Şimdi Ara

Audi mi Fiat Bravo mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iyi forumlar 35-36 civarına araba almak istiyorum dizel bravo yada tüplü A3 arasında kaldım Bravo 2011-2012 model A3 ise 2005 civarı modelden dolayı Bravo iyi geliyo ama diğeride Audi sizce hangisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu soruyi sormak bile sacmalik, Audi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O modeldeki audiler genelde tek kapı oluyor değil mi?

Audinin masrafları ağır olur keza km de fazla olur diye düşünüyorum yinede karar sizin.

Benim seçeceğim Fiat olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renji Abarai -- 7 Şubat 2017; 20:18:3 >
  • audi diye 7 yıl daha yaşlı tüplü araca binmezdim
  • Bravo, arada ciddi yaş farkı var.

• Bu iki araç arasında bravo daha sorunsuz ve sağlam bir araç olarak öne çıkar.Performas,yakıt gibi avantajları da cabası.
  • Skydome'li kırmızı bir Bravo seni paklar hocam

• Dizel Bravo al keyfine bak... İkiside C sınıf bir araç ,arada da 6 yıl fark var az değil...
  • Cevaplarınız için teşekkürler yaş ve dizel olmasından dolayı bravo bana da mantıklı gelmekte

• bravo ama dolusu olsun.
  • Eski LPG audi yerine, yeni model dizel Bravo tercih etmek daha az baş ağrıtır.
  • bravo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçe 35 36 aralığındaysa üst segment bakmayacaksın hocam Bravo al geç 35 36 lık Audi üzer seni
  • bravo

• biri 120 bg m jet , diğeri 100bg hitler motor,
    arada ciddi yaş farkı da var , dolu bir bravo bulabilirseniz ,
    tadından yenmez
  • Bravo tabi ki. Audi 12 yıllık olacak. Sorun üstüne sorun olur, bir burası bozulur bir orası, bıktırır. Bravo ise çok daha modelli, parçası da ucuz olur, arızası da daha az olur. Ayrıca biri lpgli atmosferik motor, diğeri yüksek torklu turbo dizel. Düşünmeye kararsız kalmaya bile gerek yok. Audi de modelli olsa düşünülebilirdi de arada bu kadar yaş farkı varken o kadar eskimiş araba masraf kapısı olur ancak keyif verse bile.
  • O audilar cok eskidi dostum disaridan pahali arac albenisi kalmadi.

Bravo cok guzel bir arac. Binip kullanmadim ama tarz ve donanim olarak bence havali duruyor.

• o kasa audilerin temizini bulmak da zor zaten bana kalırsa marka algısı da kalmaz bu yaşta araca oo audiye biniyor denmez yani

bravo daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SimsekTolga

Cevaplarınız için teşekkürler yaş ve dizel olmasından dolayı bravo bana da mantıklı gelmekte

Tolga kardesim seni gorunce akli basinda bi adam sanmistim ta ki su yorumunu gotene kadar... Audi dedigin ilk basta alman kisaca rvet yas farki var ama kalite farki da var. Tolga kardesim sana iyilik etmeye calisiyoruz bosunaa cikarma emegimizi. Beni dinle Audi al...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEnde bravo var sende al
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.