Şimdi Ara

Avea 19 liraya heryöne 500dk+1000sms+1gb internet (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.534
Cevap
10
Favori
253.538
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea'dan Turkcell'e geçeli tam 60 gün olmuş, 13 Ağustos'da geçmişim. 1 ay kaldı. Kasım sonu bende Avea'lıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicbaris

avea mı allah korusun

Bu kafada olanların Turkcell den yediği kazığın haddi hesabı yok.4 ay oldu avea ya geçeli, dağda bayırda bile internete girdim, 500 dk ve smsleri söylemiyorum bile.
  • çok klişe olacak ama; avea çekmiyo, istanbulda bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

çok klişe olacak ama; avea çekmiyo, istanbulda bile.

ben göztepedeyim istanbul çekiyo ama son günlerde internetin sıkıntılar war gibi
  • quote:

Haklısın, ben de aynı problemleri yaşadım ama yapacak birşey yok. Böyle paketi başka operatör versin hatta 25-30 TL olsun o'nu alalım. Diğerleri'nin internet paketi bile bu paketten daha pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Haklısın, ben de aynı problemleri yaşadım ama yapacak birşey yok. Böyle paketi başka operatör versin hatta 25-30 TL olsun o'nu alalım. Diğerleri'nin internet paketi bile bu paketten daha pahalı.

bu avea bir tek bendemi çekiyor anlamadım Üsküdardayım bir kere bile çekmemezliğini görmedim ha interneti yavaş derseniz ona katılırım ama çekmeme yönünde hiç bi sıkıntı yaşamadım Allaha şükür
  • quote:

Orijinalden alıntı: robinho32

quote:

quote:

bu avea bir tek bendemi çekiyor anlamadım Üsküdardayım bir kere bile çekmemezliğini görmedim ha interneti yavaş derseniz ona katılırım ama çekmeme yönünde hiç bi sıkıntı yaşamadım Allaha şükür

Avcılar ve Maltepe'de çekmediğine şahit olmuş biri olarak, evet bazı yerlerde sorun var. Ölü nokta da değil arkadaş. Salonda çekmiyor, mutfakta çekiyor. Salona jammer mi koymuşlar artık bilmiyorumda.
    Mersindeyim şuanda burada pek sorun yok ama Turkcell ile arasında %10 kadar fark var. db değerlerine bakarak bu görünebiliyor.

Turkcell 3G'yi Mersin-Akdeniz(Çarşı)'da denediğimde 800 Kbps'i zor gördüm. Mezitli'de 2 Mbps rahat görebiliyorum. Yani hiçbir operatör kusursuz değil.

• Beylerrr ,paket yenilendikten sonra internet hakkımızda sıfırlanıoo bilginiz olsun .
  • Bitti mi bu tarife arkadaşlar gözükmüyorda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Bitti mi bu tarife arkadaşlar gözükmüyorda ?

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/19luk_paket.shtml?pagemenu=paketler.aveali.19lukpaket
  • Ben ama şuan Avealıyım 35 Tl 'lik yeni yıl tarifesindeyim , 10 aydırda aveadayım , yani tahhüt bitti önemli olan her yöne + sms olmasıdır benim için :) sanırım aveali kişilere sadece avea içi konşma veriyor ?
  • quote:

Ben ama şuan Avealıyım 35 Tl 'lik yeni yıl tarifesindeyim , 10 aydırda aveadayım , yani tahhüt bitti önemli olan her yöne + sms olmasıdır benim için :) sanırım aveali kişilere sadece avea içi konşma veriyor ?

Aynen öyle. Bence sen bi Turkcell'e taşı Migros'dan 50 TL değerinde money kazan, 3 ay sonra tekrar Avea ön ödemeliye dön al tarifeyi.
  • quote:

quote:

Ben ama şuan Avealıyım 35 Tl 'lik yeni yıl tarifesindeyim , 10 aydırda aveadayım , yani tahhüt bitti önemli olan her yöne + sms olmasıdır benim için :) sanırım aveali kişilere sadece avea içi konşma veriyor ?

Aynen öyle. Bence sen bi Turkcell'e taşı Migros'dan 50 TL değerinde money kazan, 3 ay sonra tekrar Avea ön ödemeliye dön al tarifeyi.

Vodafona taşıyim onn var sanırım 19 TL ye böyle bir tarifesi freezone falanda var sanırım 5 tl ye ordan bi cep alırım olmadı ama yine 3 ay aveada kalmam gerekiyor hat dayımın üstüne üstüme alınca 3 ay drmak zorndaymışım

• Geçde olsa bu gün bende vodafon hattımı avea mobil öğrenci olarak taşıdım ve hattın açılmasını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpikk -- 17 Ekim 2011; 16:25:48 >
  • Şu dağda, bayırda telefon tam çekiyor diyenler hangi dağa çıktılar acaba? Devamlı şehir merkezinde olsam ve telefonla biraz fazla konuşsam pek düşünmeden Avea'ya geçebilirim ancak benim gezdiğim yerlerde Turkcell'den başka çeken operatör yok. Belki uydu telefonu çeker. Şehirlerarası yollarda Turkcell'in çekmediğini görmedim ama Avea radyo gibi şehirden uzaklaşınca kesiliyor. Ha bir de Avea'da ses kalitesi berbat. Turkcell'liler'le konuştuğumda ses çok iyi geliyor ama Avealı'larla konuşunca bazen anlayamadığım kelimeler bile oluyor. Vodafone'un ses kalitesi iyi, ona bir şey demiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 19 Ekim 2011; 15:49:32 >
  • Avea catir catir cekiyor.10 senelik turkcell faturai hat kullanicisiyim Aveani bu tarifesiyle resmen ohhh beee dedim..

19 liralik tarifeyi kiskananlar aveaya camur atmasin.Turkcelle 90 100 lira fatura odemekten gina gelmisti.Simdi ayda 30 lira yukluyorum 1 gb ustune 1 gb daha satin aliyorum muhtesem oluyor.
  • aranızdayım artık teşekkürler avea, 10 yıllık hattımı geçirdim bende aveaya.
  • Sesimi duymuş olacaklar ki bugün Mersin'de gördüğüm çoğu otobüs durağına çekim kalitesi ile ilgili reklamlar asmışlar.

İsterse çekmesin. Yapacak birşey yok. Turkcell'e düdüklenemem.
    Bugün itibariyle 3 ay'ı doldurmama tam 25 gün kaldı. Şafak sayıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 19 Ekim 2011; 22:32:09 >
  • Hacilar ben 1 haftadir bu tarifedeyim istanbuli. Her yerini geziyorum isim geregi cekmeme gibi biderdi yok ee bundan iyi bitarifeli pakette yok...! 1 sene bundayim artik tirsmadan webde geziorum konusuyorum sms atiyorum :) en buyuk avea :) 2 senelik tuckcell kamu ve 8 aylik genc vodofonluydum ..
    Kesinlikle tavsiye ederom bu paketi siddetle :))
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.