Şimdi Ara

Avea da microsim kart 30 liraymış (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
16.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tecnokta

hocam bu micro yedek simin her yerde satışı 8 liradır. yani normal simkartla aynı fiyat. nano simkartlarda aynı fiyattır. zaten gelişide 4 liradır. fotoğrafını çektiğin bayide anlamış değilim. eğer o fotoyu yeni çekmişsen o kampanyalar tarifeler çoook eskide kaldı. aynı durumu ben türkcell de yaşadım. 20 lira dendi. hemen oracıkta arayıverdim müşteri hizmtlerini buyrun temsilcinizle görüşün dedim. adam mecbur verdi 15 liradan.

fotografı netten buldum ama bayi o bayi sadece büyüklügünü göstermek için ekledim. ilk avea temsilcilerini aradım nerden temin edebilirim diye ve fiyatını sordum. 8 lira dediler. bayi 30 lira deyince zaten şaşırdım hemen yanlarında aradım 500 ü. temsilcilerden biri bu sefer fiyatlandırmalar bayiden bayiye değişebilir dedi ve bayisini korudu. bende burda konu açtım belki avea dan yetkili biri farkedip bazı şeyleri düzeltmeye çalışırlar diye düşündüm. sizinde yaşadığınız olaydan anlaşıldığı gibi demekki müşteri memnuniyetine turkcell aveadan daha çok önem veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi origo35 -- 11 Kasım 2012; 19:54:42 >

• müşteri memnuniyeti olayı çok farklı bir durum. bu sadece şebekeler için değil banka olsun internet sağlayıcılarının müşteri temsilcileri olsun her aradığında farklı farklı cevap verebiliyor. ben trkcll müşteri hizmetlerine micro simin ne olduğunu tarif ettiğimi bilirim :) zaten kesip kurtulmuşsun sanırım ben kesmezdim inatla o bayiden o kartı 8 liraya alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tecnokta

müşteri memnuniyeti olayı çok farklı bir durum. bu sadece şebekeler için değil banka olsun internet sağlayıcılarının müşteri temsilcileri olsun her aradığında farklı farklı cevap verebiliyor. ben trkcll müşteri hizmetlerine micro simin ne olduğunu tarif ettiğimi bilirim :) zaten kesip kurtulmuşsun sanırım ben kesmezdim inatla o bayiden o kartı 8 liraya alırdım.

nexus 4 üm gelsin o bayi veya başka bayiden 8 liraya alıcam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: origo35

quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

Bayiye fiyat dayatmak bence saçma
    İstanbulun göbeğindeki bayi ile ardahandaki bayi aynı şartlarda mı ki aynı fiyata satsınlar

ardahan da 10 tane satıyorsa istanbul da 30 tane satar

Onun için tek fiyat doğru olmayabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İstanbulun göbeğindeki bayi ile ardahandaki bayi aynı şartlarda mı ki aynı fiyata satsınlar

avea nın ve bayilerin tutumunu savunmak için komik olmayın.

bir simkarta 8 lira olarak fiyat belirlenmişse her bayide 8 liraya satılmalıdır. başka yerde 5 lira öbür yerde 35 liraya satılamaz.

bakkal dükkanı zihniyetini bir kenara bırakın artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

avea nın ve bayilerin tutumunu savunmak için komik olmayın.

bir simkarta 8 lira olarak fiyat belirlenmişse her bayide 8 liraya satılmalıdır. başka yerde 5 lira öbür yerde 35 liraya satılamaz.

bakkal dükkanı zihniyetini bir kenara bırakın artık.

düşüncemizi yazıyoruz burada

senden icazet mi alacağız!!!

35 liralık yerden almayın, 5 liralık yerden alın

bakalım 35'e satan, o fiyatta satmaya devam edebilecek mi???

• Bu gün gittim Sordum 10 TL dedi 1 saat içinde de aktif olur dedi Bayan Yetkili..!

• Bende 8e almistim. 30 abarti olmus

• Geçtiğimiz hafta iki farklı Avea bayisinden mikro sim kart aldım, mevcut 2 hattımın kart değişimiydi. 10 tl ücret aldılar.

Daha fazla ücret isteyene itibar etmeyin. Bayilerin işgüzarlıklarını Avea'ya maletmek doğru değil. Arayın bayi ismi vererek şikayet edin.

En kötü müşteri hizmetlerini arayın evinize kargoluyorlar yeni kartı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albus Dumbledore -- 21 Kasım 2012; 13:30:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albus Dumbledore

Geçtiğimiz hafta iki farklı Avea bayisinden mikro sim kart aldım, mevcut 2 hattımın kart değişimiydi. 10 tl ücret aldılar.

Daha fazla ücret isteyene itibar etmeyin. Bayilerin işgüzarlıklarını Avea'ya maletmek doğru değil. Arayın bayi ismi vererek şikayet edin.

En kötü müşteri hizmetlerini arayın evinize kargoluyorlar yeni kartı.

dostum yazdıgımı iyi okusan ne demek istedigimi anlarsın. müşteri temsilcisi ilk 8 lira dedi zaten. en yakın bayi adresini verdi gittim, 30 tl dedi bayi. tekrar müşteri hizmetleri 500 ü aradım bana bayilerini savundular farklı fiyatlarda satabilirler dediler. bende forumda avea bölümü oldugunu görünce avea nın bayileri arasındaki ilişkiyi belirtmek için açtım. ne turkcell nede vodafone da var böyle birşey. sim kart 10 liraysa 10 liradır bi bayide 20 digerinde 30 tl oldugu avea dan baska hangi operatörde görülmüş. şimdi sikayetvar.com ada sikayet yazıcam burda avea yetkilisi yok sanırım.

• avea mico sim 8tl miş

giresun merkez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanyurtseven -- 3 Aralık 2012; 17:57:23 >

• quote:

merhabalar
    500 ü arayıp müşteri temsilcilerinle görüştüm. microsim kartlarını 8 liraya avea bayilerinden temin edebilecegimi söylediler. En yakın avea bayisine gittim. (izmir şirinyer mobiltek iletişim) Bana normal sim kart 8 lira microsim 30 lira fiyat çektiler. Tekrar 500 ü aradım. Microsim bayilerin belirledigi fiyata göre satılıyormuş. Normal sim 8 liraymış. İyi o zaman biri 10 liraya digeri 30 digeri 50 liraya sim kart satsınlar. Avea yı bırakıp vodafone a geçmeyi düşünüyorum. Hiç olmassa 30 lira bi sim karta vermeden ücretsiz microsim kartı sahibi olcam.

Aynen bu bayi bugün bana da 30TL'ye satmaya çalıştı. Twitterdan Avea destek'e sorduğumda 8 TL olduğu cevabını aldım.
    Mobiltek İletişim'i kötüleyeceğim her alanda artık dilimden düşmezler yazık...

• quote:

Orijinalden alıntı: ApoCaLYpSe_35

quote:

merhabalar
    500 ü arayıp müşteri temsilcilerinle görüştüm. microsim kartlarını 8 liraya avea bayilerinden temin edebilecegimi söylediler. En yakın avea bayisine gittim. (izmir şirinyer mobiltek iletişim) Bana normal sim kart 8 lira microsim 30 lira fiyat çektiler. Tekrar 500 ü aradım. Microsim bayilerin belirledigi fiyata göre satılıyormuş. Normal sim 8 liraymış. İyi o zaman biri 10 liraya digeri 30 digeri 50 liraya sim kart satsınlar. Avea yı bırakıp vodafone a geçmeyi düşünüyorum. Hiç olmassa 30 lira bi sim karta vermeden ücretsiz microsim kartı sahibi olcam.

Aynen bu bayi bugün bana da 30TL'ye satmaya çalıştı. Twitterdan Avea destek'e sorduğumda 8 TL olduğu cevabını aldım.

direk arayın 500 ü bugün şu bayiden bu fiyata microsim satmaya çalıştılar bana deyin. direk bayiyle iletişime geçiyorlar ve size gelip 8 liraya alabilirsiniz diye telefon açılıyor. şikayetimi ettim bana döndüler 8 lira dediler gittim başka bayiden aldım.

• quote:

quote:

quote:

merhabalar

direk arayın 500 ü bugün şu bayiden bu fiyata microsim satmaya çalıştılar bana deyin. direk bayiyle iletişime geçiyorlar ve size gelip 8 liraya alabilirsiniz diye telefon açılıyor. şikayetimi ettim bana döndüler 8 lira dediler gittim başka bayiden aldım.

Bu akşam üstüne basa basa Normal Sim Kart 8TL dediler Mikro Sim Kart 30 TL dediler. Eminmisiniz bir yanlışlık olmasın mı dedim satış temsilcisi kıza tarife bu şekilde dedi.
    Ondan sonra kapıdan dışarı çıkarken sizinle yarın görüşürüz dedim Bayi sahibi sandığım beyfendi kafasını çevirdi bana doğru bakarken çıktım.
    Yarın akşamı iple çekiyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

merhabalar

Bu akşam üstüne basa basa Normal Sim Kart 8TL dediler Mikro Sim Kart 30 TL dediler. Eminmisiniz bir yanlışlık olmasın mı dedim satış temsilcisi kıza tarife bu şekilde dedi.
    Ondan sonra kapıdan dışarı çıkarken sizinle yarın görüşürüz dedim Bayi sahibi sandığım beyfendi kafasını çevirdi bana doğru bakarken çıktım.
    Yarın akşamı iple çekiyorum.

ben kavga ediyordum bayi ile daha önceden fiyat ögrenip gittim ben. kimisi 8 kimisi 12 lira falan almış. 15 liraya kadar dese alıcaktım yine. 30 lira deyince dedim başka yerlerde bu fiyata. biz bu şekilde satıyoruz dediler. biraz saldırıdan sonra sizi şikayet edicem dedim. çıktım kapının önünde aradım 500 ü. şikayet formu oluşturdular gerekirse biz bayiye bilmemne kontrol ekibi göndercez dediler. ertesi gün sanırım bayi aradı. 8 liraya gelip alabilirsiniz dediler. ama başka bayiden almıştım. gidip gülerek 8 liraya alıp he şöyle demek isterdim. bu zevki siz yaşayın

• Yozgatta bedavaya kesti avea benim hattı vermeye çalıştım ama almadı çalışan estağfurullah abi ne yaptık sanki diye

• ben kendim kestim ve bir sıkıntı yok kullanıyorum çok basit bir işlem
  • Dün mahalle arası telefoncuda kestirdim çalışmıyor, sim'i elle itmek gerekiyor.
    Bugün gidip avea'dan çıkartacağım(10 liraymış). Telefoncuda kesmek için aparat vardı, 2sn sürmedi ama yanlış yaptı lavuk heralde.
    Gidip orjinal alın bence, telefonculara para kaptırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: fmehmed

Yozgatta bedavaya kesti avea benim hattı vermeye çalıştım ama almadı çalışan estağfurullah abi ne yaptık sanki diye

İste gercek esnaf

• konuyu hortlatıyorum ama belki biri görür işine yarar da o bayiye gitmez. gün itibariyle normal yedek sim kart 8 tl, mikro yedek 30 tl, nano yedek 50 tl fiyat verdiler.aynı cadde üzerinde ki bayilerden birinde fiyat 10 tl bir diğerinde 15 tl.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.