Şimdi Ara

ASUS X550JX(İ7) vs ACER V7 NITRO(İ5)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar salı günü bu ikisinden birini almak istiyorum . Sizce hangisi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Acer nitro tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: demalp

Arkadaslar salı günü bu ikisinden birini almak istiyorum . Sizce hangisi ?

Ben ASUS X550JX Kullanıyorum gayet güzel fakat Acerdeki ekran kartı bundan yüksek bence oyun için alacaksan ACER al derim
  • Acer FHD Asus 1366*768
    Ama islemci farki var oyunlarda etki eder mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demalp D kullanıcısına yanıt
    Sn. demalp;

Performanslı notebook modelleri konusunda DH forum sayfalarında bir araştırma yaptığınızı gördük. MONSTER olarak 10 yılı aşkın bir süredir sadece performans ve oyun notebook modelleri üzerine odaklı biçimde çalışıyoruz. Modellerimizi fırsatınız olursa mutlaka incelemenizi ve hakkımızda, özellikle satış sonrası hizmet uygulamalarımız konusunda mutlaka kısa bir araştırma yapmanızı öneriyoruz.

GTX860M veya GTX950M ekran kartlı bir notebook satın almak istediğinizi görüyoruz. Bütçeniz 2799 TL seviyelerinde ise size 2GB GTX960M ekran kartlı güçlü ve hızlı bir Monster Notebook vermek isteriz. Size önerdiğimiz modelin linkini aşağıda bulabilirsiniz.

2GB GTX960M ekran kartlı ABRA A5 V5.1.1 >>>http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V5-1-1.html

Ürünü sepete ekle ve özelleştir dediğinizde "Öğrencilere Özel Yaz Tatili Kampanyasından Yararlanmak İstiyorum" seçeneğini işaretlerseniz, sağ taraftaki ÖZET bölümünde fiyat 2799 TL 'ye düşecektir.

Ayrıca seçtiğiniz hangi Monster modeli olursa olsun 15 gün koşulsuz ürün iade garantisi ile ürünü istediğiniz gibi evinizin rahatlığında ve konforunda saatlerce test edebilir, sabahlara kadar Monster 'ınızda oyun oynayabilir ve şayet memnun kalmazsanız anında iade ederek ödeme yaptığınız biçimde paranızı anında geri alabilirsiniz.

Sorularınız varsa foruma veya bize yazın lütfen, size memnuniyetle yardımcı olmaya çalışalım.

Ayrıca size ulaşabileceğimiz bir iletişim numarasını bizimle paylaşmanız durumunda biz de sizi arayabiliriz. Arkadaşlarımız memnuniyetle tam da satın almak istediğiniz Monster notebook modelini oluşturmada size memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri

• MonsterMusteriHizmetleri kullanıcısına yanıt
    yazınızı okudumda bende pc almayı düşünüyorum ileriki zamanlarda ben ygsye girdim ögrenci kimligim yok yani hayırlısıyla anca eylül ekim gibi kimliğim olur heralde ben bu kampanyadan nasıl yararlanabilirim peki ve ayrıca Ankara da yasıyorum gönderdiginiz bilgisayarda herhangi bir sorun olursa servisiniz Ankara da var mı ?
  • haznedar06 H kullanıcısına yanıt
    Ticari olmayan tüm faturalara uyguluyorlar; o kampanyayı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.