Şimdi Ara

Ati Mi? Nvidia Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu konu daha öncede çok tartışıldı ama ben yinede açayım dedim.Malum rakabet olunca zaman geçtikce markalar kendilerini yeniliyor.Yeni çıkan programlar,oyunlar, vs daha yüksek sistem gereksinimi istiyor.Bizim eski kartlar zaman geçtikce yetmez hale geliyor.Kartlarını yenilemek isteyenler oluyor.Bende yenileyeceğim mesela.Bir faydası olur diye konuyu açtım.Hangisini tercih ediyorsanız açıklamasıyla beraber yazarsanız sevinirim.Katılımlarınızı bekliyorum.Şimdiden Teşekkürler...

• laptopda nvdia masa ustunde ATI
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutti_1987

Merhaba Arkadaşlar.
    Bu konu daha öncede çok tartışıldı ama ben yinede açayım dedim.Malum rakabet olunca zaman geçtikce markalar kendilerini yeniliyor.Yeni çıkan programlar,oyunlar, vs daha yüksek sistem gereksinimi istiyor.Bizim eski kartlar zaman geçtikce yetmez hale geliyor.Kartlarını yenilemek isteyenler oluyor.Bende yenileyeceğim mesela.Bir faydası olur diye konuyu açtım.Hangisini tercih ediyorsanız açıklamasıyla beraber yazarsanız sevinirim.Katılımlarınızı bekliyorum.Şimdiden Teşekkürler...

arkadaşım sorunun cevabı sorunun içinde zaten. ' Bu konu daha öncede çok tartışıldı '

al sana bomba tartışma konusu,ben kenara çekileyim
  • Bu tip belirli bir amacı olmayan konular bilgiden çok tartışmaya mahal vermektedir. İsteyen buradan devam edebilir.

http://resim.donanimhaber.com/fb.asp?m=51002933
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.