Şimdi Ara

Asus X550JK XO012D 8GB vs PlayStation4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. İnşallah bu konu son konum olacak - bir karara vararım herhalde -. En fazla 2500 Liram var. Bu parayla Ps4 2. kol move ve bir iki oyun mu alayım? Yoksa xo012d modelinin 8Gb ramlisini mi? Şunu belirteyim , halihazırda bir dizüstüm yok. Ama kendimi idare eden bir telefonum var. Ne yapmalıyım. Dizüstü almasam çok büyük mü hata olur?

• Ben de ikisi arasinda kalmistim.ps4 aldim. Bunun zevki bambaska . Oyun meylin fazlaysa ps4 al. Laptopu internrt vb isler icin 600 700 e bulabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bencede ps4 al. ps4 5-6 yıl seni götürür ama aynı paraya bilgisayar seni o kadar götürmez...
  • Bunu ilk önce kendine sormalısın. Eğer konsol ağırlıklı bir oyun geçmişin varsa ps4 al. 2500 tl bütcen varmış. 2 . kolu alma ps4+bloodburne paketini al + internet vs işlerde işine yarayacak bir ton laptop var piyasada. amd a4 a6 serileri çok başarılı laptoplar var onlardan al. 2500 tl ye next gen bir oyun makinan ve işine yarayacak bir laptop alırsın. şu laptopta işini görürhttp://www.vatanbilgisayar.com/hp-250-g3-core-i3-4005u-17ghz-4gb-500gb-156w81-notebook.html?srt=AI
  • Ben War Thunder oynayan birisiyim. Ps4'te bulunması heleki FTP olması çok hoşuma gitti. Galiba Ps4 alacağım. Şu konu başımı çok ağrıtıyor. Sınavlara etki etmese bari . Yarın Matematik var :D O zaman Ps4 Ps plus ve gta v alırım. Artan para ile de internette gezmemi , youtube da video izlememi sağlayacak bir dizüstü alırım. Inşallah alırım. Çok heveslendim. Hevesim kırılmasa bari

• PS4 = R9 270X

Sırf grafik güzelliği için bile alınır PS4.

• Tamamdır o zaman. Ben Ps4 Araştırmalarına başlayayım. Herkese yardımları için teşekkürler
  • Dostum normal düzeyde bir bilgisayarın yoksa tavsiyem x550JK dır. Ama varsa ps4
  • :P Gene başa geldim. Bilgisayara yönelmeme bir neden çıktı bugün. Özel, söyleyemem.

• Dizüstüm de yok. Kendimi idare eden bile. Aslında Ps4 + dizüstü en mantıklı seçim benim için. Bakayım bi sıkıştırabilcem mi.

• Belki 100 Lira eklerim zorla. O şekilde olur sanırım.

• Son durum böyle : Ps4 (Eurasia) + Gta V + Fifa 14 + Asus X553MA. Bu mu yoksa Asus X550jk xo012d 8Gb ram + İyisinden çevre Birimleri mi? Bu son sorum olacak inşallah

• 1.300'e Ps4 al, oyun alma kardeşlikten hak satın al. Kalan 1.200 TL ile de nette takılacabileceğin bir laptop al.

O iki oyunu alma, kardeşlikten alabilirsin o iki oyunu toplam 120 liraya filan. Fifa 15 olur, 14 değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _CHARLOTTE_ -- 27 Mayıs 2015; 8:02:50 >
  • Önce pc yi al o daha önemli ps4 ü durumun olunca alırsın

• Kişiye göre değişir; lakin güçlü bir Pc yoksa Ps4 almak hata olur. Zaten oyunlarının sayısı ve fiyatı belli bu aletin. Daha tam alınası bir cihaz halini almadı.
  • @snakefatih dediğinizi yaparsam 4-5 yıl konsola uzaktan bakarım anca. Yayarak alışveriş Yapma imkanım yok. Bir kere alıp uzun ömür kullanmalıyım.

• Charlotte dediğiniz iyi de gta v ve fifa 15 i 120-130 liraya nasıl bulurum? Dizüstü fiyatı 1000-900 e ede olur. PS 4 aldıktan sonra öyle pek oyun kaldıran bilgisayara ihtiyacım yok. Face te geleyim youtube a gireyim Birde lol kaldırsın yeter. (Ki O x553ma kaldırıyormuş)

• quote:

Orijinalden alıntı: MetehanKlc24

Charlotte dediğiniz iyi de gta v ve fifa 15 i 120-130 liraya nasıl bulurum? Dizüstü fiyatı 1000-900 e ede olur. PS 4 aldıktan sonra öyle pek oyun kaldıran bilgisayara ihtiyacım yok. Face te geleyim youtube a gireyim Birde lol kaldırsın yeter. (Ki O x553ma kaldırıyormuş)

Kardeşlik konusunu oku anlarsın hocam. Ben şu ana kadar çıkan bütün oyunları oynadım, cebimden belki 250 TL çıkmıştır. 15 tane oyun rahat oynadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetehanKlc24

Charlotte dediğiniz iyi de gta v ve fifa 15 i 120-130 liraya nasıl bulurum? Dizüstü fiyatı 1000-900 e ede olur. PS 4 aldıktan sonra öyle pek oyun kaldıran bilgisayara ihtiyacım yok. Face te geleyim youtube a gireyim Birde lol kaldırsın yeter. (Ki O x553ma kaldırıyormuş)

Kardeşlik konusunu oku anlarsın hocam. Ben şu ana kadar çıkan bütün oyunları oynadım, cebimden belki 250 TL çıkmıştır. 15 tane oyun rahat oynadım.
  • Önerdiğiniz konuya bakmaktayım. Ama primary secondary hesap falan yazıyor. Bu PSN ile ilgili sanırım. Ben kendime ayrı para ile PSN alacağım. Buradan bir gta v alırsam Örneğin , online oynayamam mı ? O başka bir şey ile mi ilgili yoksa ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.