Şimdi Ara

## ATi Radeon HD 2900XT Üzerinde 1ns Bellek Kullanılıyor ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: iremmurat

kart zaten kağıt üzerinde herşeyiyle üstün 8800gtxten ama gel gelelim perormasta çok bişey yok, arkadaşlar bu kartlara dx10diye bu kadar para vermek saçma olur, sene sonuna doğru çıkacak olan modeller dx10 uygulamaar da ortada olacağı için, ozman almak çok dha mantıklı, ama yeni bilgisayar alcam diyenler f/p kart diyorsa hala 320mb 8800gts'yi tahtından edecek rakip yok

hacı sen ne yaptın kartı?durum ne?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lazm_Track

Kendi fikrimce,benim gibi orta bütçeli kullanıcılar için bu sefer ati işi beceremedi...

Ben bu kartı alacak parayı hazırlayacam.Alacam takacam baktım olmuyor...Neden Çünkü Psu'm 400 wat...
    Ver 150 kaat daha al bi 600 watt..
    Ebu sefer kartın sınırlarını zorlayamıyorum(neden tam kapasite kullanamayayım dğeil mi o kadar para verdik)
    Hayda...
    Ver 100 kaat daha soğutma sistemine......

Olmadı ati...İStemeye istemeye Nvidia kullandıracaksın adama....

320mb 8800gts le arasında 40 wat falan var bu kadar olayı buyutmemek lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: mahmut_cinar

quote:

kart zaten kağıt üzerinde herşeyiyle üstün 8800gtxten ama gel gelelim perormasta çok bişey yok, arkadaşlar bu kartlara dx10diye bu kadar para vermek saçma olur, sene sonuna doğru çıkacak olan modeller dx10 uygulamaar da ortada olacağı için, ozman almak çok dha mantıklı, ama yeni bilgisayar alcam diyenler f/p kart diyorsa hala 320mb 8800gts'yi tahtından edecek rakip yok

yav be bugün kartı garantiden aldım yeni kart verdiler elime, ama bişey dikkatimi ekti kartın benim ilk x1950promla alaksı yok, yeni kartta fan kartın ön kısmında arka tarafta birsürü kapasitör var, aldığım kart yeni sürümmü ne anlamadım sonunda penta herşeyiyle yeni br kart verdi bana, ama haftasonu deneyebilcem kartı , bilgisyarım yanımda deil, senin bu konuda bir bilgin varmı sapphire hangi ara bu kartın böle farklı sürümünü çıkardı

• bu voltaj oynaması ile ne kartlar yanacak
  • quote:

quote:

X1950Pro ve gt ile overclock sorunu yaşıyorsanız buna bir bakın bende yaşıyordum sonunda rahat rahat xt hızına çıkıyorum

http://www.sapphiretech.com/en/forums/showthread.php?t=12986

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkercom -- 15 Mayıs 2007; 11:41:00 >

• mahmut_cinar buarda sen x1950pronla barışmışsın imzandaki güldür yazısı gitmiş
  • Kartın verimli olamadıgı ısınma probleminden belli oluyor
  • quote:

mahmut_cinar buarda sen x1950pronla barışmışsın imzandaki güldür yazısı gitmiş

iremmurat senin kavgan hala devam ediyor sanırım sapphire(takkoz)

• şu anki f/p kartı hala 320 GTS bence
  • hacı sağol teşekkür ederim kart oc olmaya başlayınca değiştireyimde ayıp olmasın karta dedim
    bu arada yeni kartın hayırlı olsun. fakat dediğin gibi bir model görmedim şimdiye dek inşallah sorunsuz kullanırsın dostum ya birde birde aklıma bi şey takıldı geçen kasayı temizleyeyim dedim kartın işlemcisinin arkadasında yani vga nın arka tarafında sigorta mı yoksa başka bir şeymi anlamadım çift li tırnakları ayaranabilir bir şey var onun ne olduğu hakkında bilgisi olan varmı?
  • quote:

hacı sağol teşekkür ederim kart oc olmaya başlayınca değiştireyimde ayıp olmasın karta dedim
    bu arada yeni kartın hayırlı olsun. fakat dediğin gibi bir model görmedim şimdiye dek inşallah sorunsuz kullanırsın dostum ya birde birde aklıma bi şey takıldı geçen kasayı temizleyeyim dedim kartın işlemcisinin arkadasında yani vga nın arka tarafında sigorta mı yoksa başka bir şeymi anlamadım çift li tırnakları ayaranabilir bir şey var onun ne olduğu hakkında bilgisi olan varmı?

valla dostum benimde dikkatimi çekti o, biri açık biri kapalı duruyo sanki, ama ben hç kurcalamdım onu eski kartta daha da bozulur diyebilmiyorum gerçekten ne olduunu

• quote:

Orjinalden alıntı: hederahelix

quote:

mahmut_cinar buarda sen x1950pronla barışmışsın imzandaki güldür yazısı gitmiş

iremmurat senin kavgan hala devam ediyor sanırım sapphire(takkoz)

valla hayatımın mücadelesini verdim bu kart için yav, bakalım belli olcak haftasonu kavgam bittimi bitmedimi

• quote:

Orjinalden alıntı: marstazaman

Haber için teşekkürler, ben de bir eklemede bulunayım. Ati bu kart üzerinde yazılımsal voltaj düzenlemesine izin vermiş. Extreme overclockcular için güzel bir haber bu.
    />

Bu kartlardan bayağı garantiye giden olur

Sen evdeki 220W ile baş edemez iken( (üstünüze) kişisel alınmayınız) 600W PSU ve bu kart ile extreme o/c söz konusu olacağını sanmam zaten dehşet ısınıyor sıvı soğutmalı modeller anca iş görür

Fakat böyle bir özellik düşünülmesi güzel olmuş o/c değerlerinde Nvidia'ya kök söktürmeye kararlı galiba Ati

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.