Şimdi Ara

Atatürk mü Uşak Üniversitesi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mühendislik için arkadaşlar hangisini tercih etmeliyim kafam çok karıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardım edebilecek yok mu?

• benimde tercihlerim arasında bunlar makine istiyorum
  • Ben Erzurumda oturuyorum Atatürk universitesi hakkında bilgim var yardım edebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: kspn

Ben Erzurumda oturuyorum Atatürk universitesi hakkında bilgim var yardım edebilirim

Önerirmisiniz Atatürk üniversitesini? Fotoğraflardan analdığım kadarıyla kampüsü büyük ve güzel.Erzurumun merkezine filan yürüyerek uzak filan mı? Teşekkürler şimdiden.Bir de Erzurum nasıl bir yerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaiken12 -- 4 Temmuz 2014; 13:42:38 >
  • Uşakta oturuyorum bende. Sorunuz varsa yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7LermesudoLmaz

Mühendislik için arkadaşlar hangisini tercih etmeliyim kafam çok karıştı.

Buda sorumu arkadasim ataturk univ tr de ilk 10 da muhendislikler arasinda koklu bir universite hava soguktur kisin buz gibidir onun haricinde kapmpus cok buyuk ve guzel bir kere gitmistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByPhatgit

Uşakta oturuyorum bende. Sorunuz varsa yardımcı olurum.

Üniversite nasıl.Her tarafı inşaat filan diye yorumlar okudum.Üniversitenin yeri nasıl.Kampüsü var mı yoksa ayrı yerlerde mi bölümleri.Uşak nasıl bir memlekettir? Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: worklord_08

quote:

Buda sorumu arkadasim ataturk univ tr de ilk 10 da muhendislikler arasinda koklu bir universite hava soguktur kisin buz gibidir onun haricinde kapmpus cok buyuk ve guzel bir kere gitmistim.

Teşekkürler.Olduğum yere biraz uzak olunca öyle oldu :) Ama aklımda Atatürk üniversitesi oturdu iyice :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ByPhatgit

Uşakta oturuyorum bende. Sorunuz varsa yardımcı olurum.

Üniversite nasıl.Her tarafı inşaat filan diye yorumlar okudum.Üniversitenin yeri nasıl.Kampüsü var mı yoksa ayrı yerlerde mi bölümleri.Uşak nasıl bir memlekettir? Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

Üniversite şehir merkezine uzak ancak dakika başı şehiriçi otobüsleri geçiyor. Tüm bölümler aynı yerde yani kampüsü var.

Uşak'a gelince, insanları bakımından çok cana yakın bir memlekettir. Küçük öğrenci şehirlerinden diyebiliriz. Ancak gezebileceğiniz gidebileceğiniz pek fazla yer yok. Ama alışırsanız gerçekten seversiniz Uşak'ı. :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: worklord_08

quote:

Teşekkürler.Olduğum yere biraz uzak olunca öyle oldu :) Ama aklımda Atatürk üniversitesi oturdu iyice :)

Ataturk unin markadir bunu unutma kardesim ben cumhuriyet ve harran univ de okudum ve su andada okumaktayim.

• Ulaşım cok kolay şehirle entegre bi universite istemediğin kadar yeşil ve güzel. Önerir miyim sorusu çeşitli yönlerden değişir. Evet burada her sey uygun fiyata güvenli temiz bi şehir ancak şunlara hazırlıklı ol ; 1.cok soğuk bi şehir ve kar çoğunlukla kalkmaz yerden , sosyal olarak pek iyi değil kapalı bir düşünceye sahip burada insanlar ancak cokta özgürlukcudurler. Demem o ki sevgilinle gezersin rahatça ama arada hep bi yerden lâf yeme potansiyeliyle :) ha eğitim mı o güzel

• Teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için :) Atatürk üniversitesini daha önce yazmaya karar verdim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.