Şimdi Ara

Asus Z87A anakart driver yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus anakartımın driverlarını internet sitesinden indirip kurayım dedim ama örneğin bios seçeneğinde 5 tane yükleme dosyası var, bunların hepsini sırasıyla yüklemem mi gerekiyor yoksa en sondakini yüklesem yetermi. Yardımlarınızı bekliyorum

• en sondakini yükleyin yeter tek tek yüklemeye gerek yok
  • en sondaki en guncel olanıdır onu indirin hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: spanyol12

en sondakini yükleyin yeter tek tek yüklemeye gerek yok

Ama bi önceki sürücünün boyutu acayip farklı yani aynı bilginin sonraki küçük sürücüde olma olasılığı düşük geldi bana. mesela bios 3. sürüm 195 mb , 4. sürüm 5,5 mb. bunu yüklersem eksik olacak gibi geldi bana. Şu sayfaya bi bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız

http://www.asus.com/tr/Motherboards/Z87A/#support_Download_30

• haklısınız hepsini teker teker yükleyin çünki biri bir öncekinin güncellemesi şeklinde olabilir
  • spanyol12 kullanıcısına yanıt
    Aboow 39 sürücü hepsini tek tek yüklüycezmi
  • Zombiee38 kullanıcısına yanıt
    Selam
    + BIOS yere tıklayın ve en üstteki @Bios en güncel olanıdır..

En alttaki @Bios en yenisidir diyenler, biraz dikkat etseler de insanları yanlış yönlendirmeseler daha doğru olur kanaatindeyim!!! Bilmiyorsanız bilgi yazmayın bari..

Not: Sürücü kısmında sürücü yüklerken mutlaka güncellenmiş tarihe bakarak en yenisi olanını indirip kurun..
    Örneğin; @Bios 2013.08.29 tarihinde güncellenmiş.. Yani; 29.08.2013 tarih itibarı ile güncel gözüküyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay_KG

Selam
    + BIOS yere tıklayın ve en üstteki @Bios en güncel olanıdır..

En alttaki @Bios en yenisidir diyenler, biraz dikkat etseler de insanları yanlış yönlendirmeseler daha doğru olur kanaatindeyim!!! Bilmiyorsanız bilgi yazmayın bari..

Not: Sürücü kısmında sürücü yüklerken mutlaka güncellenmiş tarihe bakarak en yenisi olanını indirip kurun..
    Örneğin; @Bios 2013.08.29 tarihinde güncellenmiş.. Yani; 29.08.2013 tarih itibarı ile güncel gözüküyor..

Verdiğim linkteki bios yüklemelerine bakarsanız orda 5 adet sürücü var. Bazısının boyutu 200mb a yakın. Son sürüm ise sadece 5 mb. Son sürümde bu kadar veri olması imkansız gibi geldi bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Zombiee38
    Verdiğim linkteki bios yüklemelerine bakarsanız orda 5 adet sürücü var. Bazısının boyutu 200mb a yakın. Son sürüm ise sadece 5 mb. Son sürümde bu kadar veri olması imkansız gibi geldi bana

Selam
    Yardım istediniz ben de olması gereken detayı yazdım. Ayrıca o @BIOS'u oraya ben eklemediğim gibi, unutmayınız ki UEFI @BIOS boyutları normallerden daha büyüktür!
    Yazdıklarınızdan anlaşılıyor ki, bu konuda çok fazla diyemeyeceğim, sıfır bilgiye sahipsiniz. Sürücü ile @BIOS'u karıştırana da ilk defa rastlıyorum..
    Bence siz bir bilene yaptırın bu işi..

Size bu kadar yardımın yeterli olacaktır..
    Kolay gelsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay_KG -- 3 Ekim 2013; 15:08:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay_KG

quote:

Selam
    Yardım istediniz ben de olması gereken detayı yazdım. Ayrıca o @BIOS'u oraya ben eklemediğim gibi, unutmayınız ki UEFI @BIOS boyutları normallerden daha büyüktür!
    Yazdıklarınızdan anlaşılıyor ki, bu konuda çok fazla diyemeyeceğim, sıfır bilgiye sahipsiniz. Sürücü ile @BIOS'u karıştırana da ilk defa rastlıyorum..
    Bence siz bir bilene yaptırın bu işi..

Size bu kadar yardımın yeterli olacaktır..
    Kolay gelsin..

Yazdıklarıma takılmadan cevap verebilirdiniz pekala. Zaten bu işten çok anlasam burda sormazdım heralde. Yinede sağol

• quote:

Yazdıklarıma takılmadan cevap verebilirdiniz pekala. Zaten bu işten çok anlasam burda sormazdım heralde. Yinede sağol

Merak buyurmayın, işi çok iyi bilenlerde buraya gelip zaman zaman yardım istiyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirketdestek

BENCE BU SORUNU Bİ DAHA YAŞARSIN DRIVER PACK SOLUTION İNDİR KURTU VİDEODA AÇIKLAMASI VAR

Sağol dostum, indirdim kurdum Hepsini güncel buldu İnşallah doğrudur. Bütün driverları internetten indirip kurdum Bi tek sata sürücülerde sorun var gibi geldi bana Sata harddisk ve dvd yazıcı arada kayboluyor:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.