Şimdi Ara

Aux Girişi Olmayan Müzik Setini Bilgisayara Bağlamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Araştırdım Fakat Herkez Aux Girişi ile Bu İşi Halletmiş Fakat Ben Halledemedim Çünkü Aux Girişi Yok Sadece İşe Yarar Diye Düşündüğüm Tek şey Kulaklık Girişi Nasıl Bağlıyabilirim Ben Bu Seti Bilgisayara Çok Teşekkürler Arkasında Sadece Anten Girişi Ve Kolonların Girdiği Böyle Butonlu Gibi Bastırıyorsun Kabloyu Sokuyorsun Öyle Kolon Girişleri Var Başka Birşey Yok Şimdiden Çok Teşekkürler

• Yardım edicek yokmu ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun16

Yardım edicek yokmu ??
    aux = ses giriş

iki ucu 3.5mm jack olan kablo bul

birisini pc nin ses çıkışına diğerini sistemin kulaklık girişine tak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EasyBell -- 5 Nisan 2014; 19:38:05 >
  • EasyBell E kullanıcısına yanıt
    Yaptım Fakat Ses Yok :S
  • setteki hedphone yazan yer de cikistir.Giris icin setin icini acip ampli katina giris yapmalisin. Setteki fonksiyon swicinden tape yi secip kristal girisinden yapablilisin. Hassasiyeti yuksekse pc cikisina seri bir50 veya 100k pot ve 100 nflik kondansatorle giris yapabilirsin. Bu olasi kazalardan ses kartini da koruyacaktir. Ucuz bir kulakligin kulaklik kismini kesip soyduktan sonra blendajli kismini setin sasesine baglayarak ise baslayabilirsin. Canli uca da potla kondansatoru baglayip ampli katina girebilirsin. Kristalin baglandigi yerin hassasiyeti yuksek olabilir. Kart uzerinde arama yaparak en iyi girisi tecrube edebilirsin.bunu yaparken setin ve pc nin sesini kisikta tutmalisin. Kolay gelsin
  • Kardeşim ben çok açıklayıcı olmadığından orası giriş dedim ama çıkışmış, amp. Entegresınin ismini yazarsan hangi bacaktan ses girişi yapacağını söyleyebiliriz
  • nerden bakabilirim bunun ismine bi dünya şey var içinde :)
  • Bir ucu 3.5mm jak diğer ucu şu kirmizi ve beyaz kablolar var.onlardan bulabilirsen olir.Ben kendim yapmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubilay61

Bir ucu 3.5mm jak diğer ucu şu kirmizi ve beyaz kablolar var.onlardan bulabilirsen olir.Ben kendim yapmıştım.

aux girişi yok işte o sorun
  • Ole demiyorum.muzik setinde mutlaka sari kirmizi beyaz cikis vardir.audio cikis fln yazar.oraya giren kablo olcak 2 uclu biri kirmizi digeri beyaz olabilir.kablonun diger ucuda 3.5mm jack olcak.onida pc ye takican.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BAE0C551

Ole demiyorum.muzik setinde mutlaka sari kirmizi beyaz cikis vardir.audio cikis fln yazar.oraya giren kablo olcak 2 uclu biri kirmizi digeri beyaz olabilir.kablonun diger ucuda 3.5mm jack olcak.onida pc ye takican.
    önemli soru: müzik setinden mi çıkacak bilgisayarın sesi
    yoksa müzik setinin sesini bilgisayara mı aktaracaksınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet/elektro

Alıntıları Göster
    Müzik setinin çıkış entegresini söylemelisin , gerekli pinleri söyleyip harici aux girişi yapabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rkx -- 6 Nisan 2014; 22:14:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rkx

Müzik setinin çıkış entegresini söylemelisin , gerekli pinleri söyleyip harici aux girişi yapabiliriz.

Alıntıları Göster
    Müzik setinin kaset çaları sağlamsa hiç uğraşma kaset adaptörü kullan.

• mustyyyyy kullanıcısına yanıt
    En uygunu bu olur,, arkadaşımız elektronik olaylarını bilmediğinden, hariçten krıstale veya ses sinyal uçlarına bağlantı yapma olasılığı yok.. çözüm bu cihaz bu cihazı bağlamadan önce setin kaset kristalini kolanya ile temizleyiniz,, temiz ise gerek yok.http://www.tezcanelektronik17.com/KRISTAL/DSCF0230.JPG
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustyyyyy

Müzik setinin kaset çaları sağlamsa hiç uğraşma kaset adaptörü kullan.

+1
  • quote:

Ole demiyorum.muzik setinde mutlaka sari kirmizi beyaz cikis vardir.audio cikis fln yazar.oraya giren kablo olcak 2 uclu biri kirmizi digeri beyaz olabilir.kablonun diger ucuda 3.5mm jack olcak.onida pc ye takican.

Yok Malesef Çıkış Olarak Sadece Kulaklık Çıkışı Var :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet/elektro

Alıntıları Göster
    quote:

Orijnalden alıntı: ahmet/elektro

Bilgisayarda açtığım Bir Şarkı Müzik Setinde Çalıcak

• tayfun16 T kullanıcısına yanıt
    m.setini sökün, pc de müzigi açın. pc yi m.setinin icine koyun.. bilmeyenler. ses muzik setinden geliyor diyecektir... neyse, en portatif önerimiz yukarıda. kaset kristaline mp3 okutucu..
  • quote:

quote:

O zman olmaz malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BAE0C551

quote:

quote:

O zman olmaz malesef.

Alıntıları Göster
    yapabilirsen müzik setini sök. içindeki kartta yazan entegrenin dökümanını bul ondaki ses giriş noktasına giriş yapabilirsin. fotoları bizle paylaş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.