Şimdi Ara

Asus X550JK-XO012D (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
3.024
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gncsrc35

quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

Üstatlar 2 şey soracam şimdi ben bu aletten aldım yilbasi tik hizinda+111 bonusla 1460a geldi.111 bonus bugün yüklendi sorularım şöyle alet max12gb ramlı üzerinde 4gb var. 8gb RAM mı almalıyım yoksa 4gb RAM+SSD mi alıyım üzerine çok para vermek istemiyorum. İkinci sorum 8gb RAM alırsam kingston mu alıyım yoksa hi level mi ? N11 bonusu olduğu için n11den almak zorundayım. Kingston 225tl hi level 190tl sizce ne yapmaliyim bilenler YARDIMCI olursanız sevinirim

4gb ram+ ssd daha mantıklı bi seçim olur çünkü üzerinde gelen harddisk pekte kaliteli ssd ile en azından bu açığı kapatırsın zaten 4+4 ram epey bi süre seni götürür üzerindeki kendi rami anakarta gömülü 1.35 v olan kingston modelini alırsın uyumlu çalışır

Öncelikle teşekkür ederim üstad saol gömülü RAM derken nasıl yani ?boşta 1 tane mi iki tane mi boş yer vardır yani 4+4+4 müdür. İlerde 4gb yerine 8gb mı tak diyosun yani ? 8 GB alacak olsam hangisini almalıyım hi level mi kingston mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yaklaşık 1 yıldır doa kapsamı 30 gün değil 6 aydır. yani bilgisayar cep telefonu gibi ürünleri 6 ay içerisinde kesinlikle tamirini kabul etmeme hakkınız var birebir değişim değerinde değişim yada para iadesi hakkınız kesinlikle var. doa ürünlere kesinlikle bulaşmamak gerekir. sıfır ürünlerde bile onlarca sorun sıkıntı çıkıyor. bide doa sıyla açılmışıyla uğraşılmaz.
  • ravanel R kullanıcısına yanıt
    boşta bir slot yeri var sadece bi ram takıp değiştirebilirsin üzerindeki ram anakartla tümleşik halde çıkma imkanı yok alacaksan eğer 1.35 v olanlar uyum sağlayacaktır. önemli olan ddr3 1600 mhz 1.35v olması marka olarak bir şey diyemeceğim
    hi-level 4gb
    hi-level 8 gb
    kingston 4gb
    kingston 8 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gncsrc35 -- 8 Ocak 2015; 0:07:38 >

• smclk89 kullanıcısına yanıt
    doa 1 yıl mı 6 ay mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

yaklaşık 1 yıldır doa kapsamı 30 gün değil 6 aydır. yani bilgisayar cep telefonu gibi ürünleri 6 ay içerisinde kesinlikle tamirini kabul etmeme hakkınız var birebir değişim değerinde değişim yada para iadesi hakkınız kesinlikle var. doa ürünlere kesinlikle bulaşmamak gerekir. sıfır ürünlerde bile onlarca sorun sıkıntı çıkıyor. bide doa sıyla açılmışıyla uğraşılmaz.

ben doa dan değiştirdim, ilk 30 gün için dediler, hatta bastıra bastıra birkaç kez tekrar ettiler, hem gönderdiğimde hem de değişim onayı alırken
  • 1 yıla yakın zamandır yeni yasa 6 ay içerisinde arızalanan ürün birebir değişim yada para iadesi olacak diyor. ben kendim 4 aylık asus cihazımı doa kapsamında 3. ayın sonunda 4. aya girerken iade ettim. onların yasadan haberi yok demekki arayıp istediğiniz firmaya sorabilirsiniz. bağzı firmalar bunu uygulamayak istemeyebilir. burda da sizin israrınız izleyeceğiniz yol önemli bunu genel merkeze mail atarak belirttiğinizde halen direniyorlarsa ve cihazın gerçekden tamir olarak kullanmak istemiyorsam yada içime sinmediyse kesinlikle tüketiciye baş vururum. sizde öyle yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smclk89 -- 8 Ocak 2015; 4:08:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gncsrc35

boşta bir slot yeri var sadece bi ram takıp değiştirebilirsin üzerindeki ram anakartla tümleşik halde çıkma imkanı yok alacaksan eğer 1.35 v olanlar uyum sağlayacaktır. önemli olan ddr3 1600 mhz 1.35v olması marka olarak bir şey diyemeceğim
    hi-level 4gb
    hi-level 8 gb
    kingston 4gb
    kingston 8 gb

Teşekkür ederim cevap için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim ASUS Zenfon 5 telefonum ekran arızalı çıktı tamir için Asusun sitesinden kayıt oluşturdum.
    Bana gönderdikleri e-posta da DOA kapsamında üründe 6 ay içinde donanımsal bir arıza meydana gelirse yenisiyle değiştirileceğini söylemişlerdi.
    Öylede oldu telefonu gönderdim Bilkom rapor gönderdi bu raporla satıcıdan yeni telefonunuzu isteyiniz diye ama
    hepsiburada.com değişim prosedürümüz yok diyerek para iadesi yaptı.
    Banka kampanyası çek vs. kullanmıştım banka verdiği puanları geri aldı.
    Anlayacağınız teknik servis aynı olsa bile iş satıcılarda bitiyor. Bence aldığınız yer en az teknik servis kadar önemli.
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Sıkıntının asıl sebebi Hard disk hızı. 5400 rpm ile ancak bu kadar. Bende mağdurlarındandım zamanında. iki işlemi bir anda yapmak neredeyse cinayet sebebi.
  • ben de aynı cihazı kullanıyorum ancak bahsedildiği kadar kötü bir hdd performansı görmedim. nihayetinde 5400 bi hdd. ona göre değerlendirme yapıyorum.
    bir de cihazın tasarruf modu ile performans modu çok farkediyor. fn+aralık tuşu ile aktif edilebilir.
  • çek bölümünden %10 luk gittigidiyor aldım
    1749 luk pc 1574 e düştü , birde 100 tl bonus verdi, 1474 e aldım.haberiniz olsun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.