Şimdi Ara

atmde param sıkıştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Olay 1 saat once yapı kredi bankasında başıma geldi

Yollayacağım hesabı yazdım 145 tl yollayacaktım 5 tl de hizmet falan 150 tlyi koydum 10 tl sıkıştı elimde kaldı derken 140 tl acı acı yavaş yavaş yuttu atm baktım ekrana yeni işlemler dedi girdim içeri dilekçe yazıldı verdim ancak umutsuzum dostlar bu konularda hep şanssız oldum.

Yarına kadar arayacağız dediler bir de net uzerinden onlarla iletişime geçmeme gerek var mıdır

Birde ailemin haberi olmasını istemiyorum kendi tel nomu yazdım haberleri olur mu birisi lutfen yardımcı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benimde garanti'de bi ara sıkışmıştı pazar günü kapalıydı banka, pazartesi gittim param sıkışmıştı dün dedim sorgu sual olmadan direk verdiler.
  • Sakin ol,ziraat bankasinda parami alip hesaba gecirmemisti yatirilan parayi. Bankada halletmis geri almistim parayi.

• Ailenin haberi olmaz,kumari birak sana tavsiyem.
    Parani geri alirsin sikinti olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bankamatik acılıp para sayımı yapıldıktan sonra paranı iade ederler merak etme, dilekçe de yazmışsın zaten bir sorun olmaz
  • Peki dilekçeme cevap ne zaman gelir ,kadın yapacağım bir şey yok dilekçe yazman gerek dedi.

Ve olumlu olursa cevap hesabıma yollanacakmış para gidip almama gerek yok sıkıntı stres var yaş 18 olduğundan bilmiyorum

• Benim 3 defa param kalmıştı dediğin şekilde, merak etme sıkıntısız alıyorsun. 1 gün bekle sayım yapsınlar, orada fazla 140 tl çıkacak zaten ertesi gün gidip derdini anlatırsan verirler. Sana 2-3 soru soracaklar muhtemelen yatırdığın para nasıldı ( hani 100+20+20 mi, 100+20+10+10 şeklinde mi falan tarzı), saat kaç civarıydı falan gibi. Yalan söylemediğini anlayınca vericekler, en azından benim başıma geldiğinde hep böyleydi.
  • burnaldinho B kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkur ederim ben en iyisi yarın uğrayayım peki istediğim takdirde orda belirttiğim hesap numarasına yollarlar mı parayı .. Parayı alıp bir daha yutturursak mal mısın sen demesinler :D

• quote:

Orijinalden alıntı: SoulRebel1903

Çok teşekkur ederim ben en iyisi yarın uğrayayım peki istediğim takdirde orda belirttiğim hesap numarasına yollarlar mı parayı .. Parayı alıp bir daha yutturursak mal mısın sen demesinler :D

Yok göndereceklerini sanmıyorum, çünkü bankada o bilgisayar başındaki gönderme işlerini yapan çalışanlar değil sayımı yapan müdürümsü biri verecek sana parayı.
  • burnaldinho B kullanıcısına yanıt
    Biliyorum fazla sordum ancak korkumu anla lutfen ..

ben dilekçe yazdım yarın akşam ararız defiler ancak yarın mesai saatlerinde gitmeyi düşünüyorum kiminle goruşeceğim orda herhangi bir görevliyle mi

• SoulRebel1903 S kullanıcısına yanıt
    Merak etme bankada çalıştım bu durum çok olur güvenlik ile gişe sorumlusu ATM 'ye bakar sıkışan para tutarını söylerseniz size verirler merak etmeyin hemen çözülür 👍👏

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoulRebel1903

Biliyorum fazla sordum ancak korkumu anla lutfen ..

ben dilekçe yazdım yarın akşam ararız defiler ancak yarın mesai saatlerinde gitmeyi düşünüyorum kiminle goruşeceğim orda herhangi bir görevliyle mi

Dostum vallahi ne zaman dönüş olur bilemiyorum, benim dediğim gibi 3 defa sıkıştı ama hiçbirinde dilekçe vs dememişlerdi hiç yazmadım & göndermedim yani. Her sıkıştığında "akşam sayım oluyor, akşam 5e doğru veya sabah gelirsen ilgileniriz" demişlerdi, O saatlerde tekrar gidiyordum görevliye söylüyordum böyle böyle demişlerdi diye, birini çağırıyordu oda böyle 2-3 soru soruyordu veriyordu. 2 defa ziraat bankasında 1 defa vakıfbankta sıkıştı benim, ama dediğim gibi sorun olacağını sanmıyorum yarını bekle bi arayan eden olmazsa gider anlatırsın.

• benimki gece sıkışmıştı 15 gün sonra gittim, dilekçe yazdırdılar. Dilekçem sonuçlanmadan hangi saatlerde kimin işleminde sıkıştığını bulup parayı yatırmışlar. Hiç işlem yapmazsam 15-20 gün içinde yine geliyor paran.
  • Benim garantide cumartesi gunu atmde kalmisti para hem de az buz da degil 2000 lirayi yuttu aradim bankayi su an yapilacak bir sey yok pazartesiyi bekleyin dediler pazartesi sabahi aradilar 2000 lira atmde kalmis hesabiniza yatirdik dediler dilekce vs yazmadim

• kangalf kullanıcısına yanıt
    Demin bankaya gittim onlarda oyle dedi .. Sayım yok gibi şeyler dedi ilekçe sonuçlandığında otomatik olarqk hesaba yollanacak ve verdiğiniz numaradan size ulaşılacak dendi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.