Şimdi Ara

## ATi Catalyst 7.10 Kullanıma Sunuldu ## (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
4.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • garip bahsettiğiniz kadar performans artışı gözlemleyemedim ben nedense tam tersine 3dmark06 dan 30 puan düştü neyse oyunları bi daha deneyelim bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: disorderpunk

quote:

Orjinalden alıntı: ardicli2000

quote:

Arkadaşlar bi el atıverin :(

Direct3D 7 test results: Failure at step 8 (Creating 3D Device): HRESULT = 0x80004005 (Generic failure)
    Direct3D 8 test results: Failure at step 8 (Creating 3D Device): HRESULT = 0x8876086c (error code)
    Direct3D 9 test results: Failure at step 8 (Creating 3D Device): HRESULT = 0x8876086c (error code)

hep aynı sonuç. 7.8 7.9 7.10 !!!

7.7 ve öncekilerde bu sorun yaşanmıyor. İnternette de baktım bişey anlamadım bulduklarımdan da. Bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin .. Ekran kartı x1600pro 256 agp. şimdiden teşekkürler

arkadaşım aynı sorun bende de var internetten bulduklarını yollarsan sevinirim bir de ben bakayım..
    edit: benim kartta x1600pro agp 256 mb

İyice araştırdım arkadaşlardan da yardım istedim. amd-ati teknik destek kısmından yapılan açıklamaya göre 7.7 den sonra çıkan bütün catalystlerde AGP lerde sorun yaratan bir BUG varmış. D3d çalıştırmama yanında sistem açılmama gibi olaylarda görülmüş. x1000 agp kullanıcıları çok şikayetçi bu konuda, ama x1000 serisi olup hata almayanlarda varmış bunu da belirmişler. kısaca x1000 agp bug ı bu.... kime kısmet .....

Bende de X1600Pro var aynı şekilde 7.7'den sonraki sürücülerde ne oyunları açabiliyorum nede videoları ama 7.7 ve önceki sürücülerde böyle bir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 13 Ekim 2007; 20:10:55 >

• x1950 gt agp var şu an ati 7.6 kurulu acaba bunu kursam performans artışı olurmu.Medal of honor - bioshock - world in worclift çok rahat çalışıyor.sadece quake wars oyununu çalıştırmak istediğim zaman yeni sürücü kurun diye uyarı geldi bende kurmadım oyun zaten multiplayer oyunu.yeni çıkacak oyunlar sürücü güncellemesi yapın derse o zaman yaparız yoksa 7.6 gayet güzel oyunları çalıştırıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ardicli2000

quote:

Arkadaşlar bi el atıverin :(

Direct3D 7 test results: Failure at step 8 (Creating 3D Device): HRESULT = 0x80004005 (Generic failure)
    Direct3D 8 test results: Failure at step 8 (Creating 3D Device): HRESULT = 0x8876086c (error code)
    Direct3D 9 test results: Failure at step 8 (Creating 3D Device): HRESULT = 0x8876086c (error code)

hep aynı sonuç. 7.8 7.9 7.10 !!!

7.7 ve öncekilerde bu sorun yaşanmıyor. İnternette de baktım bişey anlamadım bulduklarımdan da. Bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin .. Ekran kartı x1600pro 256 agp. şimdiden teşekkürler

arkadaşım aynı sorun bende de var internetten bulduklarını yollarsan sevinirim bir de ben bakayım..
    edit: benim kartta x1600pro agp 256 mb

İyice araştırdım arkadaşlardan da yardım istedim. amd-ati teknik destek kısmından yapılan açıklamaya göre 7.7 den sonra çıkan bütün catalystlerde AGP lerde sorun yaratan bir BUG varmış. D3d çalıştırmama yanında sistem açılmama gibi olaylarda görülmüş. x1000 agp kullanıcıları çok şikayetçi bu konuda, ama x1000 serisi olup hata almayanlarda varmış bunu da belirmişler. kısaca x1000 agp bug ı bu.... kime kısmet .....

Bende de X1600Pro var aynı şekilde 7.7'den sonraki sürücülerde ne oyunları açabiliyorum nede videoları ama 7.7 ve önceki sürücülerde böyle bir sorun yok.

Peki hocam 7.2 7.7 arasında fark gördünmü gözle görülür..

• omegadriver 7.10 ne zaman çıkar acaba?
  • bu driveri rapide upload edebilirmisiniz
  • '''CLI.IMPLEMENTATION, VERSİON=2,0,2693,36850, CULTURE=NEUTRAL, PUBLİCKEYTOKEN=90BA9C70F846762E' DOSYASINI VEYA DERLEMESİNİ YADA BAGIMLILIKLARINDAN BİRİNİ YÜKLEYEMEDİ SİSTEM BELİRTİLEN DOSYAYI BULAMIYOR'''

arkadaşlar bu hatayla karşilaşiyorum...ne yapabilirim..
  • sürücüyü yükledim ve işe yaradı gibi oyunlarda
  • beyler bende 7.8 yuklu idi fraps la test drive da 28 29fps aliyodum kartim msi hd2600 pro ddr3 1280 1024 high da bi Anti-Aliasing kapali oyun kasilmadan oynuyororum simdi 7.10 kurdum su an ayni ayarlarda 42 48 fps cikti en kotu 37fps falan sok oldum bu kadar fark edecegini dusunmezdim
  • Baska bir konuda daha soylemistim burda da soyliyim bari Onceden 7.9 kullaniyordum cikinca hemen bu 7.10 yukledim 3DMark05 de 300 puan kadar bir artis gozlemledim ve sanki oyunlarda daha bir akici ve stabil gelmeye basladi..Kartim da Sapphire 2600Pro Silent
  • quote:

Orjinalden alıntı: cyrix120
    7.7 hatta 7.6 her halukarda iyidir 7.2 den ozellikle kartin x1*** serisi ise.daha sonraki suruculer hd2*** serisi icin bence cunku benim 1950 ye 7.9 hic iyi gelmedi 3dmarkda baya puani dustu.bir kisi de cikip 7.10 yukledim fena imis valla yazmamis zaten surada x1*** serisi icin.

Arkadaşlar herhalde bu 7.10 sürümünün ATI X1xxx serisi kartlara (özelliklede X1800 - X1900 altındaki kartlarda) bir yararı faydası yokmudur nedir?.. X1xxx serisi ekr.kartlarında 7.10 ile performansta ne gibi değişiklikler olur acaba bir öğrenseydik.. Şu an 7.9 ile gayet iyi devam ediyoruz...
  • x1000 serisi için quake wars oyununda performans artışı var

Enemy Territory: Quake Wars CrossFire� performance improves as much as 23% on ATI Radeon� X1x00 series products and single card performance improves as much as 23% on both ATI Radeon� HD2x00 and ATI Radeon� X1x00 series of products

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diciotto -- 2 Kasım 2007; 12:52:05 >
  • valla bende bir fark göremedim ama
  • farkı bırak sorun bile çıkasrttı bana....
  • 7.10 da performans artışı sadece QuakeWars oyunundaysa, niye tercih edilsinki.. Birde X1xxx serisi kartlara Adaptive AntiAaliasing mi ne ekleniyormuş başkada bir şey yok sanırım...
  • yaw bende 7.6 da da d3d çalışıyor ama 3dmark çalışmıyor neden yani çalışıyor da yarı yarıya paun düşüyor ama oyunlarda düşmüyor..
    oysa 7.2 ile rekorumu kırmıştım..
  • ya millet kusura bakmayın ama nedir bu crossfire?? power supply alıcam da ekran kartında crossfire için 550w ve üstü yaziy
  • Ati artık yeni driver çıkartsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: denny5

ya millet kusura bakmayın ama nedir bu crossfire?? power supply alıcam da ekran kartında crossfire için 550w ve üstü yaziy

Ati'nin çift ekran kartı arayüzü Crossfire'dır... nVidia'da SLI olarak geçer..
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrihak

'''CLI.IMPLEMENTATION, VERSİON=2,0,2693,36850, CULTURE=NEUTRAL, PUBLİCKEYTOKEN=90BA9C70F846762E' DOSYASINI VEYA DERLEMESİNİ YADA BAGIMLILIKLARINDAN BİRİNİ YÜKLEYEMEDİ SİSTEM BELİRTİLEN DOSYAYI BULAMIYOR'''

arkadaşlar bu hatayla karşilaşiyorum...ne yapabilirim..

emrihak aynı sorunla bende başbaşayım ve bitürlü çözemedim eger yanıtını bulursan benimlede paylaşırmısın?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.