Şimdi Ara

Atrix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde bir tane Atrix vardı fakat camını kırmıştım ve dokunmatik bozuk öyle bekliyor garantisi mevcut garantiye versem ne kadar ücret öderim ? Ücret ödememe rağmen yapmazlar Ise yasal bir hakkım var mı?

• Kral1206 K kullanıcısına yanıt
    Telefonu atın gitsin, ben garanti kapsamındaki cihazımı 100 gündür servisten alamıyorum, üstelik yapılacak işlem garanti kapsamındaki bir işlem.
    Teleservice'e teli verirseniz o teli unutun
  • ben telefonu teleservise vereli 5 ay oldu hala bekliyorum.Böyle rezil bir firma görmedim.Servis formunu istiyorum sistemde hata var diyerek oyalıyorlar.Tüketici hakları kanunları nerde hani lafa gelince mangalda kül bırakmayanlar icraata geldi mi kaçıyorlar.Firmayı şikayet edeyim dedim ölme eşşeyim ölme şuraya faks gönder dilekçe yaz babam yaz.175 tüketici hattındaki bayana soruyorum bunlara yaparsam incelenecek mi diye normalde şikayet olmadan incelenmez diyor şikayet etsem de inceleneceği garanti değil demeye getiriyor.Yazıklar olsun böyle ülkeyede böyle insanlara da Afrikada ki muz cumhuriyetlerinden hiçbir farkımız yok.
  • Benim atrix'in de dokunmatigi bozuldu, garantisi bittigi icin ebay'den 8 dolara touch screen digitizer aldim ve buradaki ( k.maras ) bir telefoncuya taktirdim.
    Onceden ekranin bir bolgesi algilamiyordu simdi ikiye cikti :) takarken ekranin altina toz gecirmis bir de, eskisinden kotu oldu. Adam yapmadan once calisacagini garanti veremem demisti, bunu goze alarak yaptirmistim.
    Bu mesaji da atrix'ten yaziyorum kirk takla atarak.
    Sanirim dokunmatik bozulmasi atrix'lerde kronik bir sorun, Motorola o kadar oyalayip 2.3.6'dan sonra guncelleme de vermemisti, sonucta iki yildan fazla kullandim telefonu ama biktirdi iyice. Ayni tarihte aldigim ipad 3 hala tas gibiyken atrix pert oldu.

Benim merak ettigim Istanbul'da ekranini adam gibi yaptiracagim bir yer var mi? En azindan bir yakinima veririm bir koseye atmak yerine, telefon tiksindirdi iyice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paxal -- 16 Ekim 2014; 20:11:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paxal

Benim atrix'in de dokunmatigi bozuldu, garantisi bittigi icin ebay'den 8 dolara touch screen digitizer aldim ve buradaki ( k.maras ) bir telefoncuya taktirdim.
    Onceden ekranin bir bolgesi algilamiyordu simdi ikiye cikti :) takarken ekranin altina toz gecirmis bir de, eskisinden kotu oldu. Adam yapmadan once calisacagini garanti veremem demisti, bunu goze alarak yaptirmistim.
    Bu mesaji da atrix'ten yaziyorum kirk takla atarak.
    Sanirim dokunmatik bozulmasi atrix'lerde kronik bir sorun, Motorola o kadar oyalayip 2.3.6'dan sonra guncelleme de vermemisti, sonucta iki yildan fazla kullandim telefonu ama biktirdi iyice. Ayni tarihte aldigim ipad 3 hala tas gibiyken atrix pert oldu.

Benim merak ettigim Istanbul'da ekranini adam gibi yaptiracagim bir yer var mi? En azindan bir yakinima veririm bir koseye atmak yerine, telefon tiksindirdi iyice.

Sizin hatanız direk dokunmatik alıp taktırmak olmuş. Haftaya bana hazır dokunmatik takılı kasa gelecek. İsterseniz gelirsiniz parçayı sizin telefona takarız sorunsuz çalışır ve beğenirseniz 100 tl nizi alırım. Beğenmezseniz yada sorunsuz çalışmaz ise geri söker eskileri takarız. Ha bu arada bend K.Maraştayım. İlgilenirseniz telefon numaranızı pm atın parça gelince sizi arayayım.

Buda parçanın resmi.

http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v0/1779986137_4/Atrix-4G-mb860-Black-Glass-Touch-Screen-Digitizer-Replacement-bezel-frame-For-Motorola-Atrix-4G-MB860.jpg

http://imgs.inkfrog.com/pix/wisstone/CG0050A.jpg

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.