Şimdi Ara

at&t 4G LTE hız testi sonucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İşin kötü yanı şu ki sınırsız internet planı yok. 5GB Max limit.

• O kadar hıza kota koymanın mantığı nedir yahu ?
  • Evet 5gb var ve bilgisayarda kullanabiliyorsun. 3gunde 1,5 gb dolmus bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reckoner -- 24 Nisan 2012; 7:34:01 >
  • Demekki bu kota olayi bize ozgu bir durum degil. 5 gb saka gibi
  • Kota olayını bilmem ama Turkcell HSPA+ ile benzer sonuçları veriyor:

• kota derken limitsiz ama adil kullanım limiti 5gb mı yoksa gerçekten 5gb kota mı var?
  • Evet şu kota olayi delirtiyor. At&t ve Verizonda kotasız plan yok. Gecen sene varmış. 4g yayilinca kaldirmislar sanırsam. Sprintte kotasız var ancak 4g ile ayni yerde 6-7 mbps aliyorum ve 4g ağı çok geniş degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

kota derken limitsiz ama adil kullanım limiti 5gb mı yoksa gerçekten 5gb kota mı var?

5gb kota var. Aşarsan her 1gb için $10 faturaya ekleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reckoner

quote:

kota derken limitsiz ama adil kullanım limiti 5gb mı yoksa gerçekten 5gb kota mı var?

5GB ne kadar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devil1106

quote:

Orijinalden alıntı: reckoner

quote:

5GB ne kadar ?

Yani o biraz karisik. 2hat 700dk konusma (ortak) 5'er gb internet kontrat var ( iPhone 4s ve galaxy s2) 160 dolar gibi birsey aylik. Biz denemek icin aldik aşırı pahalı ve mantıksız.
  • Hız çok yüksek değilmiş, Verizon test sonuçlarını görüyordum; 45 mbit indirme vardı. :D 20 Mbit hızları Turkcell zaten şebeke yoğunluğuna bağlı olarak 3G ile verebiliyor. Tabi AT&T'nin yoğunluğu da fazla. Forumlarda internet kullanıcıları iPhone 5 çıkmadan şu hızların tadına bakalım, sonra LTE de kaplumbağa gibi olacak diyordu AT&T şebekesi için. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

Hız çok yüksek değilmiş, Verizon test sonuçlarını görüyordum; 45 mbit indirme vardı. :D 20 Mbit hızları Turkcell zaten şebeke yoğunluğuna bağlı olarak 3G ile verebiliyor. Tabi AT&T'nin yoğunluğu da fazla. Forumlarda internet kullanıcıları iPhone 5 çıkmadan şu hızların tadına bakalım, sonra LTE de kaplumbağa gibi olacak diyordu AT&T şebekesi için. :)

Evet kesinlikle oyle. At&t belki daha iyi sonuçlar veriyordur baska yerlerde ama benim bulunduğum yerde bu civarda. T-Mobile ve Verizon fiyatlari cok uçuk. Ve sınırsız tarife yok!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.