 500 de mi kullanabiliyoruz? sec full artı 1000 de kullanabiliyor muyuz oda 56 tl 23 indirip 33 e gelirmi acaba?
  • Güzel oldu ya heryöne 500 :) Nişanlılık süremde bitiyor nasılsa. Yoksa 1000dk zor yetiyo şu an yıkılanda. Evlenince 500heryöne rahat yeter :)
  • ben kardeşimin tc siyle uye oldum woops a tebrikler diye msj geldi daha sonra YENIYIL yazıp 4545 gonderdım tarifeden yararlanamazsın diye msj geldi.
    Daha sonra musteri hizmetleriyle konuştum hat kime ait dedi bende abime dedim hat sizin ustunuze ait olmadıgı için geçiş olmaz dedi siz nasıl yaptınız bu olayı
  • Vodafone kullanıyorum.Konuyu görünce koşa koşa avea ya gittim numarayı taşıdım.Bekliyorum bakalım.
  • ben 23 tl ye 500 dk her yöne 1000 sms 1 gb internet alıyordum
    23 tl ye üye oldum aldım paketi
    önceki paketi nasıl iptal edebilirim ?
  • 23 tl olarak son gün ne zaman ben bu fiyata turkcellden 100 dakka ve 1 gb sınırsıza 24 tl veriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Güzel oldu ya heryöne 500 :) Nişanlılık süremde bitiyor nasılsa. Yoksa 1000dk zor yetiyo şu an yıkılanda. Evlenince 500heryöne rahat yeter :)

Sen öyle san
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

Güzel oldu ya heryöne 500 :) Nişanlılık süremde bitiyor nasılsa. Yoksa 1000dk zor yetiyo şu an yıkılanda. Evlenince 500heryöne rahat yeter :)

Sen öyle san

Nolurcak geçerim işime gelen başka bi tarifeye :)
  • Müşteri hizmetlerindeki "..." kişiler de her şeyi çok iyi biliyor ya... Belki 50K dolmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mobile Searcher

Evet benim de online işlemlerde güncel faturam bu şekilde gözüküyor

Sıkıntı yok o zaman sanırım
  • Bende 20 TL ye 150 DK ve 1 GB kullanıyordum geçen hafta yeniletmiştim onu bozdum geçtim. Acaba paket kendini yenileyecekmi her ay ? Öyle bir mesaj gelmedi bana bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KraL_15

ben 23 tl ye 500 dk her yöne 1000 sms 1 gb internet alıyordum
    23 tl ye üye oldum aldım paketi
    önceki paketi nasıl iptal edebilirim ?

Hocam yikilan paketin iptali icin İPTAL yazip 1991'e gonderiyorsun. Kalan haklarinda eski sure bitene kadar gecerli.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.