Şimdi Ara

AVEA Efsane Yıkılan Paketi geri getirmiş. 500DK+5000SMS+1GB İnternet şeklinde güncelledi! (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.164
Cevap
16
Favori
139.907
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

20 tl nin altında iyi bir tarifesi varmı internetli?

19 liraya aveaici1000dk 5ksms 1gb internet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzytr_1905

quote:

her yöne olarak varmı? sadece avea yı ne yapayım

hala turkcelldeyim 500 dk her yöne var 23 tl ödüyorum ortalama
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muzzytr_1905

quote:

her yöne olarak varmı? sadece avea yı ne yapayım

hala turkcelldeyim 500 dk her yöne var 23 tl ödüyorum ortalama

23 liradan daha dusuk internetli kampanya yok :)

• Ben 23 TL pakete üyeyim yeni bir hat alsam 19 luk pakete de üye olabilir miyim(2 pakete de aynı anda).Yoksa bir kimlik ile bir defa mı bu kampanyaya katılınabilir.Bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PatientZer0 -- 14 Mayıs 2013; 11:28:30 >
  • Olabilirsin o yönde sıkıntı yok
  • bu aveanın müşteri hzmetleri numarası yokmu sürekli telesekreterle konuşa konuşa bir olduk bana döneceklerini kayıt aldıklarını söylüyorlar ama fıs geçen cumartesiden beri ne dönen var nede arayan..
  • Bende sırf bu paket için ve özelliklede vodafone'nun pili sömürdüğü için geçtim. Dün taşıdım numaramı bakalım ne zaman açılacak. 19 yerine 23 tl ye alıcam ama olsun yinede iyi bir fiyat.
  • Benim bir sorum olacaktı. Şimdi bu paket anladığım kadarı ile 23TL olmuş, peki 1GB dan sonra kota aşım ücreti uygulanıyormu sadece hız mı düşüyor?
    Diğer sorum ise 25TL olan diğer hepsi tarifesine göre bu paketin farkı ve avantajı nedir? Tahahüt mü yok? Açıklarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: premium_uye

Benim bir sorum olacaktı. Şimdi bu paket anladığım kadarı ile 23TL olmuş, peki 1GB dan sonra kota aşım ücreti uygulanıyormu sadece hız mı düşüyor?
    Diğer sorum ise 25TL olan diğer hepsi tarifesine göre bu paketin farkı ve avantajı nedir? Tahahüt mü yok? Açıklarsanız sevinirim.

1 gb den sonra internet yok interneti kullanırsan normal kontör düşer hesabından. hepsi faturalıdaya geçmek için 90 gündür aveada olman lazım. ve 12 ay taahhüt vermen gerekiyo. taahhüt vermesen 30 tl oluyor. hepsifaturalıda internet 1 gb den sonra hızı 96kb a düşüp o şekilde devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

quote:

Orijinalden alıntı: premium_uye

Benim bir sorum olacaktı. Şimdi bu paket anladığım kadarı ile 23TL olmuş, peki 1GB dan sonra kota aşım ücreti uygulanıyormu sadece hız mı düşüyor?

1 gb den sonra internet yok interneti kullanırsan normal kontör düşer hesabından. hepsi faturalıdaya geçmek için 90 gündür aveada olman lazım. ve 12 ay taahhüt vermen gerekiyo. taahhüt vermesen 30 tl oluyor. hepsifaturalıda internet 1 gb den sonra hızı 96kb a düşüp o şekilde devam ediyor.

Sağol üstad peki senin önerin hangisi? Tahahüt olmayan mı

• hocam ben yıkılan pakette idim faturasız olanı 23 tl ye 1000 sms 1 gb net 500 dakika her yöne 28 mart öncesi geçmiştim. Daha sonra fiyatı 19 liraya çekip 5000 sms 1gb net 500 dakika yaptılar ama biz daha önce pakete kayıt olduğumuz için yararlanamadık. şimdi tekrardan 23 tl ye çektiler fiyatı ben interneti sınırsız olduğu için bu seferde faturalı olana geçtim 12 ay taahhüt karşılığı 500 dk 5000 sms 1 gb internet sonrasında hız 96 kb a düşüp devam ediyo yani sınırsız oluyo. 1 gb net işimi görür diyosan yıkılan paket iyi ama 1gb net işimi görmez diyosan hepsifaturalıda daha iyi. Seçim senin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahyademirci

hocam ben yıkılan pakette idim faturasız olanı 23 tl ye 1000 sms 1 gb net 500 dakika her yöne 28 mart öncesi geçmiştim. Daha sonra fiyatı 19 liraya çekip 5000 sms 1gb net 500 dakika yaptılar ama biz daha önce pakete kayıt olduğumuz için yararlanamadık. şimdi tekrardan 23 tl ye çektiler fiyatı ben interneti sınırsız olduğu için bu seferde faturalı olana geçtim 12 ay taahhüt karşılığı 500 dk 5000 sms 1 gb internet sonrasında hız 96 kb a düşüp devam ediyo yani sınırsız oluyo. 1 gb net işimi görür diyosan yıkılan paket iyi ama 1gb net işimi görmez diyosan hepsifaturalıda daha iyi. Seçim senin.

1 yıl sonra fiyat ne olur? Beni düşündüren o

• Arkadaşlar ben Turkcell kullanıyorum. 500dk'ya 19tl, 5000sms ve 100mb internete de 12 tl veriyorum yani aylık 31tl ödüyorum toplam. Avea'da bu tarz bir paket var mı? İnternetin çok fazla olması gerekmez 100mb bile kafidir, sms de 3000 civarı heryöne olursa çok iyi olur. Turkcell'e fazla ödüyorum sanırım bu paket için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnconnor92 -- 16 Mayıs 2013; 16:35:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertali

8 Nisan 2013 tarihi itibarıyla, numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Avea'nın bireysel faturasız tarifelerine gelen müşteriler her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 1 GB cepten internetten oluşan Yıkılan Paket yeni müşteri teklifinden faydalanabileceklerdir.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/YeniMusterilereOzelYikilanPaket5000SMS

Paket Bilgisi
    Gençlerin tercihi Yıkılan Paket şimdi daha da avantajlı!

Efsane Yıkılan Paket’te her yöne 500 dakika + her yöne 5000 SMS + 1 GB cepten internet artık sadece 19 TL!

Üstelik Yıkılan Paket sadece gençlere değil, kendini genç hisseden herkese açık!

Siz de Avea’nın faturasız tarifelerine gelin ve KAYIT yazıp 1991'e SMS gönderin, Yıkılan Paket’iniz cebinize gelsin.

Unutmayın, Yıkılan Paket’ten hem numarasını Avea’ya taşıyan müşteriler hem de yeni faturasız hat alan müşteriler faydalanabilir.

Ücretsiz Kalan Miktar Sorgusu
    Yıkılan Paket kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN yazıp 1991’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir
    Paket İptali
    Yıkılan Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, otomatik yenilemenin iptali için IPTAL yazarak 1991'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir
    Paket Aşım Ücreti
    Paket aşım ücreti 0,492KR/100KB'dir.
    Standart Ücretlendirme
    WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 0,2 TL/10KB, Internet APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 0,5 TL/100KB'dir.

DETAYLAR
    8 Nisan 2013 tarihi itibarıyla, numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Avea'nın bireysel faturasız tarifelerine gelen müşteriler her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 1 GB cepten internetten oluşan Yıkılan Paket yeni müşteri teklifinden faydalanabileceklerdir.
    Yıkılan Paket'in fiyatı 19 TL olup, Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    Numarasını taşıyarak veya yeni bir hat alarak Avea'nın bireysel faturasız tarifelerine gelen müşterilerin, Yıkılan Paket yeni müşteri teklifinden faydalanabilmeleri için, Avea'ya gelmelerinin ardından 30 gün içinde KAYIT yazıp, 1991'e mesaj atarak Yıkılan Paket'in yeni müşteri teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
    Yıkılan Paket'in yeni müşteri teklifinden faydalanmak isteyen müşterilerin Avea'nın Katlayan, Standart, Hemşehrim ve Baharda Yükle Kazan dışındaki tarifelerinde olmaları gerekmektedir.
    Numara taşıma ile gelen ve Yıkılan Paket'in yeni müşteri teklifinden yararlanacak numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea'ya taşındığı tarih ile numaranın Avea'dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
    Yıkılan Paket'in yeni müşteri teklifinden faydalanmak isteyen müşteriler, diğer yeni müşteriye özel tekliflerden ya da cihaz kampanyalarından faydalanamazlar.
    Yıkılan Paket'in yeni müşteri teklifinden her 30 günde bir kez faydalanılabilinir.
    Yıkılan Paket'in yeni müşteri teklifi kapsamındaki tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
    Yıkılan Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
    Yıkılan Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteri istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Yıkılan Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar KAYIT yazıp 1991'e göndererek, Yıkılan Paket'i alabilirler.
    Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL yazarak 1991'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
    Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
    Yıkılan Paket kapsamında sunulan dakikalar, SMS ve cepten internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
    Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0.492KR/100KB ile ücretlendirilecektir.
    Yıkılan Paket faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
    TTNET Mobil, Avea ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, Avea, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.

sonurakar arkadaşımıza Teşekkürler..

ailecek avea ya geçiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: johnconnor92

Arkadaşlar ben Turkcell kullanıyorum. 500dk'ya 19tl, 5000sms ve 100mb internete de 12 tl veriyorum yani aylık 31tl ödüyorum toplam. Avea'da bu tarz bir paket var mı? İnternetin çok fazla olması gerekmez 100mb bile kafidir, sms de 3000 civarı heryöne olursa çok iyi olur. Turkcell'e fazla ödüyorum sanırım bu paket için.

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/HerYoneSMSPaketi
    şu var ama seninkinden farklı degil.

hiçbir kombinasyon bu konda anlatılan yıkılan paketten daha uygun olmuyor

• arkadaşlar bisey soracam bu paketi yapmak için illa aveyaya numaramı taşımış olmam mı gerek. ben gsmobile kullanıcısıyım 23 tlden bu paketi yapabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

Bende sırf bu paket için ve özelliklede vodafone'nun pili sömürdüğü için geçtim. Dün taşıdım numaramı bakalım ne zaman açılacak. 19 yerine 23 tl ye alıcam ama olsun yinede iyi bir fiyat.

pili cok harcama sebebi ne acaba? 3g baz istasyonlarinin az olusu mu?

• paket yıkılsa nolcak. interneti yavaş, hat doğrudürüst çekmior bile. mesaja veriyoruz parayı bu pakette.
    bide istanbul gibi yerde..
    avea kullanılmaz arkadaş.-
  • Çekim kalitesi korkutmasa düşünmeden geçerim fakat bir çok kişi şikayetci

• arkadaşlar yardımcı olacak biri yok mu
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.