Şimdi Ara

ATi Radeon HD 5830 için geri sayım başladı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
5.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

5770 sahiplerine geçmiş olsun f/p kartı budur.

Bazı sitelerde 28 nm 384 Bit diyorlar

ATi Radeon HD 5830 için geri sayım başladı

Aynı seri kartın 28nm olması çok saçma.
    Hele ki 384 bit olması HD5850 yi öldürür(ilaveten ATI de 384bit bir kart yok).
    Resim fake

• ekran kartı alacam 5850 ile 5770 arasında gidip geliyorum acaba 5830 u bu günlerde Türkiyedeki pc mağazalarında görebilecekmiyiz bilgisi olan izine rastlayan varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibonline
    ekran kartı alacam 5850 ile 5770 arasında gidip geliyorum acaba 5830 u bu günlerde Türkiyedeki pc mağazalarında görebilecekmiyiz bilgisi olan izine rastlayan varmı.

Ay sonu cıkacagı soylenıyor subat bası turkiyede olur tahminim
  • sabret 15 gün daha hiç değilse hd 5830 nedir ne değildir onu görüp ona göre kara verirsin belki hd 5770'in fiyatında da ufak bir düşüş olur
    quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

ekran kartı alacam 5850 ile 5770 arasında gidip geliyorum acaba 5830 u bu günlerde Türkiyedeki pc mağazalarında görebilecekmiyiz bilgisi olan izine rastlayan varmı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie
    5770 alanlar rekabetsiz bir ortamda atılabildiği kadar kazık yediler. hala 330 lriadan satılıyor ve biliyoruz ki akrtın ederi 230-250 lira 5830 330 liraya satılırsa 5770 ten her türlü iyi olacaktır.

300TL ye 5770 var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevi şahsına münhasır -- 17 Ocak 2010; 17:51:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

4870 saphirre ekran kartım arızalandı iadesini aldılar fatura bedeli kadar alacağım var yani 399 lira şimdi bu kartın gelmesini bekliyorum hadi vatan computer ivedi 5830 Türkiye getirde bizide 5830 sahibi yap.
  • arkadaşlar atinin sitesinde kartla ilgili var. ama sadece dizüstü bölümüne eklemişler. bu kart dizüstü için önceden mi çıktı? yoksa sadece dizüstü için mi çıkacak. kartta ddr3 diyor özelliklerde. masaüstü ve dizüstü aynı model kartlar arasında bir fark oluyormu? kart burada bir inceleyin istersenizhttp://www.amd.com/us/products/notebook/graphics/ati-mobility-hd-5800/Pages/hd-5830-specs.aspx
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.