Şimdi Ara

AUTOKİNG'TE BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
9
Favori
105.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hortlatma gibi olacak ama Ankara Şaşmazdaki şubenin tarifini alabilirmiyim acaba, Google Maps'den baktım 8. caddeyi bulamadım...
  • akıl var mantık var bence hiçbir zaman eski haline gelecek şekilde düzelme olmaz....
  • quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

Demin tekrar aradım diyelim geldim 10 cm çizik var ne zamana randevu verirsiniz dedim.20 sinden önce olmaz dediler.

Herzaman öyle 15-20 gün snraya veriyolar randevuyu hep
  • güzel bir uygulama arkadaş denedi boyaya zarar vemio.
  • Ben bu gün autoking aydın'a gittim.mini onarım paketi dahilinde 4 parça çizik tamiri yaptırdım.İlk başlarda açıkçası biraz tereddüt etmiştim.fakat bu gün gördüğüm manzara benim endişelerimin haksız olduğunu ortaya koydu.Adamlar gerçekten güzel iş çıkartmışlar.araç füme renkte olmasına rağmen boyada ton veya renk farkı asla oluşmamış.gayet memnun kaldım.

Aydın autoking e de ayrıca ilgileri ve güleryüzlü hizmetleri için teşekkür ederim.
  • Kartal Autokinge gitiim, gayet sıcak bir şekilde karşılandım ve aracımı inceleyip 2 gün sonrasına randevu verdiler.Arabamın sağ arka tampon çıtasında sürtünmeden dolayı 20 cm alan içersinde 6-7 çizik vardı ve gün içinde orjinalinin aynısı içinde teslim ettiler.Ben hizmetlerinden ilgi ve alakalarından memnun kaldım herkese de tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar göçük düzeltme fiyatları nedir yaptıran arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: pasa_canay

aLLah beLaLarını veRsin diyoRum baŞka biŞi deMiyOrum....giT geL duRduk yeRe 50ytL Lik beNzin yaKtım
    bi haLt oLmaz onLaRdan aRaLık ayıNda gittiM aĞustOs ayıNa raNdevu veRmeye kaLkıştıLaR deDim ne haLiniz vaRsa göRün ne Kadar şey söyLeseM azDır....

Özenli Türkçe kullanımı bu olsa gerek...
  • ankaradakini tavsiye ediyor musunuz?

• quote:

Orjinalden alıntı: burcinonel

arkadaşlar istanbuldaki oto kingler hakkında bilgisi olan var mı? özellikle maslaktaki..teşekkürler.

merhabalar,
    bende maslaktakine gitmeyi düşünüyorum, siz gittiniz mi ?
    tavsiye eder misiniz ?
  • evet istanbuldaki autokingler hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar?
    yada aksigorta otoking dışında anlaşmalı olduğu kurum var mı
  • yakın zamanda göçük düzeltme yaptıran varmı arkadaslar , birde örnekleme olarak fiyat konusunda bilgi verirseniz sevincem ,saygılar dilerim..
  • BEN BİRAZ ARAŞTIRDIM TÜRKİYDE FAALİYET GÖSTEREN ÇOK KÖKLÜ SİGORTA ŞİRKETLERİ BU FİRMAYI TERCİH EDİYOR 1000 EYAKIN TÜM TÜRKİYEDE ÇALIŞANI VAR, VE ÇOK FAZLA SAYIDA ARAÇ GİRİŞLERİ VAR TAMAM ATEŞ OLMAYAN YERDEN DUMAN ÇIKMAZ AMA SANKİ BİRAZ HAKSIZLIK EDİLİYOR DENEYİP GÖRMEK İÇİN EN KISA ZAMANDA GİDECEĞİM VE İZLENİMLERİMİ PAYLAŞACAĞIM
  • uPP...
  • AutoKing sigorta kapsamında nasıl olsa mecbur buraya gelecekler diye yolmaya çalışıyorlar. Ankara şaşmazdakine gittim . Aracın ön sol çamurluğundaki ezik için ak sigortadan 4 hakkınız var 4ü karşılığında burayı yapar veririm dedi. Nasıl yapacaklarını sorduğumda ekiçleyeceklerini üzerini de boya ile rütüşlayacaklarını söyledi. Ama Mini hasar onarım kitaplarında vakumla çekileceği yazılıydı. Yetkili kişiye söylediğimde "Onların hepsi fasa fiso, dünyada böyle bir makina yok dedi"

eğer mini onarımdan yaptırmayacakanız, sağlam bir uzta auto kingin dörtte bir fiyatına daha iyisini yapar.

Bir de tampon un sol ve sağ köşelerinde çizik vardı. Bana bütün tamponu boyamak zorundayız dediler ve 4 hakkımın dolacağını söylediler" Tamamen kurt olmuşlar.

AutoKinge hayır (eğer kaskodan (mini onarım) yaptırmayacaksanız)
  • bende bayramdan sonra vericem küçükyalı bayisine 1 boyasız 1 ufak boya 1 cam tamiri 2 parça döşeme tamiri yapılacak
  • Erzurum autoking'e giden yok mu?
  • GEÇEN HAFTA BENDE ŞAŞMAZ AUTOKİNG E GİTTİM BOYASIZ KAPORTA GÖÇÜK DÜZELTMEYİ SORDUM, ADAMLARIN SÖYLEDİKLERİ ŞU HALK ARASINDA VAKUM DİYE BİLİNEN BİR CİHAZ ADI DOLAŞIYOR BÖYLE BİR CİHAZ YOK FASA FİSO DEDİKLERİ O AMA BÖYLE BİR DÜZELTME TEKNİĞİ YOK DEMİYORLAR KENDİLERİ DEĞİŞİK TEKNİKLERLE DÜZELTEBİLECEKLERİNİ SÖYLÜYORLAR GEÇENLERDE TOKAT AMASYA CİVARINDA CEVİZ BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR DOLU YAĞMIŞ TÜRKİYE DEKİ AUTOKİNGLER ORGANİZE OLUP O BÖLGEDE GEÇİCİ BİRSERVİS AÇMIŞLAR VE BURADA YAKLAŞIK 75 ADET ARACA BOYASIZ KAPORTA GÖÇÜK DÜZELTME İŞİ YAPMIŞLAR VE ARAÇLARIN HERBİRİNDE YAKLAŞIK 400-500 ADET GÖÇÜK VARMIŞ HATTA BİR TANE SİYAH HONDA CİVİC DE O ANDA ŞAŞMAZDAYDI ONUDA GÖZÜMLE GÖRDÜM BİR KAÇTANESİNİ ONARIRLARKEN İZLEDİM GÖZLERİME İNANAMADIM.
    BU SAYFADA YAZILANLARDAN ÇOK ETKİLENDİĞİM İÇİN ORADA BİRAZ VAKİT GEÇİRDİM 5-6 TANE ARACINI ALMAYA GELMİŞ MÜŞTERİYLE KONUŞMALARINA ŞAHİT OLDUM ARACINI TESLİM ALAN HERKES ÇOK MUTLU BİR ŞEKİLDE AYRILIYORDU VE YETKİLİLERDE GAYET YAPICI VE KİBAR DAVRANIYORLARDI,,,, GALİBA BU YORUMLARI YAPAN ARKADAŞLAR İĞNEYİ AUTOKİNGe ÇUVALDIZI KENDİLERİNE BATIRSALAR İYİ OLACAK BEN YANLIŞ ANLAMIŞ OLABİLİRİM DİYEN HİÇ YOK..........
    İNADINA ALDIM RANDEVUYU BAKALIM NELER OLACAK İNŞALLAH BEN YANILIYORUM DUR SİZLER HAKLI ÇIKARSINIZ İŞTE O ZAMAN VAY AUTOKİNG İN HALİNE RANDEVU TARİHİM 16.09 ERTESİ GÜN ALACAĞIM ARABAMI,, VE AYNI AKŞAM YAZACAĞIM

• zielbert koruma nasıl arkadaşlar en iyisi Autoking mi? fiyat açısından da degerlendirebilrsek.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.