Şimdi Ara

Atlanta Smart G4 Mini--Next Pandora Slim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar;hemen hemen ayni ozelliklere sahip bu iki cihaz arasinda tercih sebebi sizce hangisi olmalidir? Ozellikle kullanicilar konuyu yorumlarsa,benim gibi ikisi arasinda kalmis kisilere buyuk yardiminiz dokunur,tesekkurler..

1) Browser (google-siteler de surf-flashplayer-hiz-performas kullanimi hangisinde daha etkili)
    2) Goruntu kalitesi (full hd yayinlari net verebilen)
    3) Destek (her ikisinin de saglam kullanici destegi var)
    4) Kanal ve uydu sayisi (Turk ve yabanci,ozellikle hd kanal sayisi fazla olan,azersati net gosteren)
    5) Dizayn (salonda bulunacagi icin,tipinin de biraz guzel olmasi lazim)
    6) Sonuc (kisa ve oz olarak hangisi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chetez -- 7 Aralık 2014; 17:51:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: chetez

Merhaba arkadaslar;hemen hemen ayni ozelliklere sahip bu iki cihaz arasinda tercih sebebi sizce hangisi olmalidir? Ozellikle kullanicilar konuyu yorumlarsa,benim gibi ikisi arasinda kalmis kisilere buyuk yardiminiz dokunur,tesekkurler..

1) Browser (google-siteler de surf-flashplayer-hiz-performas kullanimi hangisinde daha etkili)
    2) Goruntu kalitesi (full hd yayinlari net verebilen)
    3) Destek (her ikisinin de saglam kullanici destegi var)
    4) Kanal ve uydu sayisi (Turk ve yabanci,ozellikle hd kanal sayisi fazla olan,azersati net gosteren)
    5) Dizayn (salonda bulunacagi icin,tipinin de biraz guzel olmasi lazim)
    6) Sonuc (kisa ve oz olarak hangisi)

ben pandora kullaniyorum cihaz guzel ama yazilim tarafi zayif g4 mini alin destek guzel hemde daha yeni android versiyonu var karar sizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende Atlanta Smart G4 Mini almayı düşünüyorum ama biraz araştırmam lazım
    sonuçta bir bu ürünü alırsam en az 3 yıl kullanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe4

Bende Atlanta Smart G4 Mini almayı düşünüyorum ama biraz araştırmam lazım
    sonuçta bir bu ürünü alırsam en az 3 yıl kullanırım

Tabiiki rahatca kullanabilir siniz

• Fatih bey stoklara gelince bize haber verir ve biz de aliriz,sanirim su anda yok stoklarda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: chetez

Fatih bey stoklara gelince bize haber verir ve biz de aliriz,sanirim su anda yok stoklarda..

Konuya Yazmıştım
  • Atlanta dahiyidir ben cok arastirdim atlantada karar verdim pisman olmasin gercekten
  • Atlanta smart G4 mini 10 numara 5 yıldız digiturk kullanıyordum iptal ettirip bunu aldım cok memnunum fatih bey cok yardımcı oluyor tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvenconair -- 10 Aralık 2014; 21:04:14 >
  • Arkadaşlar bende bu 2 cihaz arasında kaldım, açıkçası benim için önemli olan iptv üzerinden belgesel kanallarını şifreli kanalları izleyebilme. Bunun için hangisini almalıyım ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.