Şimdi Ara

ATi Radeon HD 5870 Eyefinity Edition, eBay'de satışa sunuldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

1024x768 de oynayamıoz adamlar

10024x7068 de oynuor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hedevilcate

iğrenç bir teknoloji. bunu "teknoloji" diye insanların önüne sunmalarını sadece ayıplıyorum. buna binlerce dolar para vereceklere ise acıyorum.
    monitörleri adam gibi yerleştirseydiniz bari, bazıları yamuk duruyor ve aradan bembeyaz duvar görünüyor.

• @lucifer sam
    quote:

iğrenç bir teknoloji. bunu "teknoloji" diye insanların önüne sunmalarını sadece ayıplıyorum. buna binlerce dolar para vereceklere ise acıyorum

Sanırım latife yapıyorsunuz.
    Yoksa teknolojik yeniliklerin iğrenç olduğu daha görülmemiştir.
    Eyefinity ile oyun deneyiminden ziyade,
    çoklu monitör kullanılan bir çok alanda daha ucuza ve daha yüksek performans vaat ediliyor.
    Zaten bu teknoloji tüm kartlarda kullanılmıyor. Arz - talep meselesi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dellino

@lucifer sam
    quote:

iğrenç bir teknoloji. bunu "teknoloji" diye insanların önüne sunmalarını sadece ayıplıyorum. buna binlerce dolar para vereceklere ise acıyorum

Sanırım latife yapıyorsunuz.
    Yoksa teknolojik yeniliklerin iğrenç olduğu daha görülmemiştir.
    Eyefinity ile oyun deneyiminden ziyade,
    çoklu monitör kullanılan bir çok alanda daha ucuza ve daha yüksek performans vaat ediliyor.
    Zaten bu teknoloji tüm kartlarda kullanılmıyor. Arz - talep meselesi bu.

tüm tanıtımlarında hep oyun deneyimi ön plana çıkartılıyor ama. ayrıca 5870 ucuz mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer_Sam -- 19 Ocak 2010; 18:21:14 >
  • Eyefinity ister Ati ister Nvidia tarafında sunulsun oyun için bence tırt bir teknoloji ekran kartını 106 lcd'ye bağlayıp o sinir bozucu ekran kenar çizgileri olmadan büyük ekranda oynamak daha zevkli olur. Geleceğin asıl devrim yaratıcak oyun teknolojisi 3D gözlük ile oynanabilen ekranlarda olucak. Diğer kullanım alanları için ise çoklu ekran işe yarayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_capone -- 19 Ocak 2010; 18:50:03 >
  • vay anam vay, biz ancak seyrederiz 6 monitor ve bu kartı alacak tr de kaç kişi vardır acaba:D
  • Ben beğenmedim. Şahsen daha büyük, tek, kaliteli bir ekranı yeğlerim. Hayli gereksiz bana kalırsa.
  • @lucifer sam

http://www.matrox.com/graphics/en/press/releases/2009/process_control/mission_critical/mseries_octal/

Matrox M9188 PCIe x16
    Part number: M9188-E2048F
    $1995.00 USD

Verdiğim kart 8 monitör ve 2560 x 1600 çözünürlüğü destekliyor. En yeni ürünü bu.
    Eyefinity ise 6 monitör ile maximum 8192 x 8192 e kadar destek veriyor.
  • quote:

@lucifer sam

http://www.matrox.com/graphics/en/press/releases/2009/process_control/mission_critical/mseries_octal/

Matrox M9188 PCIe x16
    $1995.00 USD

Verdiğim kart 8 monitör ve 2560 x 1600 çözünürlüğü destekliyor. En yeni ürünü bu.

iyi madem ucuz git al o zaman :D bi de yarım düzine monitör aldın mı tamamdır. 5000 küsür çözünürlükte oyun oynamanın ne anlamı varsa artık. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer_Sam -- 20 Ocak 2010; 2:39:51 >

• Çerçeve işinide çözerlerse müthiş olacaktır, teknolojinin nimetleri parası olana yarıyor yine..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucifer sam

quote:

@lucifer sam

Matrox M9188 PCIe x16
    $1995.00 USD

iyi madem ucuz git al o zaman :D bi de yarım düzine monitör aldın mı tamamdır. 5000 küsür çözünürlükte oyun oynamanın ne anlamı varsa artık. :D

Pardon ama senin adını kullanarak verdiğim cevaplardan ötürü pişmanım.

Ama konuyu bilmeyen arkadaşlar zaten gerekli noktaları gözden geçirip fikir sahibi olmuşlardır.

• Ben şimdi gidip 6 monitörle o kartı alsam ; ne yapcan bununla dediklerinde oyun oynıycam desem cümle alem suratıma tükürür heralde
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.