Şimdi Ara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avatar resmini PC deki resimlerden önceden seçip ekleyebiliyordum şu an denedim ama olmadı avatar resmini secıyorum uygula vs. bır yazı cıkmıyor altta kı ıptal ve tamam butonundan tamam butonuna da tıkladıgımda eski avatara gecıyor Yardımcı olurmusunuz TEŞEKKÜRLER

• quote:

Orijinalden alıntı: mjdtcyln

Avatar resmini PC deki resimlerden önceden seçip ekleyebiliyordum şu an denedim ama olmadı avatar resmini secıyorum uygula vs. bır yazı cıkmıyor altta kı ıptal ve tamam butonundan tamam butonuna da tıkladıgımda eski avatara gecıyor Yardımcı olurmusunuz TEŞEKKÜRLER

Uygula'ya basmanıza gerek yok. Kırp veya Kırpmadan Kullan'a bastığınızdan itibaren kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

quote:

Orijinalden alıntı: mjdtcyln

Avatar resmini PC deki resimlerden önceden seçip ekleyebiliyordum şu an denedim ama olmadı avatar resmini secıyorum uygula vs. bır yazı cıkmıyor altta kı ıptal ve tamam butonundan tamam butonuna da tıkladıgımda eski avatara gecıyor Yardımcı olurmusunuz TEŞEKKÜRLER

Uygula'ya basmanıza gerek yok. Kırp veya Kırpmadan Kullan'a bastığınızdan itibaren kullanabilirsiniz.

size print screen resim olarak ekran görüntüsünü PM gönderdim... Eskıden kırp vs cıkıyordu ama gönderdiğim resimde görmüşsünüzdür öyle birşey cıkmıyor

• mjdtcyln kullanıcısına yanıt
    Dosya Seç'e basmamışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Dosya Seç'e basmamışsınız.

Dosyayı seçtiğimde kırpma vs cıkmıyordu ama sanırım düzeltildi şimdi çıktı ilginiz için teşekkür ederim sorunum çözüldü tekrardan TEŞEKKÜRLER
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.