Şimdi Ara

AT&T 3GS oldboot 4.0.1'den 4.2.1'e geçilmeli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

AT&T simkilitli 3GS telefonum bulunmakta. Baseband'i 5.12.01 ve firmware olarak da 4.0.1 kullanıyorum. Şu anki yazılımımdan memnunum, unlock-gps-wifi güzel çalışmakta fakat yazılım güncel olsun istiyorum.

Baseband sorunu yaşamadan yukarıdaki özelliklere sahip iphonu'mu 4.2.1 sürümüne geçirebilir miyim, bu özellikteki telefonum için stabil çalışan bir jb ve unlock var mı? Bı arada telefonum oldbootrom...

Bu konuda sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Teşekkürler...

• Hiç riske girmessen daha iyi olur
  • Bende de aynısı amerika at&t alınma 3 gs 32 gs bana geldiginde 4.0 yukluydu yükselttim 4.2.1 unlock jb hepsini yaptım hiç bir sorun yok dostum kurabilirsin yalnız basebandini yukselticeğin için gps çalısmaya bilir bende ve bir çok kiside olduğu gibi ama yakında DevTeam bu sorunu duzelticektir eminim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elmoor

Bende de aynısı amerika at&t alınma 3 gs 32 gs bana geldiginde 4.0 yukluydu yükselttim 4.2.1 unlock jb hepsini yaptım hiç bir sorun yok dostum kurabilirsin yalnız basebandini yukselticeğin için gps çalısmaya bilir bende ve bir çok kiside olduğu gibi ama yakında DevTeam bu sorunu duzelticektir eminim.

dostum senin baseband ipad basebandı yanılmıyorsam onda gps çalışmıyor
  • Bence hiç gerek yok o sürümde kal
  • quote:

Orijinalden alıntı: anubis2005

quote:

Orijinalden alıntı: Elmoor

Bende de aynısı amerika at&t alınma 3 gs 32 gs bana geldiginde 4.0 yukluydu yükselttim 4.2.1 unlock jb hepsini yaptım hiç bir sorun yok dostum kurabilirsin yalnız basebandini yukselticeğin için gps çalısmaya bilir bende ve bir çok kiside olduğu gibi ama yakında DevTeam bu sorunu duzelticektir eminim.

dostum senin baseband ipad basebandı yanılmıyorsam onda gps çalışmıyor

Evet zaten sürümü 4.2.1 yaparsanız mecburen İpad Baseband yapmanız gerekiyor. Yapmaz iseniz sorun yok

• Öncelikle fikirleriniz için teşşekkür ederim.

Başka bir forumda Baseband yükseltmeden 4.2.1'e yükseltme yöntemi gördüm. (eğer sorun olamaycaksa linki verebilirim) Custom FW yükleyeceğimiz için BB yükselmeden de 4.2.1'e geçebiliriz sanırım. BB yükselmeyecekse gps falan da problem olmayacaktır diye düşünüyorum. 3.1.3'ten 4.3b 'ye kadar olan tüm firmware'ların shsh kayıtları da mevcut. Yani herhangi bir memnuniyetsizlikte tekrar 4.0.1'e geçiş yapabilirim değil mi?
  • 4.2.1 custom yükleme yapmış bulunmaktayım. Baseband'İm sabit kaldı, şu ana kadar herhangi bir sorun gözlemlemedim...
  • Bende baseband i iPad basebandine yükselttim fakat GPS de hiçbir sıkıntıya rastlamadım?
    VE GPS sorunun da ilk kez burda duyuyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.