Şimdi Ara

asus x550jx-xx171d iptal mi etssmetsem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pcdepodan aldım pcyi hala kargoya verilmedi. Ekran kötüymüş, kasası çok esnekmiş falan korktum acaba seçimi falan bekleyip monster mı alsam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2800-2900e çıkabilirim bu arada bütçe olarak

• Kaç gün oldu sipariş vereli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaintMTF

Kaç gün oldu sipariş vereli?

6 gün oldu.Kargoya dahi verilmedi daha.Beni asıl endişelendiren bilgisayarın genel kalitesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meriç.

quote:

Orijinalden alıntı: SaintMTF

Kaç gün oldu sipariş vereli?

6 gün oldu.Kargoya dahi verilmedi daha.Beni asıl endişelendiren bilgisayarın genel kalitesi.

Kargoya 10 gün içinde veriliyor diye biliyorum hatta 2 hafta falan bekleyenler var. Malzeme kalitesi olarak da pek bi şey beklememek lazım. Özellikle mousepadi falan bayaa kotu bugun baktımda. Ama o fiyata gore iyi bence.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antares079 -- 20 Ocak 2016; 22:20:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antares079

Ben de aşağıdaki ürünü almaya karar verdim.. aralarındaki tek fark i5-i7 olması ve 250 GB HDD sanırım.. 200 TL için değer mi diye düşünüyorum şimdi.. İkisinin de kasaları sanırım aynı.. 10 gün bekleyebilirim eğer gelecekse .. elden teslim alsak acaba daha hızlı alabilir miyiz?

http://www.pcdepo.com/asus-x550jx-xx099d-notebook75

hocam mesaj arıyorum arıyorum bakmıyorlar bilmiyorum ne yapmalı, ankaradayım ankaradan getirecekleri pc varsa ben elden alayım daha mantıklı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.