Şimdi Ara

## ATi Radeon HD 2900XT'nin Kesin Saat Hızları ve Önemli Özellikleri ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kamiloglu

Bu kızıl dilber kaç lira olacak fikri olan var mı?

Yurt dışı fiyatı 400$
  • Artık ben dolardan korkmaya başladım. Gül, muhtırayı yedi döviz fırladı. Yandık dostlar

quote:

Orjinalden alıntı: fx57

quote:

Orjinalden alıntı: kamiloglu

Bu kızıl dilber kaç lira olacak fikri olan var mı?

Yurt dışı fiyatı 400$
  • dur daha fırlamadı fırlıycak , doların yeri 1500 zaten beklenen bişey yani.

fx bağımlılık yapıyosun abi,pc başındayken 15 dk bi f5 yapıyorum dh a
  • Bu arada fx senin avatardaki şekli tam çözemedim. Arkada bir güneş var güneşin önünde sanki yarasalar geziniyor. Onu da açıklarsan memnun kalırız yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilgezer -- 28 Nisan 2007; 22:23:38 >
  • 8800gtx ile kapışırsa fiyatlar baya iner
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erdemliol

8800gtx ile kapışırsa fiyatlar baya iner

gtx ile kapışır mı bilemem ama fiyatlar düşsün, düşsün ki insanların alım gücü artsın

bu işler son kullanıcıya fayda sağlamadığı sürece en iyi donanımın üretilmiş olması bizler için bir şey ifade etmiyor nasıl olsa
  • 8800 ü geçer bu
  • iyi fiyati umarim 1950 serilerindeki gibi oc problemler olmaz
  • Umarım Türkiye'de 500 dolar ve üstünden satmazlar bunu malum fırsatçılar çok memlekette
  • +1907
    quote:

Orjinalden alıntı: forious

Umarım Türkiye'de 500 dolar ve üstünden satmazlar bunu malum fırsatçılar çok memlekette
  • quote:

Orjinalden alıntı: enoman

+1907
    quote:

Umarım Türkiye'de 500 dolar ve üstünden satmazlar bunu malum fırsatçılar çok memlekette

Eger yurtdışı fiyatı 400$ dogru ise Türkiye fiyatı en fazla 420-430$+Kdv olacaktir...

500$lik tek model cikacak o da His Excalibur HD2900XT Iceq4 Turbo
  • quote:

Orjinalden alıntı: AteshBey

quote:

Orjinalden alıntı: enoman

+1907
    quote:

Eger yurtdışı fiyatı 400$ dogru ise Türkiye fiyatı en fazla 420-430$+Kdv olacaktir...

500$lik tek model cikacak o da His Excalibur HD2900XT Iceq4 Turbo

Umarım 420-430 civarı olur ağustos gibi 400 doların altına inse süper olur ama

• 2D modunda 507MHz, 3D modunda ise 757MHz'de çalışacak. Kartın bellekleri ise 2D modunda 1028MHz, 3D modunda ise 1656MHz

Bu ne ya 5 - 6 mhz ayarlar Ati en iyi performansı bulmak için kasmış herhalde.Boşuna overclock denemeyin.

• ne güzel 512 bit kart. nvidia en iyi kartını neden hala 384bit yapıyor anlamış değilim. 8600 de hala 128 bildiğim kadarıyla. Bit konusunda nvidia çok cimri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icaktan -- 29 Nisan 2007; 8:30:43 >
  • Ati güzel bir kart çıkartıyor, nvidia nında elince iyi bir koz var.Bakalım Mayısta testler gelecektir, ondan sonra fiyat/performans farkına bakarız

Fiyatlar düşecek en çokta benimki 8800gts almayı düşünenlere yaradı, yaşasın REKABETTekele
  • quote:

Orjinalden alıntı: icaktan

ne güzel 512 bit kart. nvidia en iyi kartını neden hala 384bit yapıyor anlamış değilim. 8600 de hala 128 bildiğim kadarıyla. Bit konusunda nvidia çok cimri

Test sonuçlarına bak 384 bitlik 8800GTX in bunun bir üst modeli 1 GB GDDR4 ve yine 512-bitlik R600XTX i feci tokatladığını göreceksin....

Herşey orada yazan herkesin bilgiği sayılar değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: reason666

quote:

ne güzel 512 bit kart. nvidia en iyi kartını neden hala 384bit yapıyor anlamış değilim. 8600 de hala 128 bildiğim kadarıyla. Bit konusunda nvidia çok cimri

Test sonuçlarına bak 384 bitlik 8800GTX in bunun bir üst modeli 1 GB GDDR4 ve yine 512-bitlik R600XTX i feci tokatladığını göreceksin....

Herşey orada yazan herkesin bilgiği sayılar değil...

Test sonuçları 1-2 hafta sonra çıkınca bakacağız

• Nvidia devrim dedigi mimari güzel isler cikariyor arkadaslar yigidi öldürün hakkini verin ama
  • quote:

nvidia temiz adam,ama biz ati yi bitleriyle seviyoruz...canim benim

R600XT nin işlemcisi değilde daha çok ramlerinin oc konusunda tatminkar olacağını zannediyorum...1656 dan 1800 ve hatta 1900-2000 mhz ye kadar yolu olabilir...valla ben böyle düşünüyorum ya da böyle düşünmek beni çok mutlu ediyor...

• Ben de aynen öyle düşünüyorum.

Hatta kart 512 bit olduğu için ramlere yaptığımız overclockun performansa acayip etkisi olacak.
    Kim ne derse desin bu kart 512 biti ile 8800 leri yiyecek. Ama 8800GTX Ultra hakkında fikrim yok. Belki o hakkından gelebilir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.