Şimdi Ara

## ATi Catalyst 7.9 Sürücüleri Kullanıma Sunuldu ## (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
5.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne farkeder? Şu anda ytl olarak kullanıyoruz, ikisi farklı şeyler değil.

Not: "İkisi farklı değilse milyon diyebilirim" gibi aptalca bir açıklamayla gelme

Bu arada yok mu şu driverı 64bit vista ile kullanan yahu?
  • allaha allah bende 7.8 i kaldırdım bunu kurarken invalid drive in f diyor ve kurmuyor gıcıgı tuttu heralde isin ilginci artık 7.8 7.7 falan de kurmuyor
  • Sayfası falan yenilenmiş birşeyler farklı gibi bakalım sonuçlar noolcak...
  • Driver kaldırmadan kurun kardeşim...
  • X1xxx AGP kartlar bu driverla sorunlu. en az 10 kez denedim aynı sonuçlar devam ediyor. AGP sorunu çözülmüş densede inanmayın. Desktop iconalrı geri geldi ama d3d driver tanımadıgı ıcın oyun açmıyor. Bütün oyunlara için gecerli...
  • driver için başka link var mı atinin site herzaman olduğu gibi çok yavaş 20 kb ın üstüne çıkmıyor flashget ile de çekemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diciotto -- 11 Eylül 2007; 16:13:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 007Fatih

HD2900 XT sahibi olanlar. Oyun testlerini bekliyoruz Calalsyt 7.9 ile

Bende varda nasıl yapabilirim?
  • arkadaşlar amd nin game sitesine üye olunca hızlar da inanılmaz bir yükseliş oldu 90 ın latına düşmüyor sizde üye olun eğer yavaş download yapıyorsanız.iş rapid in premium u gibi olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: disorderpunk

X1xxx AGP kartlar bu driverla sorunlu. en az 10 kez denedim aynı sonuçlar devam ediyor. AGP sorunu çözülmüş densede inanmayın. Desktop iconalrı geri geldi ama d3d driver tanımadıgı ıcın oyun açmıyor. Bütün oyunlara için gecerli...

arkadaşım bende x1950gt agp var ati 7.9 u kurdum ama hiçbir oyunda açılmamazlık yapmadı.7.9 un faydalı olduğunu gördüm Bioshock da belirgin fps artışı var aynı şey Overlord içinde geçerli şu an onları oynadığım için diğer oyunlar hakkında yorum yapamamAma tahminen diğer oyunlardada artış olmuştur.Sende neden hata veriyor anlamadım !!!
  • x1950 pro olanlar kurunca bi farklılık oldumu...
  • Arkadaşlar, X1950XT kullanıyorum bugün 7.9 u kurdum, 3Dmark 05 te default 12069 alan sistem 12075 aldı, başkada bi fark hissedemedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sabri_16

quote:

X1xxx AGP kartlar bu driverla sorunlu. en az 10 kez denedim aynı sonuçlar devam ediyor. AGP sorunu çözülmüş densede inanmayın. Desktop iconalrı geri geldi ama d3d driver tanımadıgı ıcın oyun açmıyor. Bütün oyunlara için gecerli...

arkadaşım bende x1950gt agp var ati 7.9 u kurdum ama hiçbir oyunda açılmamazlık yapmadı.7.9 un faydalı olduğunu gördüm Bioshock da belirgin fps artışı var aynı şey Overlord içinde geçerli şu an onları oynadığım için diğer oyunlar hakkında yorum yapamamAma tahminen diğer oyunlardada artış olmuştur.Sende neden hata veriyor anlamadım !!!

valla bilmiyorum. X1600pro agp var 256 lık. tanımıyo x1600pro yu anlamadım . yabancı forumlarda baktım google yaptım benım gıbı olan kısıler var. sanırım driver yuklemeyle ılgılı bısı. Agp x1950 olup calıstıran ve memnun olanda çok.. sinir bir durum. daha önce betayı denemiştim ve üstüne bunu yuklemıstım. belkı ondandır diye dusundum ama sıfırdan oncekını kaldırıpda denedım. aynı sonuc . Dxdiag.exe da dirextx testlerını de yapamıyor. o donen cube seklındekı logo vs de gozukmuyor. hata verıyor. Hala araştırıyorum bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disorderpunk -- 11 Eylül 2007; 20:08:15 >

• valla şuan için düşünmüyorum yüklemeyi
  • hala aynı sorunlar... tanımıyor....

Direct3D 7 test results: Failure at step 8 (Creating 3D Device): HRESULT = 0x80004005 (Generic failure)
    Direct3D 8 test results: Failure at step 8 (Creating 3D Device): HRESULT = 0x8876086c (error code)
    Direct3D 9 test results: Failure at step 8 (Creating 3D Device): HRESULT = 0x8876086c (error code)

hic bi uygulama acamıyor. D3d aygıtı yok dıyor. ama var orda aduruyo :( sinir etti!
  • 7.9 sürücüsü çok işime yaradı

Eğer AGP kartlarda 7.8 sürücüsü ile birlikte problem yaşayanlar varsa bu yeni sürüm sorunları gideriyor Çok daha stabil bir sürücü AGP kartlar için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ***CoNDoR***

7.9 sürücüsü çok işime yaradı

Eğer AGP kartlarda 7.8 sürücüsü ile birlikte problem yaşayanlar varsa bu yeni sürüm sorunları gideriyor Çok daha stabil bir sürücü AGP kartlar için.

Bende x1950pro agp kart var ama 7.9'u yükleyince windows açılmıyor. Nasıl stabil sürücü bu

Makine hoşgeldiniz ekranını göstereceği sırada siyah ekrana düşüyor ve monitör kapanıyor. Yok mu işi bilen, önerisi olan.

• ati.amd supporta yazdım sorunu. Umarım bişiler yaparlar. son 2 driverda mahfettiler bizi. Sıfır formatlı pc ye de denedim aynı sonuç. Onda da x1600pro agp var. Ve çok ilginçtir onda da quick launch kısmındaki ıconlar gıttı :P d3d zaten tanımıyo. tam komedı. anladıgım kadarıyla calıstırabılenlerde x1950 kullanıcıları. ama x1950 olupta oyun acamayanda var driverla. ... .. .. .. ..
  • quote:

anladıgım kadarıyla calıstırabılenlerde x1950 kullanıcıları. ama x1950 olupta oyun acamayanda var driverla. ... .. .. .. ..

Kimse daha önce neler yazıldığını okumuyor mu burada makine açılmıyor diyorum oyun açamayan var diyorsunuz. hele bi makine açılsın oyunu deneriz...
  • vista 64 bit çiler müjde ccc sorunsuz çalışıyor

## ATi Catalyst 7.9 Sürücüleri Kullanıma Sunuldu ##

ATİ Overdrive da çok güzel çalışıyor

## ATi Catalyst 7.9 Sürücüleri Kullanıma Sunuldu ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 11 Eylül 2007; 22:00:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: rotasmmm

vista 64 bit çiler müjde ccc sorunsuz çalışıyor

Üstad 64 bit vistada türkçe varmıydı ??
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.