Şimdi Ara

Avea Ailece Tarifesi(3000dk+Sınırsız sms+6gb=60TL)Her kişi +5TL (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
747
Cevap
32
Favori
75.927
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben de bu tarifedeyim ama davet edilen kişiyim. Ben öğrenemiyor muyum kaç dk kaç mb kaç sms kaldığını? Mesaj gönderiyorum 6000'e ama hiç dk nız yoktur hiç mb hakkını bulunmamaktadır diye saçma sapan mesajlar geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: demores

Hattınız için düzenlenen 71,25 TL tutarındaki Ağustos 2015 dönem faturanız incelenmiş olup, inceleme sonucu aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Faturanıza aylık tarife ücretiniz 60 TL’ye ek olarak; Paylaşım Ücreti 5 TL, Müşteri Hizmetleriyle yapılan telefon görüşmelerine istinaden ....

bunu bende biliyorum yeni eklenen numara nedir diyorum bilimiyoruz diyor

Çok normal sonuçta avea demek sorun demek. Benim 1 yıllık faturalı premium üyeliğimi hiç bir talebim olmadan kontörlüye geçirdiler. 1 hafta sayelerinde rezillik çektim. Düzeltmeleri tam 1 haftalarını aldı. 2 Hafta sonra da 8 senelik hattımı başka birinin adına geçirmişler. Benden faks göndermemi ve buna binayen durumu inceleyeceklerini... Anlatırken bile içim sıkıldı

Neyse o hattım Turkcell de şuan. Öyle olduğu halde geçen hafta aradılar, hala hüseyin bey diyerek hitap ediyor adım Mehmet, ve e-faturaya geçin doğa korunsun diyor.. Dedim ki hat trcell de hanımefendi.. Aaaa öyle miiii..? Neden geçtiniiiz..?

Adamlar şaka gibi..

• arkadaşlar fazladan para +5 TL haksız yere yatan varsa şikayetvar a ayrıntılı yazın düzeltiyorlar
  • Merhaba arkadaşlar, Turkcell'de olan numaramı aileye ortak almak için; Avea'ya taşıyacağım.
    Bayii taşıma yapılan numarayı faturalı olarak taşıyacakmış. Faturasız olarak gelse yine ortak yapamıyor muyum? İlla faturalı mı olması lazım?
  • 1 adet faturali pttcell
    1 adet avea faturasiz
    1 adet vodafone faturasiz.

Bu 3 hat icin toplamda kac lira aylik odetim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzak durun bu üçkağıtçı aveadan. 4 senedir faturalı müşterileriyim. süper 2li tarife 34 tl ödüyordum. haberim olmadan tarife 52 tl olmuş. nette bakıyorum 42 tl yazıyor. neyse aradık tarife deiştik 28 tl tarife dediler nette bakıyorum 22 tl. yok geçiş yapan müşterilerimize yok vs vs zırvalayıp durdular. cihaz almıştım bitsin taksidi hemen operatör değişeceğim lanet olsun aveaya eski müşteriye kazık peşindeler
  • thall kullanıcısına yanıt
    BENİ HAKSIZ YERE BANLIYAN DONANIMHABERİ KINIYORUM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adem_Hoca -- 8 Eylül 2016; 9:18:52 >

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Bayi hesaplasa doğru olur her bayide indirim kartı yok çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: demores

Bayi hesaplasa doğru olur her bayide indirim kartı yok çünkü

Indirim karti ne kadar indiriyordu?

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    12 ay boyunca ek ücret almıyor

• Arkadaslar; bildigim kadariyla anlatiyim,

Mevcut avealilar ana hat olacaksaniz birkereye mahsus 25tl alinacak. Faturasizdan faturaliya gecerek tarifeye gecekler bu ucretten muaflar. Tarifeye Ayda 90tl odeyeceksiniz. 12 ay taahhutlu 70tl, 24ay taahhutlu 60tl ana para

+ olarak her bir uye icin, baska bir operatorden gecenler ve faturasizdan gecerek obone olacaklar 5 tl ek ucret oduyecek.

Onun disinda tum avea musterileri 10tl ile ucretlendirilecek.

Ana numara disinda diger hatlara fatura gelmez. Ek ucretli hizmet almadiklari surece. Uc haneli numaralar, parali haylar , parali smsler vs. Gibi ucretler hatta ozel faturalandirilir.

• AVEA ARKADAŞLAR HAKSIZ PAKET ABONELİĞİ BAŞLATIP FAHİŞ FATURALAR YOLLUYOR. LÜTFEN BU ŞİRKETTEN UZAK DURUN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by.iron

AVEA ARKADAŞLAR HAKSIZ PAKET ABONELİĞİ BAŞLATIP FAHİŞ FATURALAR YOLLUYOR. LÜTFEN BU ŞİRKETTEN UZAK DURUN.

tam 7 yıldır 3 adet şirket hattı faturalı, aycell zamanından bu yana belki en az 10 yıl avea faturalı, şu anda 7-8 aydır bu tarifede olmam nedeni ile avea faturalı hat (5 adet)kullanıyorum, bu tür bir durumla karşılaşmadım ama arkadaşlarda aynı hattı kullanıyor, kızlarının hattına boyna fatura çıkıyor ana hat olmamasına rağmen çünkü ıvırzıvır birsürü yere girip sonra ne idüğü belirsiz linlkler tıklayıp duruyor, hiç bir şirket durup duruken sizi oraya buraya abone etmiyor edemezde, ama onay almadan abonelik başlatabiliyor bir linke tıklamakla, aslında olay bence bu
  • arkadaşlar acil bilgiye ihtiyacım var çok arastırdım önceki sayfaları fakat net bilgi elde edemedim.
    4 kişilik bir aileyiz.kardeşim avea faturasız hat sahibi.ben annem ve babam avea faturalı emniyet genel müdürlük kamu mini tarifesinde.ben ve annemin taahhütü bitti babamın henüz bitmedi.Şimdi ailece tarifesine en ucuz şekliyle geçmek istiyorum.şifre kartım da var.
    kardeşim üzerinden (avea faturasız hat sahibi) ailece tarifesine onu geçirsek 24 ay taahhüt verip ve sonrasında şifrekartı kullanıp biz 3 avea faturalı hat sahibi yancı olarak ona eklensek ilk yıl düzenli olarak fatura 60+1.5 tl=61.5 tl, 12 aydan sonra 60+10+10+10+1.5=91.5 tl mi gelecek yoksa iki yıl da 91.5 tl mi gelecek.şifre kartta aveanın faturalı tarifelerinden Ailece tarifeye geçiş yapan tarife sahibi müşteriler yararlanamazlar diyor da bu sadece ailece tarifeye geçiş yapan için mi geçerli yoksa yancılar için de mi geçerli?

1,5 tl:telsiz kullanım bedeli aylık
    10 tl : avea faturalı kişi ekleme ücreti aylık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cisem.karatas -- 28 Ekim 2015; 17:36:32 >

• cisem.karatas C kullanıcısına yanıt
    yalnızca ailece tarifeye geçen 'reis' hesapta geçerli. Yancıların nereden geldiği önemsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulex

yalnızca ailece tarifeye geçen 'reis' hesapta geçerli. Yancıların nereden geldiği önemsiz.

yani 61,5 gelecek öyle mi?
  • cisem.karatas C kullanıcısına yanıt
    Biz neredeyse 1 yıl önce katıldık. Şartlara yeni bir olay katmadılarsa evet.
  • Benimde yaklaşık 1 sene oldu.

3 kişi Turkcell den + 1 Kişi PTTcell den geçtik. 24 ay taahhüt 76,50 TL fatura geliyor...
  • Arkadaşlar ana hat dışında 4 kişi mi yoksa 5 kişimi ekleyebiliyoruz tarifeye?

• sparcoo kullanıcısına yanıt
    anahat dışında 4 kişi
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.