Şimdi Ara

ATI Ekran kartını driver yüklerken çalışmayı durdurdu Hatası Yardım !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, 3-4 gündür kendi başıma bir şeyler yapmaya çalıştım fakat hiç birinden etki bulamadım dolaşmadığım bakmadığım yer kalmadı diyebilirim.

HP DV7 6000ST kullanıcısıyım. Oyun oynarken ekran kartının görmediğini farkettim oyun içerisinde kasıyordu. Kaldırıp en yeni sürümünü indirmek istedim. Kurmaya çalıştığımda Catalyst Install Manager çalışmayı durdurdu hatası aldım sürekli. 2. ekran kartı olan INTELi kullanıyor şu an oda 64 mb olduğundan dolayı hiçbir şey yapamıyorum. Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sasuke34 -- 15 Şubat 2015; 0:39:57 >

• Dogru surucuyu indirdigine eminmisin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam otomatik zaten buluyor. onuda geçtim hp'nin kendi sitesinden eski sürümünü bile indiriyorum aynı hatayı alıyorum. bir kaç forum araştırdığımda c++ yüklemeyi söylüyorlar onu yapmama rağmen hata devam ediyor kafayı yicem artık ya
  • AMD'nin sitesindeki sürücüler çalışmayabilir. HP'nin sitesindeki sürücüleri indir.

http://support.hp.com/tr-tr/product/HP-Pavilion-dv7-Entertainment-Notebook-PC-series/5046247/model/5059908/drivers
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferrari

AMD'nin sitesindeki sürücüler çalışmayabilir. HP'nin sitesindeki sürücüleri indir.

http://support.hp.com/tr-tr/product/HP-Pavilion-dv7-Entertainment-Notebook-PC-series/5046247/model/5059908/drivers

hocam aynı siteden aynı version olarak indirdim daha öncede yaptım gene yaptım sonuç değişmedi hata devam ediyor

• Bu sorunun cevabını bilen var mı bende de aynı durum geçerli ?
  • hala çözümü yok mu format attım ekran kartım standart vga olarak gözüküyor halbuki formattan önce AMD Radeon HD 5500 Series olarak gözüküyordu driver yüklemeye çalışıyorum ATI Radeon HD 5550 çalışmayı durdurdu hatası alıyorum oto detect uygulaması da kernel 32 dll hatası veriyor her şeyi silip windows 10a format atsam bu sefer de windows 10 kaldırmaz diye korkuyorum pc

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.