Şimdi Ara

Avea hattımı iptal etmedi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasıl bir operatör olduklarını bir kez daha ispatlamıştır Avea. Gittim Ana Avea bayisine hattımı iptal etcem dedim. Kadın iptal etmedi. Başa çıkamadım resmen kadınla. Birkaç Avea bayisine daha gittim. Hat iptali diye bir şey yokmuş kontörlü hatlar için.. Bak sen! Baktım bunlarla başa çıkamıyorum. Gittim numaramı taşıdım başka operatöre. Ordan yapcam artık.

Bu arada zamanında Turkcell hattı da iptal etmişliğim var. Vodafone hattımı da iptal etmişliğim var. Her ikisinde de işlem 1 dk bile sürmedi. Bir daha Avea mı Asla. Kullanmayın. Kullandırtmayın.

• Bayiye sinirlenip operatöre laf etmek saçma olmuş. Ayrıca kendim numara taşıma için Avea'ya gitmiştim bir sefer orada birisi geldi 3G modem hattımı iptal ettirmek istiyorum dedi. Görevli yalnız taahhüt var ceza olarak yansır dedi adam tamam dedi görevli kimliği aldı 2 dakikada halletti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Bayiye sinirlenip operatöre laf etmek saçma olmuş. Ayrıca kendim numara taşıma için Avea'ya gitmiştim bir sefer orada birisi geldi 3G modem hattımı iptal ettirmek istiyorum dedi. Görevli yalnız taahhüt var ceza olarak yansır dedi adam tamam dedi görevli kimliği aldı 2 dakikada halletti.

Ortada bir bayi yok tam 4 Avea bayisi var. 4ü bir küçük işlemi yapmadılar. Ayrıca kalite ve hizmet olarak diğer operatörlerin üstünlüğü herkes tarafından kabul görmüştür. Avea 3.dünya ülkeleri gibi 3. operatör olmaya hep mahkum olacaktır. Zira kullanıcı sayısı ile biz tüketiciler gereken cevabı zaten veriyoruz.
  • 02124786898 numarasına kimlik fotokopini kapatma dilekçeni yazıyorsun imzalıyorsun gönderiyorsun.
    geri arıyorlar. bayiden başvurdunuz mu derler. başvurdum fax çekmemi söylediler şimdi de size yolladım dersiniz. hemen talebinizi alırlar ve kapatırlar..

bayi bayi gezip fıtık olmaya gerek yok. !!

not: bu işlemi bir kaç kez yaptım anında hatlar kapandı. kontörlü faturalı farketmiyor kapatıyorlar.
  • Subat kullanıcısına yanıt
    btk düzenlemeleri gereği dediğiniz gibi fax ile iptal dilekçesi verilebiliyor ve işleme almak zorundalar
  • Hatta BTK'nın sitesinden şikayet kaydı açın, kendileri arayıp dilekçe nasıl yazılıyor onu bile anlatıyorlar ve 1-2 saat içinde işleminiz sonuçlanmış oluyor.
  • Subat kullanıcısına yanıt
    Bu birşeyi kapatmayı niye bu kadar uğraştırıyorlarsa devletin el atması gerekiyor abone ederken 10 dk iptal ederken 10 yıl sürüyor.
  • at kenara 6 ay sonra iptal olur kendi kendine

• tabi tabi.
    online işlemlerden bile iptal ediliyor.

yeni hat 30-40 lira iken senin bunu iptal etmen pek akıllıca değil.

gerçi turkcel kullanıyorsan normaldir.bol paran var demektir.
  • Yeni hata o fiyatı vermem ki ben. En son turkcell hattı 10 liraya almıştım.

• Dediğim gibi hattımı Turkcelle taşıdım ve öyle iptal edip kurtuldum. Hiç bir zorlukla karşılaşmadım. Avea örnek alsın biraz Turkcelli.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

at kenara 6 ay sonra iptal olur kendi kendine

Bu 6 ay mevzusu nasıl işliyor hocam?
    Avea kontörlüde 3 tane hattım çantamda duruyordu,
    Geçen aradığımda 3 hat için de "aradığınız numara kullanılmamaktadır" anonsu verdi
    Yazın Avea'ya taşıdım,9 ayda bir tl yüklerim,kapanmaz diyordum
    Şimdi bu hatları tekrar üzerime almanın bir yolu var mı?

• Caferhan kullanıcısına yanıt
    Hat açılış vergilerini ödeyip ilk operatörle yeni sözleşme yaparak alabilirsiniz. Başka yolu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 8 Aralık 2014; 11:29:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.