Şimdi Ara

ATI Crossfire NVidia SLI ve NVidia Physx Hakkında Genel Bilgiler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
13.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar böyle bir konu oldugunu görence konu acma gereği duymadım.Bende msı gtx 580 var Slı yapmak istiyorum ama görüşlerinizi almam lazım sizce sağlıklı olur mu birde gtx 580 nin msi ni bulamadığım için asusun almayı düşünüyorum bir sıkıntı çıkarır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alirezzak

Teşekkürler bütün gece bununla uğraştım ama değdi sanırım.

peki kardeşim baya bi emek sarfetmişsin öncelikle emeğine sağlık, ben de de m4a88td-v evo/usb3 board ve ikitane de farklı marka aynı özelliklerde 9800gt ekran kartı var. phenom2 x4 2.8ghz ve 4gb hyperx kingston cl9 1600mhz sistemim var. power supply 500 watt. sli köptü kablom yok. her iki kart da ayrı ayrı iki her iki slotta da tek başlarına çalışıyor. fakat ikisini birilkte taktığımda windows sadece birini görüyor. yani en azından iki tane donanım algılaması olması gerekmez mi ? bir de sli kablo alırsam çalışırlarmı ? şimdiden teşekkür ederim =)

• quote:

Orijinalden alıntı: slayedsoul

quote:

peki kardeşim baya bi emek sarfetmişsin öncelikle emeğine sağlık, ben de de m4a88td-v evo/usb3 board ve ikitane de farklı marka aynı özelliklerde 9800gt ekran kartı var. phenom2 x4 2.8ghz ve 4gb hyperx kingston cl9 1600mhz sistemim var. power supply 500 watt. sli köptü kablom yok. her iki kart da ayrı ayrı iki her iki slotta da tek başlarına çalışıyor. fakat ikisini birilkte taktığımda windows sadece birini görüyor. yani en azından iki tane donanım algılaması olması gerekmez mi ? bir de sli kablo alırsam çalışırlarmı ? şimdiden teşekkür ederim =)

sli da kablo sart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendarySin

quote:

Orijinalden alıntı: slayedsoul

quote:

sli da kablo sart

şu anki sorun iki kart ayrı ayrı her iki slotta da çalışıyor. fakat ikisini birden takınca çift kar var diye görmüyor. sisoftware sandra da baktım tek slotta takılı görünüyor. aklıma tek gelen ps yetersiz olunca otomatik kapatıyor mu slot2 yi acaba !!!!!

• ayrıca şu anda ikinci kartı birinci slotta tek çalıştırıyorum, sissoft da gördüğüm kadarıyla, diğer kart 1.8ghz, bu kart 1.6ghz. tek farkları bu geri kalan tüm donanım özellikleri aynı!!!
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.