Şimdi Ara

Avans Kontör Limit Değişti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

avans kontör deki -20 limiti -30 olarak değişmiştir.

• vay be
  • yakında -100 olur
  • iyi olmuş.

demek ki taşınan hatlar 50 kontörlü olarak açılıyor diyebilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

iyi olmuş.

göçmen hatlar için sorun yokda ben şahsen turkcell kullanıyor olsaydım bu avans kontör muhabbetini kaldırmalarını isterdim kime baksam -20 lerde geziyor ne günlerdi ya benimde hep -19 -20 falandı pskolojim bozulmuştu şimdi -30 kumar oynasak bukadar batmayız ya avansın avantajı tek seferde olur bu yaptıkları depozitolu gazoz içmek gibi bişey ne kadar gerekli olduğu tartışılır ama reis dediğin gibi numarasını taşıyan için avantajlı benim aveayı taşısammı acaba ya 1 ay oldu aldığım mobil örenci kayıt ücreti yüzünden yüklemiyorum kontör acaba turkcelle geçirsem 100 kontöre avantajlı bir tarifesi varmı trkcelin

• quote:

Orjinalden alıntı: cassio10

quote:

iyi olmuş.

göçmen hatlar için sorun yokda ben şahsen turkcell kullanıyor olsaydım bu avans kontör muhabbetini kaldırmalarını isterdim kime baksam -20 lerde geziyor ne günlerdi ya benimde hep -19 -20 falandı pskolojim bozulmuştu şimdi -30 kumar oynasak bukadar batmayız ya avansın avantajı tek seferde olur bu yaptıkları depozitolu gazoz içmek gibi bişey ne kadar gerekli olduğu tartışılır ama reis dediğin gibi numarasını taşıyan için avantajlı benim aveayı taşısammı acaba ya 1 ay oldu aldığım mobil örenci kayıt ücreti yüzünden yüklemiyorum kontör acaba turkcelle geçirsem 100 kontöre avantajlı bir tarifesi varmı trkcelin

isterseniz kendinizde kapatabiliyorsunuz.

• peki diğer sorum?
  • 10 dakikası 1 kontör olması iyi tabi aveaya nazaran ama çevremde pek kampuslü yok benim imkanım var öğrenciyim turkcellin sitesinden bi araştırma yapaym o zaman ilginiz için tşkler bide 150 ye 2 saat tüm turkcellilerle bedava vardı sanırsam 150 de yükleriz az zorlarsak:) 2 saat i zaten bitiremem hayatta..
  • aynen her türlü yeter ama ben kontörlü tercih ediyorum yinede süprizleri sevmem o nedenle numaramı müsait bi zamanda taşıyacağım aveadan hayır yok bana bitane vodafone var ondan vazgeçemiyorum birde turkcell oldumu bana yeter turkcell zaten kampanya zengini günün fırsatı fln diyo şuan bakıyorum kampus olmazsa hangisine geçeyim diye ama pek avantajlı bişey bulamadım kampus oluruz o zmn
  • quote:

iyi olmuş.

turkcelle taşınan hatlar artık sıfır kontor olarak geliyor.. bununla da kalmayıp sanki 180 gundur kontor yuklememiş
    gibi oluyor ki abone hemen kontor yuklesin.. sizde de durum boyle mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: termal1

quote:

iyi olmuş.

turkcelle taşınan hatlar artık sıfır kontor olarak geliyor.. bununla da kalmayıp sanki 180 gundur kontor yuklememiş
    gibi oluyor ki abone hemen kontor yuklesin.. sizde de durum boyle mi

2.kez tekrar turkcele geri dönenler öyleymiş.
  • sahimi o zaman daha once vodafon olup aveaya tasıdıgım hattı turkcelle tasıyımda

hem 20 + 10 =30 kontor (fırsat2755) kampanyası hemde 100 mb internet alıyım
  • abartı olmuş -30 . bende zaten kapalı avans kontor . kimseye borçlanmak istemem . geceleri uykum kaçar
  • -30 yapar sonra başka hat alırım daha ucuza gelir
  • ha -20 ha -30.. ne farkederki. size extradan kontor vermiyoki
  • Zaten avans kontür kullanımını kapattırmayı düşünüyordum.-21 olduğunu görünce hemen kapattırdım.Artık en azından kontür yükleyince kalan kontör 80 değilde 100 olduğunu görmek daha iyi olacak.
  • Benimde kapalı..

Kontör yükleyince az kalması nedense koyuyor adama..

Yinede eksiciler için iyi olmuş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mascherano*

-30 yapar sonra başka hat alırım daha ucuza gelir

yakışmaz bize, turkcell, o avansı ihtiyaç karşılanması için veriyor, mesela -20 de olduğu için nartopuna katılamayan birçok insan vardı,
    borç alıp da üstüne yatmak ....
  • quote:

iyi olmuş.

Avans kontörü aktif etmek için kaç kontör yüklemek gerekiyor? 25 parça kontör yükleyince mi -30'a inme hakkına kavuşuyoruz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kalpakci

quote:

iyi olmuş.

Avans kontörü aktif etmek için kaç kontör yüklemek gerekiyor? 25 parça kontör yükleyince mi -30'a inme hakkına kavuşuyoruz?

evet 25 yüklemen yeterli
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.