Şimdi Ara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir sorunum var hareketli bir gif avatarım vardı ama daha önce hareketli görünüyordu sonra bir ara yanlışlıkla değiştirdim başka avatarla sonra yeniden hareketli avatarıma dönmek istedim ama hiçbir şekilde hareketli avatarım olmuyor hareketsiz oluyor gif geçerli olmuyor mobil versiyon tablet versiyonlardanda denedim oralardan server hatası alıyorum.

şuanki avatarımın hareketlisini yapmak istiyorum olmuyor yani şuanki avatarım oluyor yükleyince bu sorunu nasıl aşarım eskiden hareketli olan avatar şimdi olmuyor nasıl oluyorsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Damarlı -- 18 Mayıs 2015; 18:33:20 >

• Hala sorun halledilmiş değil neden ilgilenilmiyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bende de var.Şu anki avatarım hareketliydi.Bir kere değiştireyim dedim,sonra hemen eski haline döndürdüm.Ama ne yaparsam yapayım hareketli olmuyor.Gif kalktı desem bir sürü gif avatarı olan arkadaş var.Nasıl çözeceğiz bunu?
    Yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ratch

Aynı sorun bende de var.Şu anki avatarım hareketliydi.Bir kere değiştireyim dedim,sonra hemen eski haline döndürdüm.Ama ne yaparsam yapayım hareketli olmuyor.Gif kalktı desem bir sürü gif avatarı olan arkadaş var.Nasıl çözeceğiz bunu?
    Yardım

bende dün konu açtım bir cevap dahi gelemedi alt tarafı şunu koyacam avatara 6.70KB hemde bunu söylüyorum çünkü bahaneleri belli 7KB üstü onun için olmuyor yok bsc yükleyin yok bu yok şu ama millet 150KB gif koyuyor avatara onunki oluyor nedense örnek bu gif 180KB ama forumda 3-4 kişide bu gif var onlara sorun yok ki KB geçtim bizimki hareket bile etmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Padişah91 -- 19 Mayıs 2015; 20:22:50 >

• Padişah91 kullanıcısına yanıt
    Dostum ben bi 50 tane gif denedim hiçbiri olmadi şan genel sıkıntı var gif yüklemede.

• Ne sorunlu forum ya bir gün yavaş diğer gün gif konulmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratch -- 19 Mayıs 2015; 20:29:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir yetkili aciklama yapamazmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Damarlı

Bir yetkili aciklama yapamazmi

ölmüş dostum bu forum ANDREI'den başka işini düzgün yapan adam yok...
  • Avatara 1-2 ay önce resim eklerken kırpma yeri gozukmuyordu 1 ay içinde anca hallettiler forum ölmüş

• Aynen herhalde gif avatar olayı kaldırılmış koyulmuyor bayadır.
  • Düzeltince sorun bu konuya yazılırsa sevinirim.

• hala gif olarak avatar eklenmiyor...
  • Gandalf81 kullanıcısına yanıt

http://dhgiris.com/Login.aspx
    http://www.bolumsonucanavari.com/

Bu adresler üzerinden giriş yaparak dener misiniz?
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    denedim ikisini de benim istediğim gif i denedim olmadı şimdi şu gif i denedim
    yine hareket etmedi malesef kırpmadan koy dememe rağmen.
  • Görselleri içe aktarmayla alakalı bir durum sanırım, programcımızı haberdar edelim.

@Citizen
  • up
  • Bende sadece bende oluyor saniyordum

• hala devam ediyor bu sorun...
  • güzelim avatarım gitti. şu soruna bir el atsanız güzel olacak
  • ne zaman düzelecek şu sorun? gerçekten ilgilenmiyorsunuz birkaç admin dışında.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.