Şimdi Ara

Autocad Fatal Error

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Programı kurduktan sonra açmak için çalıştığım zaman

fatal error unhandled access violation writing 0x0000 exception at 0h

hatası alıyorum. İnterneti alt üst ettim çoğu yerde ekran kartıyla alakalı oldugu yazıyor güncellemeleri yaptım drectx 11 yükledim güvenlik duvarlarını kaldırdım virüs programını sildim aklıma ne geldiyse yaptım 4 gündür çözemedim olayı bi yardımcı olun ya.

• bilgisayarının sistemi nedir, 32 bit mi 64 bit mi, autocad hangi sürümü yüklemeye çalışıyorsunuz, kolay gelsin
  • Bilgisayar lenovo z510 64 bit işelmci autocad 2013 - 2014 ikiside aynı hatayı verıyor wın 7 kullanırken 2013 den hata almıyordum win 8 yüklediler serviste bi daha format atmak gelmedi içimden bi süre kullanım demıstım pişman oldum en son zaten format atacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: HacBlu

Bilgisayar lenovo z510 64 bit işelmci autocad 2013 - 2014 ikiside aynı hatayı verıyor wın 7 kullanırken 2013 den hata almıyordum win 8 yüklediler serviste bi daha format atmak gelmedi içimden bi süre kullanım demıstım pişman oldum en son zaten format atacam

http://forums.autodesk.com/t5/autocad-civil-3d-general/quot-fatal-error-unhandled-access-violation-writing-0x0000/td-p/3598618/page/2

"Solved. Thanks for the help. I had to update the driver for my NVIDIA video card and then in the new NVIDIA control panel, under global settings, set AutoCAD to always use the high performance NVIDIA video card. It was set to Auto Select. This got AutoCAD able to start and has been running with no problems since."

yukarda başka bir arkadaş aynı hatayı almış, ekran kartını güncellemiş, ve ekran kartının autocad le ilgili ayarını yüksek performans olarak seçmiş, problemi çözülmüş, işini görür inşallah arkadaşım

• Yok ya driverların hepsını degıstım bende okudum o yazıyı en ıyısı format atıp w7 devam etmek . Yine de sağol yardımın için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.