Şimdi Ara

AVEA Efsane Yıkılan Paketi geri getirmiş. 500DK+5000SMS+1GB İnternet şeklinde güncelledi! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.164
Cevap
16
Favori
139.896
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mevcut faturasiz avea kullanicilari bundan yararlanabiliyor mu , deneyen oldu mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakses

bundaki 1 gb internet sınırsız mı arkadaşlar ?

Hayır.
  • 500 1000 1 GB 23 TL Paketine nasıl üye oluyoruz kaç kaça mesaj atıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: istceko

quote:

Orijinalden alıntı: havsu

faturalida sinirsiz internet versiyonu olan tarife yokmu bunun.
    cikarsa iyi olacak yoksa 1000 dk heryone 1 gb sinirsiz internet 30 tl olan kampanyasinami gecsem

hocam link varmi boyle bir tarife goremedim ben?

www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/CeptenInternetteUcusaGecirenKampanya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: poseidon8888

arkadaşlar bu ayın 18 indehttp://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/GenclereSuperTransferTeklifi linkte yer alan 500 dk + 5000 sms =19 tl + 1 gb internet : 9.5 tl 'lik paket aldım .şimdi bu yıkılan pakete geçmek istiyorum. Geçebilirmiyim?

ya burda niye soruyorsun ki bunu :D
    Ben de seninle aynı şeyi 10 gün önce aldım, geçiliyormuş 5YUZ yaz 1919 a gönder diye mesaj geldi ama şu an geçersem kullanma hakkım olan dk lar filan sıfırlanır da tekrar yükleme yapmam gerekir diye korkup yapmadım. son iki gün kala yapıcam ya da dakikalar bitince :D

• quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

Paket asimsiz olsaydi guzel olurdu 1 mb 5 TL

hocam emin misin? Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0.492KR/100KB ile ücretlendirilecektir. 0,492 Kr yazıyo bu demektir ki yaklaşık 1 mb 5 kuruş 100 mb 5 lira ki böyle olması lazım bazen paket aşımlı kullanıyorum geziyorum dolaşıyorum nette çok az lira gidiyor

100kb 50 kr olsa 1 mb 5 TL etmezmi

• quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

MERHABA ARKADASLAR BEN SIMDI aveanın faturalı hatttını kullanıyorum vede aylık 38 lıra oduyorum...
    2 gb sınırsız net 500 dk 1000 sms... bu tarıfıye nasıl gecebılırım sımdı ben...

bende aynı durumdayım bu tarifeye geçmek çok mantıklı..Sanırım tek yolu yeni hat...Taşıttırıp geri gelirsek 90 gün sınırı var..

Nasil bir yol izleyecegiz simdi ne dersiniz arkadaslar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 1000 dk avea ici kullaniyordum bunu birakip heryone 500 dk olana gececem yarin avea bayisine gitcem direk
  • haberleri okuduysanız aveanın müşterilerinin %90ı kamu çalışanları olduğu, devletin kamu çalışanları servis sağlayıcıları için ihale açacağı, bu sebeplede avea dışında bir başka sevris sağlayıcısı ihaleyi kazandığı taktirde aveanın müşteri kitlesinin otomatikmen %10 a düşeceği, çok kıritik bir süreçte olduğu habertürk gazetesinde yazılıydı bugün. yani eğer haber doğruysa anlaşılan avea kısa zaman içinde daha çok kampanyalar yapacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banasat -- 21 Şubat 2013; 23:47:37 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hsndnc

quote:

Paket asimsiz olsaydi guzel olurdu 1 mb 5 TL

hocam emin misin? Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0.492KR/100KB ile ücretlendirilecektir. 0,492 Kr yazıyo bu demektir ki yaklaşık 1 mb 5 kuruş 100 mb 5 lira ki böyle olması lazım bazen paket aşımlı kullanıyorum geziyorum dolaşıyorum nette çok az lira gidiyor

100kb 50 kr olsa 1 mb 5 TL etmezmi

Hayir hesabiniz yanlis.
    100 kb 0.5 krs ise 1 mb 5 krs ve 1 gb 5000 krs yani 50 tl olur.

• Efsane paket
  • Hattını taşıyanamı bu kampanya ? Ben 2 yıldır aynı paketi kullanıyorum zaten ama benim ki 1000 dk avea içi + 1000 sms heryöne + 1 gb net aslında memnunum ama 1000 dk avea içi yerine 500 dk heryöne oluyosa daha iyi olur benim için. Sadece hattını taşıyanlarmı faydalanabiliyo bundan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: banasat

haberleri okuduysanız aveanın müşterilerinin %90ı kamu çalışanları olduğu, devletin kamu çalışanları servis sağlayıcıları için ihale açacağı, bu sebeplede avea dışında bir başka sevris sağlayıcısı ihaleyi kazandığı taktirde aveanın müşteri kitlesinin otomatikmen %10 a düşeceği, çok kıritik bir süreçte olduğu habertürk gazetesinde yazılıydı bugün. yani eğer haber doğruysa anlaşılan avea kısa zaman içinde daha çok kampanyalar yapacaktır.

Ama bunun tamami kurumsal kullanici degil ki. Cogu bireysel musteri

• arkadaşlar ben bu tarifeye geçerken kız arkadaşım da 1000 dakika her yöne sınırsız int. paketine üye olmuştu.

ama şunu söyleyeyim sınırsız diye birşey yok.belli bir kotayı geçince bağlantı hızı edge e düşüyor,forumu bile açamazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

bimsel in 19 luk paketi daha uygun değilmi.?

bunda 61sn konuş 120sn gidiyor.
    bimde 61 sn konuş 66sn gidiyor.
    yani nerdeyse bimin 250dk sı aveanın 500dk sı kadar

e tamam
    250 dk 500dk olsun
    1gb internet ve 1000 sms var mı bimcell de?

var tabi olmamı
    hemide 5000 sms
    500mb ta net
  • görmemiş gibi çoğu avea konusuna yazıyorum ama ben her yöne 500 dk + her yöne 2000 sms + sınırsız internete 13 buçuk lira veriyorum normalde de 20 liraydı itiraz edip indirim almıştım uzun lafın kısası bu yıkılan paket aslında pek de yıkılmıyor sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

görmemiş gibi çoğu avea konusuna yazıyorum ama ben her yöne 500 dk + her yöne 2000 sms + sınırsız internete 13 buçuk lira veriyorum normalde de 20 liraydı itiraz edip indirim almıştım uzun lafın kısası bu yıkılan paket aslında pek de yıkılmıyor sanki

ben 47 tl verediyorum..siz nasıl 13.5 veriyorsunuz?

• quote:

görmemiş gibi çoğu avea konusuna yazıyorum ama ben her yöne 500 dk + her yöne 2000 sms + sınırsız internete 13 buçuk lira veriyorum normalde de 20 liraydı itiraz edip indirim almıştım uzun lafın kısası bu yıkılan paket aslında pek de yıkılmıyor sanki

ben de 1 liraya disk almıştım, o zaman disk alan başkaları kazık yiyor desene ?
  • quote:

Man Down nasıl oluyor bu, var mı boyle bir paket?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nunick

quote:

Man Down nasıl oluyor bu, var mı boyle bir paket?

8 senelik avealıyım 3 tane hattım var hepside otomatik ödemede. Her yöne 1000 dakikaya her ay hat başına 45 TL ödüyorum. Enayi gibi hissediyorum kendimi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.