Şimdi Ara

ATM Parayı yuttu (başına gelenler içeri)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 90 lira yatıracaktım karta vakıfbank atmsinden parayı koydum çekti sonra işleminiz iptal edilmiştir dedi kartı verdi parayı vermedi. Aradım müşteri hizmetlerini bakılacak dendi ama ne zaman gönderilir para dedim net bir şey demedi.

Böyle bir şey başına gelen var mı parayı alabilen var mı sonuçta güvenlik kamerası da var orda parayı alamama gibi bir durum söz konusu olur mu?

• benim başıma geldi.finansbank'a atmden 1750 lira yatırdım,50 lirayı geri verdi gerisini yuttu.aradım müşteri hizmetlerini incelenecek dedi.2 gün sonra 1.700 lira hesabıma yattı.
  • defrecmantasyon kullanıcısına yanıt
    sağol cevap için inşallah benimki de yatar bu arada hesabına yatırdıklarında smsle vs bilgilendirmişler miydi?
  • Angry Grandpa kullanıcısına yanıt
    evet bilgilendirdiler.hatta müşteri hizmetlerinden de aradılar.ama vakıfbank memur mantığıyla çalıştığı için arayacaklarını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defrecmantasyon -- 9 Temmuz 2016; 23:08:29 >
  • Atmlerde para sayimi olduktan sonra fazla cikan miktar incelenip hesabiniza yatirilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni olduysa, pazartesiyi bekle, yapmazlarsa tekrar aramalısın hocam
  • Benim de 60 lirayı çekmişti arayıp söylemiştim gittim bir şubeden nakit olarak aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atm kasa toplamasi yapildiginda, sayim esnasinda fazla verir. Bu durumda o para yerine iade olur. O kasa 5 TL bile fazla verse yerini bulmak zorundasiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de Garanti Bankası'nda başıma gelmişti. Müşteri temsilcisini aradım, gerekli incelemelerden sonra paranın iade edileceği bilgisi verildi. Bankamatik sayımı yapıldıktan sonra fazla çıkan para inceleniyor ve gerekli hesaplara iade ediliyor. Sms ile bilgi de verildi.

Benim yatırdığım bankamatik bir banka şubesi içerisinde olmadığı için mobil ekipler tarafından kontrol edileceği bilgisi verildi ve 3-5 iş günü içerisinde hesaba geçeceği söylendi. Sanırım 3. gün içerisinde iade edilmişti. Eğer bankanın bulunduğu bir bankamatikten çektiyseniz 1 iş günü içerisinde iade ederler diye tahmin ediyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.