Şimdi Ara

Atiker Enjektör Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde arabam da bir arıza meydana geldi. Sıralı sistem atiker lpg takılı opel aracım var. Kendim çözemeyince ustaya götürdüm lpg ile ilgili

dediler. Ordan da lpg ustasına götürdüm. Aracımda ki tekleme ve düzensiz çalışmanın sebebinin Atiker enjektörün 3. gözünün bozulduğunu söyledi. Değişmesi gerekli

olduğunu söyledi. Ben bozuk olanı değiş dedim adam o şekil olmaz randıman alamazsın dedi. Benden pazarlık dahil 220 tl ye kadar düştü. Yanımda o kadar para olmayınca

yarın gelirim deyip salladım :) . Akşam evde internetten enjektör fiyatlarını araştırıyordum. lpg gen tr diye bir internet sitesine rastladım. 4 lü sıfır

atiker enjektör kargo + kdv dahil 125 tl ye 3 gün sorunsuz teslim aldım. üstüne bir de Bir büyük Bir de küçük atiker filitre gönderdiler. Neyse Az biraz anlarım bir de

komşum var sağolsun beraber uğraştık taktık enjektörü. bana 125 tl ye mal oldu gayet de memnunum. Üstelik filitre değişim bedeli de ödemedim. Geçen sene bir de ona 40

tl vermiştim. Eğer eliniz anahtar tutuyorsa boşuna o kadar para vermenize gerek yok. Neyse arkadaşlar hayırlı günler. Google a sivas otogaz yazınca geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakankar -- 18 Aralık 2014; 13:45:32 >

• Dandikerin kendi kaç paraymışda enjektöre 225 tl istemiş o sözüm ona usta?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Dandikerin kendi kaç paraymışda enjektöre 225 tl istemiş o sözüm ona usta?

Aynen hocam onun yapacağı işi 1 saatte felan komşumla biz yaptık
  • Aynı sorunu bende 306 da yaşamıştım Dün enjektörleri ve filtreyi değişirdim sorun düzeldi. Eski enjektörler çok sesli çalışıyordu. Yeniler sessiz. Hatta ayar bile yaptırmadim. Ona rağmen süper oldu. Banada sanayide 250 lira dediler.. 125 liraya çözdük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlıkla konu biraz farklı gibi geldi.

Konuda Atiker Enjektör sorunu yazmışınız. Bende ne varmış enjektörde acaba die baktıgımda.

Sizinle ürün satıcısı hakkındaki anlaşmazlık çıktı. Atiker enjekrörün sucu ne ki Atiker enj. sorunu yazdınız :)

Güle güle kullanın bu arada.
  • eyvallah hocam sağolun
  • Biraz reklam kokusu alıyorum.
  • usta bende malatyalıyım. Reklam mı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.