Şimdi Ara

Audi A2 alacam ama emin değilim????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2001 model Audi A2 almayı düşünüyorum ama artık üretilmiyo olması ve pek etrafta görmemem beni düşündürüyor. Sizin düşüncelerinizi de öğrenmek istedim. cevaplarsanız sevinirim.

• alırsan elinde kalır şayet kaputu bile sadece yetkili servislerdeki aletler ile açılıyor başka türlü araca müdahale edilmiyor aracın tüm dış aksamıda aliminyumdan yapılmıştır bir darbe anında parçanın düzelmesi söz konusu değil
  • teşekkür ederim..
  • peki mercedes a160 a ne dersin
  • Hiç piyasası yok A2 nin hocam. 1 kere gördüm sadece.İllede bu sınıf bi araç istiyosanız Mersedes A sersi daha mantıklı.
  • Ben de İstanbul'da sadece 1 tane gördüm. Bence de sakın bulaşma, parça sıkıntısı yaşaman oldukça muhtemel. Belki iyi arabadır ama Türkiye'de değil.
  • hmmm. onlardan sayenizde onlardan vazgeçtim. laguna 2004 ile astra 2005 arasında kararsız kaldım. bu konuda ne dersiniz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tyrran

hmmm. onlardan sayenizde onlardan vazgeçtim. laguna 2004 ile astra 2005 arasında kararsız kaldım. bu konuda ne dersiniz..

Bu konuda ilgili otomobil genelde başlık aç, sahibi olanlar ilgileneceklerdir. Ama başlık açarken arabandan neler beklediğini de mutlaka belirt ki, daha rasyonel yorumlar alabilesin.
    İyi geceler.
  • teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.