Şimdi Ara

Audi A8 (s8) vs BMW 7 (b7)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
5.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle sağdan soldan topladığım resimleri yayınlıyorum daha sonra estetiğini tartışalım. Amerikalı tasarımcının BMW'si yoksa İtalyan tasarımcının Audi'i mi?.

• hocam bence uğraşma değmez.neyi ispatlamaya çalışıyoruz ki.sen aracınla mutluysan ben mutluysam gerisi boş.

forumda yazılanları çok dert etme bence kendine.
  • otomobil bölümünün kanayan yarası budur işte...
  • Ben şunu anlatamadım, BMW de alabilrdim veya Mercedes de alabilirdim bu arabların beğenmediğimi yazmadım aksine bunların da iyi araba olduğun u vurguladım. tercihim audi den yana oldu. Belki ileride yeni kasa BMW de olabilir tamamıyla, içerisini değiştirmek kaydıyla. Bu net bir şey. Sonuç olarak dert etmiyorum, iyi vakit geçiyor. Şunu isterdim diğer yabanı forumlarda araç sahipleriyle tartışmayı veya bilgi paylaşmayı isterdim, ama malesef bu forumlarda seviye düzeyi bozuk. Burada moderatörlere çok iş düşmektedir.

NOT BMW resimlerini ekelerken servor hatası veriyor. 1 gün sonra ekleyeceğim
  • Güle güle bin audine
  • alllah arabanı ve seni kazadan ve beladan korusun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperenadigüzel -- 27 Eylül 2008; 10:21:00 >
  • bu sınıfta bence audi.tabi zevk meselesi kim ne severse sevsin.
  • hala bmw resimleri gelmedi.
  • Hala servr hata veriyor. anlamadım yayınlayamıyorum. gönderibelecek olan varsı yayınlasın.
  • resimleri küçültmediğin için hata veriyodur.neyse ben bi kaç tane atayım haksızlık olmasın bmw ye
  • bmw

• B7 de ekleyelim S8 alternatif olsun.

• Porche know how lu S8 ve S6 filmini de izleyelim... Özet olarak a8'in sürücü koltuğunda oturmak BMW7'nin arka kolyuğunda oturmak isterdim.

http://www.audi.co.uk/audi/uk/en2/new_cars/a8_new/a8_new.html
    http://www.audi.co.uk/audi/uk/en2/new_cars/a8_new/s8_limousine.html

• bu resimlere göre a8 daha canlı ve sportif duruyor diyebilirim.
  • Dubai'li kardeşler Chris De Brangle tasarımlı Alpina B7yi oldukça beğenmişler. Şükür ki ülkemizde böyle fabrika çıkışlı bir çirkinlik henüz görmedim. Aracı sportif kılmak için neler yapmışlar. Halbuki S8 natürel durmaktadır, doğuştan sportif.

• audi de a4-a8-Q7

bmw de 3 serisinin coupeleri-5 serisi

mercedes yeni c serisi

hoşuma giden modeller
  • quote:

Orjinalden alıntı: lsblack

Dubai'li kardeşler Chris De Brangle tasarımlı Alpina B7yi oldukça beğenmişler. Şükür ki ülkemizde böyle fabrika çıkışlı bir çirkinlik henüz görmedim. Aracı sportif kılmak için neler yapmışlar. Halbuki S8 natürel durmaktadır, doğuştan sportif.

İğrençç

• Bmw iyi araba üretiyor aksi inkar edilemez. Fakat Audi başka birşey. İç, dış tasarım olsun başarılı.
  • Şimdi konuyu açan arkadaşın amacı ne?
    7 serisi ile A8'i kıyaslamak mı ?
    1.'si resimdeki 7 serisi eski kasa.
    2.Bu sınıfta S-Class'ın eline her ikisi de su dökemez.
  • bianconera
    1- Borusan başka bir kasa mı satıyor? Paylaşırmısın
    2- Topic te Mercedes den bahsetmedik, istersen Bentley de dahil edelim.
    3- Son olarak amaç "B7 ile A8'i karşılaştırmak"
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.