Şimdi Ara

## ATi Radeon HD 3870 X2'nin Yeni Test Sonucu ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
5.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaş 2 kar yağdı diye nete bişeyler oldu. Ne video görünüyo ne de resimler. Videonun linkini alabilir miyim?

• quote:

Orjinalden alıntı: Ermeydan

Ya varya şurdan türk telekoma
    Arkadaş 2 kar yağdı diye nete bişeyler oldu. Ne video görünüyo ne de resimler. Videonun linkini alabilir miyim?

http://www.youtube.com/watch?v=0-cbF8lJHW0

• 3fmarki bosversekte oyun testlerini gorsek adamlar bir sekilde mark testinden yuksek sonuc almayi basariyor ama oyunlarda ? bu arada kart klavyeyle yarisiyor ne bicim ekran akrti bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 15 Ocak 2008; 18:05:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: safakhan

Mesela 1280x1024 te 200 fps verse atıyorum herhangi bir oyunda ve bizde takılmadan, güzel efektlerde teklemeden oynasak?

2560x1600 bizim için hayal be.

200 çok
    60 verse yeter
    60=200
  • haber için tesekurler
  • 3d mark lan particiler buraya
  • quote:

Orjinalden alıntı: annihilator

Tabii ki cift GPU'lu bir sistem asil farkini 2560 cozunurlukte ortaya koyacaktir. Dusuk bir cozunurlukte bu skora orantili derecede yuksek bir skor beklenmemeli bu karttan.

Niye beklenmemeli onu da izah etsen bi zahmet.
  • @Kumandan link için teşekkür ederim ama malesef o da açılmıyor. En iyisi internetin düzelmesini beklemek. TT için bi daha
  • ya varya test sonuçları amma işime yaradı bende su 3870 X2 gelsede 2560 pixel de oyun oynasam diye düsünüyordum. ( 17" CRT'm ile )
  • Güzel kart arkadaşlar bence ama fiyat ne olacak bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: oyuncular

Ben 3DMark skorlarına bakmam.Bana CRYSIS testi lazım.Ne zaman 1920/1080 de very high ve herşey açık 80 fps civarı skor alsın o zaman oldu derim.Yoksa beklemeye devam...

sen daha çok beklersin
  • Güzel performans gittikçe sevmeye başladım bu kartı..
  • 2560x1600 ve 12k skor tek kelimeyle oha.Ati bu sefer şeytanın bacağını kırdı sanırım.
  • kart tr ye gelsin hele 2 tane kapacagım ati- -nvidia
  • Ben anlamadım atı nin kartını intel le deniyorlar !!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: EXPANDER

kart tr ye gelsin hele 2 tane kapacagım ati- -nvidia

8800GT 3870'ten daha hizli bi kart ama CF'nin SLI'ya ustunlugunu de kaale alirsak muhtemelen 9800GX2 ile arasinda cok performans farki olmaz, ama tahminimce 9800GX2 az bir farkla (AA acilinca filan) gececektir.

Ama sonucta bu iki kart da 1600 cozunurlukte bile "gercekci" kartlar degiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi annihilator -- 15 Ocak 2008; 21:03:04 >
  • baba kart
  • fiyat ne olucak acaba
  • Nvidia x2 sini tamamlayana kadar, Ati'nin düşük çözünürlükdeki test sonuçlarını vereceğini sanmam.
  • Kart dehşete benziyor ama Şöyle bir çıksın piyasası oluşsun yaz öncesi upgrade için alınabilir.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.