Şimdi Ara

Auto Show 2010'a Gittim (129 Resim) [Aston Martin 930.000 TL'ye Yanımda Satıldı] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
3
Favori
12.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittiysen gittin napalım yani konu açmandaki amaç neydi?
  • eyw kardes resimler süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bu Nick Tam 20 Harfli

Gittiysen gittin napalım yani konu açmandaki amaç neydi?

Amaç konuyu başında yazdığım gibi Auto Show'a gidemeyenlere orada ki arabaları görme imkanı sunmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: VoldroY

1 saat sonra terminale gideceğim.3 te otobüs var ve artık İstanbul...

5 saat yolculuk nasıl geçer ki :(((((

Öyle bir geçer zaman ki

Yok hocam geçmiyor zaman falan.

Mola verdik nasıl da yorulduğumu anladım.1 saate yakın uyumama rağmen feci uzun geçti zaman...Autoshow fuarına değecek diye düşünüyorum.Yoksa hayatta çekilmez bu yollar.

Şaka maka yolları seviyorum aslında.Harcayacak bolca zaman oluyor.Ancak çok fazla uzun olunca insan sıkılıyor.

• bu lancia çok fenaymış
     Auto Show 2010'a Gittim (129 Resim) [Aston Martin 930.000 TL'ye Yanımda Satıldı]
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesar

Gece gece size GOLD Paylaşım yapıyorum

4 - 5 -6 bu kızlar daha güzelmiş. Gerçi fuardakilerini görmedik ama

Bu arada fuar resimleri için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sammy... -- 6 Kasım 2010; 19:01:22 >
  • Voldroy gittin mi sen ?
  •  Auto Show 2010'a Gittim (129 Resim) [Aston Martin 930.000 TL'ye Yanımda Satıldı]

Auto Show 2010'a Gittim (129 Resim) [Aston Martin 930.000 TL'ye Yanımda Satıldı]

Fuar çok güzel,memnun kaldım.

Arabalardan çok kızlara bakmakla geçti vaktim fuarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uluç.

Voldroy gittin mi sen ?

Akşam sekizde indim İstanbul'a oradan sinema falan derken şimdi de gezmeye devam ediyorum.Yarın gideceğim sabahtan.Sonra akşam yine Ankara...
  • quote:

quote:

Voldroy gittin mi sen ?

Akşam sekizde indim İstanbul'a oradan sinema falan derken şimdi de gezmeye devam ediyorum.Yarın gideceğim sabahtan.Sonra akşam yine Ankara...

Askerliğimi Ankara / Kara Harp Okulunda yaptım

7. caddeyi çok sevdim.
  • 9 resimden sonra yenilerini ekliyorum istek üzerine. Alıntı yapmadığınız için teşekkürler.

Fuara gitme imkanı olmayanlar için

oto ŞOVA DEVAM

10

11

12

Almanyadan willkommen canım :)

13

Jet sosyeteden

14

15

Şans meleğim <3

16

Alıntı yapmayınız teşekkürler. Güzel bir fuar geçirdik tam anlamıyla...

• ajans sağlammış :)
  • quote:

quote:

quote:

Voldroy gittin mi sen ?

Askerliğimi Ankara / Kara Harp Okulunda yaptım

7. caddeyi çok sevdim.

Her sehirde vardir oyle mekanlar ama ben burada buyudugumden sevmem burayi.Derdi coktur,yoksa sakarya,tunali vs hep hemen hemen ayni yerler dukkanlar var iste...

• Arkadaşlar Bugatti neden yoktu fuar da ?

bir umut Pagani Zonda olursa uçarım dedim ama o'da yoktu.
  •  Auto Show 2010'a Gittim (129 Resim) [Aston Martin 930.000 TL'ye Yanımda Satıldı]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @KlavYE@ -- 7 Kasım 2010; 17:59:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_alp

teşekkürler gerçekten GOLD paylaşım olmuş
  • beyler dünyanın en ünlü araba fuarı isviçrede mi oluyor du ?
  • Autoshow 300 den fazla resim kota dostu fuara özel sayfa buyrun; autoshow.otomex.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcdmrt -- 10 Kasım 2010; 0:40:59 >
  • quote:

beyler dünyanın en ünlü araba fuarı isviçrede mi oluyor du ?

Benim bildiğim en babası detroit
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_alp

ARABA şov 1 tanede bende olsa

quote:

Orijinalden alıntı: kartal90

bu lancia çok fenaymış

arabaya bak
    bu benim olacak sabahtan akşama kadar inmem

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.