Şimdi Ara

Asya 150 T 6A Kullanıcıları Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar asya motor'un 150t 6a modelini almayı düşünüyorum sizinde fikirlerinizi almak isterim lütfen yardımcı olurmusunuz.....
     Asya 150 T 6A Kullanıcıları Buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yenqec -- 17 Aralık 2006; 3:12:44 >

• Hocam fiyatı nedir bilmiyorum ama çin motor tavsiye etmem.. Başın çok ağrır..

Almışken güzel bir japon al..

Honda activa veya beat olabilir ama senin ne kadar para verebileceğin önemli..
  • walla cevap gelene kadar ben motoru aldım bile :) 2000 ytl ye peşin aldım...
    plaka fln da içinde ama resimdekinden daha güzel motor benim hoşuma gitti...
    şu anda plaka işleri hallediliyor akşama doğru tam olarak almış olacağım....
    ilk deneyimim hakkındaki görüşlerimide yazarım bu gece..
  • Hayırlı olsun. İzlenimlerini bekliyoruz.
  • Alayımmı diye niye soruyorsun o zaman.
    quote:

Orjinalden alıntı: XAHMETX

walla cevap gelene kadar ben motoru aldım bile :) 2000 ytl ye peşin aldım...
    plaka fln da içinde ama resimdekinden daha güzel motor benim hoşuma gitti...
    şu anda plaka işleri hallediliyor akşama doğru tam olarak almış olacağım....
    ilk deneyimim hakkındaki görüşlerimide yazarım bu gece..
  • Hayırlı Olsun.. İnşallah sorunsuz bir şekilde binersin..
  • motor 150 cc olduğu için çekişi çok güzel.....
    büyük tekerler diğer scoother lerden çok daha az sarsılmasını sağlıyor...
    yolda giderken gaza basmadan motorun çalıştığını anlıyamıyorum çok sessiz...
    bugün çalıştırdığımda gaza basmazsan stop ediyor... servis yeni olduğu için diyor ama... sanırım rölantisi ayarlı değil ....
    sonuç olarak şimdilik çok memnunum motorumdan....

ilerde bi sorun çıkmaz inşallah....
  • quote:

motor 150 cc olduğu için çekişi çok güzel.....
    büyük tekerler diğer scoother lerden çok daha az sarsılmasını sağlıyor...
    yolda giderken gaza basmadan motorun çalıştığını anlıyamıyorum çok sessiz...
    bugün çalıştırdığımda gaza basmazsan stop ediyor... servis yeni olduğu için diyor ama... sanırım rölantisi ayarlı değil ....
    sonuç olarak şimdilik çok memnunum motorumdan....

ilerde bi sorun çıkmaz inşallah....

rölanti ayarından mutlaka ama yeni motorda tekleme gaz yememe ilk 100 km de normal dir. dernek boşa gitmese bari

• hayırlı olsun bende ikinci el bi scooter arıyorum fazla pahalı olmayacak bi marka önerebilirmisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: son_samuray

hayırlı olsun bende ikinci el bi scooter arıyorum fazla pahalı olmayacak bi marka önerebilirmisin

onCelİklE arkAdAşıMızıN yeNi mOtorUn hAyıRlı oLsuN...

BenCe aSya alaBilİrsİn
  • arkadaşlar geçen gün motorun son hızına baktım 80 yapıyor.... motor yaklaşık 200 km de açılmadı yani bu hız nasıl bu motor için...
  • Güzel hız yapmış.
  • quote:

arkadaşlar geçen gün motorun son hızına baktım 80 yapıyor.... motor yaklaşık 200 km de açılmadı yani bu hız nasıl bu motor için...

siMdi gEleN ASYA lar EskileRinE beNzeMiyoR aCabA yeNi sAhipLerİ daHa mI kaLitEli geTiriYorLar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.