Şimdi Ara

AUTOKING YARDIM !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar golf 7 highline 1.4 tsi dsg aracımı 4 ay önce aldım kullanıyorum bundan yaklaşık 3 ay önce park halinde arkadan tahmini bir motor tampona değdirip gitmiş bende yakın zamanda autoking den randevu aldım arka tamponda 7 cm lik plaka üstü bir çatlak var 2 tane ufak boya kalkması var ücretsiz yapıyolar yarın sabaha randevum ama pek çok arkadaş boşver yaptırma nazarlık olsun şimdi tamponun yarısını boyucaklar bunun için diyolar sizce ne yapmalıyım

• Ücretsizden kasıt kaskodan yaptırıyorsunuz sanırım.O zaman kaskonun hasarsızlığını bozmadığına emin olun.
    Boya işine gelince size kalmış genelde tampon çok önemsenen bir kaporta parçası değil.Gözünüze batıyorsa boyatın derim.Şayet sorun değil ise boşuna boyatma ile uğraşmayın derim.
  • Abicim yeni model güzel mi güzel aracın var, değeri düşer mi boya olursa bişey olur mu diye sakın düşünüpte sağı solu yırtık ezik dolaşma. Ne araçlar görüyoruz trafikte yeni model ama kapısında kocaman bir sürtme izi tamponda boya dökülmesi vs. Hasarsızlığın bozulmuyorsa boyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    Evet kasko bozulmuyor sordum pek çok kez
  • boyat bence zaten ücretsiz yaptırıyosun,tamponun boyanması araç değerini düşürmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyalı tampondansa büyük bir çizik görmek alıcı için daha itici bana göre. Hem daha yeni almışsınız aracı boyatın tertemiz gezin derim.
  • tamponlar görevini yapmış.

Tamponların boyanması aracın değerini düşürmez -ki basınçlı suyla bile boya dökülebiliyor. Tampon plastik aksamdır.

Çizik bariz belli ve göze batıyorsa yaptırın. Ama ufaksa sanayiye gidip rötuşla üzerini kapattırabilirsiniz.

Autoking sicili kabarık bir firmadır, verirken-alırken çok dikkat edin. Özellikle teslim alırken.

kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.big -- 19 Haziran 2015; 9:39:54 >
  • mr.Big'e katılıyorum.
    Auto King'e araç bırakırken iyi düşünmek ve teslim alırken dikkatli kontrol etmek gerekiyor. Geçen pazartesi tamponumdaki darbeye bağlı boya onarımı ve içine girmiş park sensörünün düzeltilmesi için aracımı autoking'e bıraktım.
    Birçok arkadaşım yaptırmama gerek olmadığını söylemesine rağmen gözüme takılmasın diye ve aracım 2 aylık olduğu için yaptırayım dedim. Çarşamba günü aracı almaya gittiğimde şok oldum, tamponu resmen badana fırçası ile boyamışlar,
    heryerinde dalgalar oluşmuş, hatta pürüzler de vardı. tamponun alt kısmında akmış, kurumuş boya damlaları, plaka kısmındaki köşede kurumuş boya birikintisi vardı. hatta darbe olmaya yerde de anlamsız boya izleri vardı. bu arada park
    sensörü olduğu gibi bırakılmış, etrafı boyanmamış bile... ilgiliyi çağırdığımda aracın ekspertizini yapan şahıs yanıma gelmeye bile tenezzül etmedi, başkası geldi ve gelir gelmez aracı bırakmamı söyledi:) hemen koordinatörlerine bildirildi
    durum, çok şükür koordinatörleri ilgilendi ve aracı perşembe günü almamı bildirdi, perşembe de araç yetişmedi ve bugün almaya gittim, aracın 14:30'da hazır olduğunu bildirdiler, 16:00'da gitmeme rağmen 35-40 dakika beklettiler ve komik
    bir şekilde aracın son kontrollerini yaptıklarını bildirdiler. araç geldğinde yine sağında solunda boya kalıntıları mevcuttu, yine koordinatörleri ilgilendi ve araca gözümün önünde pasta cila işlemi uygulandı, koltuğu konrol ettiğimde koltukta
    yağ lekesine benzer lekeler tespit ettim, yine koordinatörlerinin devreye girmesi ile araç tekrar atölyeye çekildi ve koltuk temizleme işlemi uygulandı. (zaten koordinatör devreye girmediğinde diğer çalışanlar bireysel çözüm geliştiremeyecek
    yapıda, vasıfsız insanlar) neyse çok şükür aracı sağlam teslim alarak autoking'den kurtardık. koordinatörleri ilgili ve sorumlu bir duruş sergiliyor ancak çalışanları, ustaları son derece beceriksiz ve ilgisiz insanlar. iyi düşünmek lazım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.