Şimdi Ara

ati 9200se ekran kartında 20' lcd ye uyum saglarmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bende ati 9200se 128mb ekran kartı var 20 inç lik bi monitör almayı düşünüyorum

oyunlarda film seyrederken sorun yaşarmıyım lütfen yardım karar veremedim napsam

çözünürlükle alakalı lütfen yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler

• O ekran kartı 20" lcd monitörün doğal çözünürlüğünde oyun oynatamaz. Teknik olarak mümkün ama pratikte mümkünatı yok. Oyunlar kare kare gözükür. O sebeple ya monitör almayacaksın yada ekran kartını da değişeceksin.
  • yani masa üstünde sorun olmaz diosun ekran kartı geniş ekran çözünürlüklüklerini desteklemiyormu yani

oyunlar için ? oyunun çözünürlüğününe ayarlamak mümkün degilmi mormal masaüstünde destekledikten sonra

biraz daha konuyu ayarsan sevinirim f@Zus mesela pes 6 için örnek verirsek yorumun nedir tam olarak

yada degiştirirsem nasıl bi ekran akrtı almalıyım agp 8x ddr bellek ana kartım var üst düzey ekran kartları olursa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjknemesis -- 25 Ekim 2007; 8:56:08 >
  • Oyunu 20 inclik LCD nin dogal cozunurlugunde (20 inchlerde bu cozunurluk 1600x1000 tarzinda biseydi) oynarsan 1-2 fps alirsin o kart ile.
  • yani çok yavaş olur

bana önere bileceginz ekran kartı varmı peki

ASUS KN8 ANAKART AGP 8X DDR bellek 230 WATT POWERSUPPLY sistemim var ne alabilirm üst düzey ekran kartı lütfen yardım
  • o psu nu daha güçlü bir modelle değiştirip ekran kartını da x1950pro veya gt tarzı bir modelle değiştirebilirsen o monitörün hakkını verirsin bence.bu arada işlemcin ne?
  • amd athlon64 +3000 1500gd ram kington 22" almaya karar verdimde

mesela oyunları açar dimi 1024x768 de çünkü 15"monitörde açıyor sorunsuz lütfen acele yardım bi çözüm bulamadım siz forumdaki arkdaşlar biraz daha yorumlarınızı artırırsanız çok ii olucak teşekkürler
  • Oyunları düşük çözünürlükte açar tabi ama monitör doğal çözünürlüğünün altında bir çözünürlükte çalıştığında görüntü biraz bulanık olacaktır. Keskin bir görüntü için doğal çözünürlük gereklidir ki 9200 SE ekran kartının oyunları doğal çözünürlükte açmak için yetersiz olduğunu diğer arkadaşlar da yazmış.
  • yaw ilerde sistemi toptan degiştirmeyi düşünüyorum o yüzden eger ekran kartı alıcak olursam power supply de degiştirmek zorunda kalıcam artık bakıcam monitörü alıcam denicem ona göre bişeyler yapıcam +300ytl daha gidicek biraz da bu konuya takıldım arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.