Şimdi Ara

ATRİX HAKKINDA DOKUMAN PAYLAŞIMI VE MERAK EDİLEN SORULAR (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.634
Cevap
38
Favori
147.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ablay

İgo sorunsuz kuran varmı acaba.
    Ekranı bir türlü oturtamadım..

ilk sayfada var sanırım yoksada google den 960x540 igo yazarsanız bulursunuz. yine bulamazsanız ben bulup paylaşırım
  • arkadaşlar ufak bir sorunum var atrix ile dikey ekranda msj yazarken ekranı yatay yapıp devam etmeye kalkınca ekran klavyesi işlemez oluyor hiç bi tuşu algılamıyor (ara sıra) fakat tekrar dikey yapınca durum düzeliyor. bu sorunu başka yaşayan biri var mı acaba aramızda
  • Arkadaslar bende bugün den itibaren bir atrix sahibi oldum. Şu anda telefon mükemmel özellikle ekran konusunda tedirginligim vardi ama aldiktan sonra ekranın hiç de kötü olmadigini hatta çok iyi olduğunu farkettim. Bundan önce xperia bronz v kullandim permans acisindan bir devrim atladim resmen. Nu mesaji daha atrix den yaziyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muuzoo

MKV ile ilgili soru soran arkadaşlar için ufak bir ekleme. MKV bir "container" dosya biçimidir. Yani içindeki video ve ses kodlamaları farklı farklı olabilir. O yüzden bazı mkv dosyaları açılabilirken bazıları açılamayabilir.

Hocam ben Encode işleri ile uğraşıyorum, bu konularda bilgim var, Bitrate öğrenmeye çalışmamdaki amaç telefonumuzun sınırını görmek istememdir. Hangi noktaya kadar telefon sorunsuz öğretiyor tespit etmeye çalışıyorum. MXPlayer ile The.Vampire.Diaries.S03E17.720p.HDTV.X264-DIMENSION dosyasını izledim, ses Hardware seçili olursa sesi alamıyorum ama Software seçersem alıyorum. Görüntü sorunsuzdu, donma vs. yoktu.

quote:

Orijinalden alıntı: ikoraist

arkadaşlar ufak bir sorunum var atrix ile dikey ekranda msj yazarken ekranı yatay yapıp devam etmeye kalkınca ekran klavyesi işlemez oluyor hiç bi tuşu algılamıyor (ara sıra) fakat tekrar dikey yapınca durum düzeliyor. bu sorunu başka yaşayan biri var mı acaba aramızda

Hocam Touchpal isimli Klavye uygulamasını ve bunun Türkçe Dil Paketini kurun, en başarılı olan uygulama bu bence, beğeneceğinizi düşünüyorum, markette var.

• Herkes TouchPal öneriyor ama bana Swype daha iyi geldi sözcük dagarcigi daha genis ayrıca rami daha az kullanıyor yanılıyor muyum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneserk -- 25 Mart 2012; 0:57:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneserk

Herkes TouchPal öneriyor ama bana Swype daha iyi geldi sözcük dagarcigi daha genis ayrıca rami daha az kullanıyor yanılıyor muyum ?

Touchpalda yazmak daha rahat, özellikle aşağı çekerek ya da yukarı iterek bir karakteri çıkarmanız (rakam yazarken örneğin). Ben bu yüzden beğendim.
  • arkadaşlar bende bu telefondan almayı düşünüyorum. Fakat canlı canlı bu telefonu göremediğim için kararsızım.ayrıca arıza durumunda teknik servis durumu nasıl? Htc.lerin arayüzünü çok begeniyorum.androide yabancı biri olarak bu ara yüzü atrix e uyarlayabilirmiyiz? Uyarsa Performansını etkiler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

quote:

Orijinalden alıntı: eneserk

Herkes TouchPal öneriyor ama bana Swype daha iyi geldi sözcük dagarcigi daha genis ayrıca rami daha az kullanıyor yanılıyor muyum ?

Touchpalda yazmak daha rahat, özellikle aşağı çekerek ya da yukarı iterek bir karakteri çıkarmanız (rakam yazarken örneğin). Ben bu yüzden beğendim.

Swypeda'da bazi karakterlerde yapabiliyorsunuz onu mesela soru işaretine basarak boşluğa sürüklerseniz çıkıyor direk . TouchPal da sanırım kullandıkca güzelleşir :)
  • quote:

En kısa sürede güncel oyunların HD'sini içeren apk'lardan oluşan bir paketi de paylaşacağım

Beklemedeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: paxal

quote:

En kısa sürede güncel oyunların HD'sini içeren apk'lardan oluşan bir paketi de paylaşacağım

Beklemedeyiz

+99
  • Dün yine telefon 2 kere reset attı ancak sebebini buldum, bende team marka 16 gb 10 class kart var, apk leri kablo ile telefona atmak uzun iş olduğu için :)) dün wifi ile forumlardan apk dosyalarını direk telefona indirdim indirdiğim apk leri telefon hafızasından sd karta taşı dediğimde ekran dondu ve reset attı, bir başka forumdaştada team marka hafıza kartı ve reset sorunu vardı hafıza kartı alacak arkadaşlar bence başka markalara yönelmeliler....
  • quote:

quote:

MKV ile ilgili soru soran arkadaşlar için ufak bir ekleme. MKV bir "container" dosya biçimidir. Yani içindeki video ve ses kodlamaları farklı farklı olabilir. O yüzden bazı mkv dosyaları açılabilirken bazıları açılamayabilir.

Hocam ben Encode işleri ile uğraşıyorum, bu konularda bilgim var, Bitrate öğrenmeye çalışmamdaki amaç telefonumuzun sınırını görmek istememdir. Hangi noktaya kadar telefon sorunsuz öğretiyor tespit etmeye çalışıyorum. MXPlayer ile The.Vampire.Diaries.S03E17.720p.HDTV.X264-DIMENSION dosyasını izledim, ses Hardware seçili olursa sesi alamıyorum ama Software seçersem alıyorum. Görüntü sorunsuzdu, donma vs. yoktu.

quote:

arkadaşlar ufak bir sorunum var atrix ile dikey ekranda msj yazarken ekranı yatay yapıp devam etmeye kalkınca ekran klavyesi işlemez oluyor hiç bi tuşu algılamıyor (ara sıra) fakat tekrar dikey yapınca durum düzeliyor. bu sorunu başka yaşayan biri var mı acaba aramızda

Hocam Touchpal isimli Klavye uygulamasını ve bunun Türkçe Dil Paketini kurun, en başarılı olan uygulama bu bence, beğeneceğinizi düşünüyorum, markette var.

Touchpal denedim ama bir türlü ısınamadım. Belki biraz daha kullanmam gerekir.
    Diğer taraftan ben go launcher ı da beğenemedim motoblur daha oturaklı bir arayüz gibi geldi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Touchpal denedim ama bir türlü ısınamadım. Belki biraz daha kullanmam gerekir.
    Diğer taraftan ben go launcher ı da beğenemedim motoblur daha oturaklı bir arayüz gibi geldi.

Go launcheri ozellestirin, ucretsiz olan ics temasi var ayrica ekran kilidi icin de ics temasi var bu ikisini kullaniyorum simdilik. Ayrica go sms de var, mesajlasma arayuzunu degistiriyor tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun_64

Dün yine telefon 2 kere reset attı ancak sebebini buldum, bende team marka 16 gb 10 class kart var, apk leri kablo ile telefona atmak uzun iş olduğu için :)) dün wifi ile forumlardan apk dosyalarını direk telefona indirdim indirdiğim apk leri telefon hafızasından sd karta taşı dediğimde ekran dondu ve reset attı, bir başka forumdaştada team marka hafıza kartı ve reset sorunu vardı hafıza kartı alacak arkadaşlar bence başka markalara yönelmeliler....

Ben telefonu alalali 5 gun oldu Team 8Gb Class 10 var sorun yasamadim ben su ana kadar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun_64

Dün yine telefon 2 kere reset attı ancak sebebini buldum, bende team marka 16 gb 10 class kart var, apk leri kablo ile telefona atmak uzun iş olduğu için :)) dün wifi ile forumlardan apk dosyalarını direk telefona indirdim indirdiğim apk leri telefon hafızasından sd karta taşı dediğimde ekran dondu ve reset attı, bir başka forumdaştada team marka hafıza kartı ve reset sorunu vardı hafıza kartı alacak arkadaşlar bence başka markalara yönelmeliler....

Ben telefonu alalali 5 gun oldu Team 8Gb Class 10 var sorun yasamadim ben su ana kadar

valla dostum 2 resette hafıza kartına kopyalama sırasında oluştu, bir arkadaşta da team 16 gb ve reset sorunu vardı , belki benim kart sıkıntılıdır bilemiyorum artık...

• arkadaşlar android telefonlarda wireless üzerinden ücretsiz konuşma ve mesaj atma programı var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabese

arkadaşlar android telefonlarda wireless üzerinden ücretsiz konuşma ve mesaj atma programı var mı

"fring" mesaj görüntülü konuşma normal konuşma hepsi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enytreo

arkadaşlar bende bu telefondan almayı düşünüyorum. Fakat canlı canlı bu telefonu göremediğim için kararsızım.ayrıca arıza durumunda teknik servis durumu nasıl? Htc.lerin arayüzünü çok begeniyorum.androide yabancı biri olarak bu ara yüzü atrix e uyarlayabilirmiyiz? Uyarsa Performansını etkiler mi?

cevap verecek arkadaş yokmu?

• quote:

quote:

arkadaşlar bende bu telefondan almayı düşünüyorum. Fakat canlı canlı bu telefonu göremediğim için kararsızım.ayrıca arıza durumunda teknik servis durumu nasıl? Htc.lerin arayüzünü çok begeniyorum.androide yabancı biri olarak bu ara yüzü atrix e uyarlayabilirmiyiz? Uyarsa Performansını etkiler mi?

cevap verecek arkadaş yokmu?

Telefonun tasarımı konusunda tereddüt duymayın, 4" Ekranı tam olması gerektiği gibi olmuş demek doğru olur. HTC'lerin ekranları büyük oluyor. Bu çok ideal, kasa olarak sağlam telefon ekran çözünürlüğü yüksek.

Teknik servisi Teleservice, eski telefonum LG GC900'le sıkıntılarım olmuştu ve bu firma sorunsuz çözdü fakat sikayetvar.com'da en çok şikayet alan firma da burası. Biraz şans işi servis meselesi bence.

Go Locker uygulaması ile kilit ekranını Sense 4.0 olarak kullandım bi ara ama değerlendirdim de şöyle bi benim telefonumun HTC arayüzüne falan ihtiyacı yok, kendi estetiği gayet yeterli Arayüz uygulaması olarak Go Launcher kullanıyorum ve sınırsız denebilecek özelliştirmeler sunuyor.

Performansa gelince 1Ghz çift çekirdekli işlemcisi ve 800MB Ram'ini göz önüne alırsak bu telefonun performansı etkileyecek pek bir şey yok şu an için 720p video, HD oyunlar bana mısın demiyor, oyunların grafiklerine çevremdeki insanlar hayranlıkla bakıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 25 Mart 2012; 17:38:45 >

• touch pal gercekten harika ilk basta alisamam gibi gelmisti ama biraz kullaninca nekadar kullanisli oldugunu anladim ozellikle dikey konumda cootek klavyesi cok kullanisli mutlaka deneyin
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.